Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Soukromá klinika LOGO s.r.o. byla založena již v roce 1990 jako specializované zdravotnické zařízení na diagnostiku a terapii vad řeči, hlasu a sluchu. Postupně se rozvíjela tak, že v současné době je zde poskytována komplexní péče v odbornostech - foniatrie, ORL, logopedie, psychologie, psychiatrie, neurologie, interní lékařství, fyzioterapie, dětský stacionář (day hospital) a lůžkové oddělení.

Soukromá klinika LOGO s.r.o. klade důraz na kvalitu poskytovaných služeb, vysokou odbornou připravenost, sledování nejnovějších poznatků v oblasti poruch komunikace. Klinika je nositelem certifikátu ISO 9001:2008 v oblasti "Diagnostika a léčba poruch komunikace. Výzkum a vývoj v oblasti klinické logopedie." zaručující kvalitu poskytovaných služeb. Klinika spolupracuje se zahraničními partnery v Německu, Anglii, Dánsku, Švédsku, Itálii a USA.

Sídlo Soukromé kliniky LOGO s.r.o. na Vsetínské ulici v Brně umožňuje přístup i handicapovaným pacientům svým bezbariérovým řešením. Dokonalost a moderní přístupy k diagnostice vad řeči a sluchu ukázaly, že logopedickou péči je možno provádět s vyspělou zdravotnickou technikou a moderními trendy.

Klinika disponuje několika logopedickými ordinacemi. Vzhledem k vysoké specializaci jsou na klinice zřízeny odborné poradny (např. pro poruchy plynulosti řeči (koktavost, breptavost),DMO, dysartrie, rozštěpové vady, opožděný vývoj řeči, autismus, alternativní a augmentativní komunikace, vývojová dysfázie a poruchy polykání). Specializovaní pracovníci nabízíjí i aplikace specializovaných postupů - myofunkční terapie, masáže dle Castillo Morales, Bobath koncept. Poskytujeme i soudně znalecké posudky v klinické logopedii a pořádají se kurzy komunikace pro manažery a výuku rétoriky.

Kompletní informace jsou na našem webu www.moje-klinika.cz nebo na e-mailu logo@logoped.cz
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (8)

MUDr. Jan Všetička Jiný

V červnu jsme byli se synem po prvé a byli jsme spokojení, vše vysvetlil, vyslechl. Zůstavame v jeho péči i přes větší vzdálenost nadále.

MUDr. Jan Všetička Jiný

Neprofesionální chování, nemístné poznámky, dotazy.. Během návštěvy jsem se cítila velmi nekomfortně.

MUDr. Jan Všetička

Děkuji za zpětnou vazbu. Mrzí mě vaše negativní zkušenost. Doufám, že u jiného psychiatra budete spokojena.

MUDr. Jan Všetička Jiný

S psychiatrem mám špatné zkušenosti. Měl nevhodné komentáře, kterým se i sám smál. Bylo mi to opravdu nepříjemné.

MUDr. Jan Všetička

Děkuji za zpětnou vazbu. Mrzí mě vaše negativní zkušenost. Zřejmě vám nesedl můj styl humoru.

Prim. MUDr. Kateřina Moráňová Jiný

Paní prim. K.Moráňová je naprosto skvělá, nejen že umí pomoci od bolesti, ale její přístup k pacientům je super. moc děkuji, zase mi dnes pomohla...opravdu děkuji

MUDr. Eva Krahulcová, CSc. Jiný

Jsem pacientkou paní doktorky několik let a moc mi pomohla. Před pár lety jsem nechtěla v pátek nastoupit do nemocnice, že tam se mnou stejně nic dělat, ale dala mi takovou "sodu", že jsem fofrem do špitálu mazala a pí doktorka mi tím zachránila život! Moc jsem se jí potom omlouvala! Je to skvělá ženská, po všech stránkách!!!

MUDr. Jan Všetička psychiatrické vyšetření

U pana doktora se cítím vždy příjemně. Léčbu se snaží přizpusobovat mým potřebám. Je to opravdový profesionál. Za mě super.

Prim. MUDr. Kateřina Moráňová Dlouholetá bolest zad

Naprostá spokojenost. Prvotní objednací termíny? Pokud je to opravdu akutní, lze domluvit i termín dřívější. Pozitivním výsledkem pro mě je, že mi paní primářka pomohla od bolesti zad a od léků. Děkuji

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

Nejlepší klinika v ČR! Už 3. pobyt v ní pomohl mne i mému synovi. Jsou tam odborníci na svém místě. K pacientovi přistupují individuálně a jeho problémy řeší komplexně v rámci svých možností (neurologie, RHB, interna, ORL, fyzioterapie, logopedie, psychologie a psychiatrie). Takto kdyby fungovalo naše zdravotnictví všude, tak budu platit klidně vyšší zdr.pojištění, protože vím, že za něj obdržím vynikající služby jako na klinice LOGO ;-)

Kontakt

Vsetínská 20/527, Brno 63900 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Karlovo náměstí 15/292, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps
Nádražní 10, Blansko 678 01 Zobrazit v Goole Maps