O nás

Cílem estetické stomatologie je výběr ošetření vedoucí k přirozenému, zdravému a zářivému vzhledu chrupu. Každému pacientovi věnujeme nadstandartní a individuální péči. Krásný a zdravý úsměv našich pacientů je naší radostí.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (29)

MUDr. Dana Pokorná Fotokompozitní výplně

K paní doktorce chodím už řadu let. Paní doktorka je empatický človêk, k němuž se nemusí bát i ten největší strašpytel ze zubařského kŕesla. Případné bolestivé zákroky řeší umrtvením. Nabízí je sama. Popisuje veškeré zákroky, které bude provádět, diskutuje a nabízí řešení. Je nesmírně pečlivá, tudíž se nevracím s tím, že by musela svou práci opravovat. Vybavení ordinace je na vysoké úrovni. Na obrazovce vysvětluje veškeré změny, které provedla a proč. Ptá se v průběhu výkonu, zda je vše v pořádku. Odvádí profesionální práci a její preciznost a empatii považuji za mimořádnou. Prošla jsem řadou zubních ordinací, ale s takovým osobním přístupem jsem se ještě nesetkala. Ceny odpovídají dnešním cenám jiných stomatologických center. Moc děkuji za péči a doporučuji. Vidím tu i negativní reakci a nechápu, kdo měl tu potřebu lhát. Ano, stomatolog v dnešní době není za pár stokorun, i kdybychom byli rádi.

MUDr. Dana Pokorná Jiný

Paní doktorku a ordinaci jsem vybírala podle zdejších recenzí a nelituji. Zažila jsem už mnoho "odborniků", kteří mi způsobili svou léčbou trauma a problémy se zuby. K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velmi spokojeni. Děti se na návštěvu těší a syn(8) zvládá díky pí.dr.a TV ošetření (vrtání) bez anestezie. Já ne,anestezie je mi aktivně nabízena.Díky ní chodím na ošetření bez obav, pravidelně na prevenci i DH. Velké díky za empatii, nasazení a příjemnou komunikaci (i ze strany celého personálu). Dr.ukáže před zákrokem,jak bude postupovat. Když to jde, nabízí i levnější alternativy,popíše rizika. A vždy se vyplnilo,co řekla. Přes 10let bolest zubu a až pí.dr. odhalila zánět, na endodoncii pak zalomený nástroj od bývalé zubařky vytáhli.Také extrakce všech 8ček proběhla, ale byla opodstatněná. Po trhání jinde trauma, ale zde se špičkovým stomatochirurgem nebyl problém. Budu se opakovat, aleDĚKUJI, že Vás máme, jste opravdové slunce, které i do takového oboru umí vnést to pozitivní.

MUDr. Dana Pokorná Jiný

K paní doktorce již chodím delší dobu a rozhodně toho nelituji. Přišel jsem s poměrně špatným chrupem, který mi změnila naprosto k nepoznání, v tom dobrém smyslu.
    Co se týče paní doktorky tak je velmi precizní, vždy před i při zákroku vysvětluje, co se při něm bude dít, snaží se domluvit s pacientem na základě jeho potřeb a požadavků. Co se týče předchozího komentáře o "nucené extrakci osmičky", nic takového jsem nezažil. Paní doktorka ji doporučí v případě nutnosti, rozhodně ale rozhodnutí nechává na pacientovi, alespoň v mém případě. Zákroky jsou naprosto bezbolestné, o čemž se během nich vždy ujišťuje dodatečně u pacienta.
    V případě potřeby změny termínu jsem nikdy neměl problém a s paní doktorkou se dá vždy velmi dobře domluvit. Je vždy velmi milá a příjemná, což je vlastnost u této profese k nezaplacení.
    Velký bonus je připomínání termínů vždy pár dní dopředu.
    Paní doktorku rozhodně doporučuji každému, i lidem se "strachem ze zubařů".

MUDr. Dana Pokorná Jiný

Opravdu profesionální přístup, ale ceny jsou snad nejdražší v Brně - dokonce vyšší, než mají jiné ordinace přímo v centru města. Pro někoho, kdo má zuby relativně v pořádku, OK, ale při častějších návštěvách nebo pokud člověk opravdu potřebuje spravit zuby, nedoplatí se .

MUDr. Dana Pokorná Fotokompozitní výplně

Přesně takovou péči, kterou poskytuje MUDr. Pokorná při vyšetření, si představuji od soukromého lékaře, za kterého si ráda připlatím.
    Paní doktorka má vždy úsměv na rtech, vítá vás podáním ruky. Při práci je pečlivá, vysvětluje co dělá, když je třeba nějakého zákroku, vždy si na něj vyhradí dost času, informuje vás dopředu o ceně a nabízí aktivně anestezii (aby byl zákrok příjemný pro obě strany). Nicméně dnes jsem odcházela po opravě dvou zubů po vzájemné domluvě i bez anestezie, vše proběhlo naprosto citlivě a bez bolesti.
    Paní doktorka pracuje rychle, ale pečlivě, v průběhu zákroku informuje o tom co dělá, a celkově jsem s její péčí velmi spokojená. Ceny na centrum Brna odpovídající. Prostředí ordinace/čekárny včetně dalšího personálu (sestry, recepční) také příjemné a čisté a jako bonus upomínací sms před každým vyšetřením.

MUDr. Dana Pokorná Fotokompozitní výplně

Paní doktorka Pokorná je naprosto skvělá, precizní, profesionální a vždy usměvavá. Doporučuji velice, nyní už pro mě není návštěva zubaře noční můrou. Za pár sezení mám opět krásný úsměv.

MUDr. Dana Pokorná ošetření kořenových kanálků

K pani doktorke Pokornej som prisiel po pauze od zubarov s bolestou, takze som si to v kratkosti zazil celkom sirokoskalo. Vyberal som na zaklade tohoto webu a nemohol som sa rozhodnut lepsie.
    Cakacka necely mesiac - ak je moznost a potreba tak sa snazia dobu skratit, vstupna prehliadka rovno s niekolkymi rentgenmi priamo na mieste s jasnym vysledkom, doporucenim a planom ktory pani doktorka prisposobuje vopred moznostiam pacienta. Potom umna prebehla dentalna hygiena este pred prvym zakrokom. Vsetko v prvotriednej kvalite, nic lepsie si vlastne ani neviem predstavit. Nasledovala praca na kanalikoch o ktorej sa vseobecne vie ze je celkom bolestiva procedura. Moja skusenost je uplne opacna, pani doktorka sa jasne vyjadrila ze preferuje lokalnu anesteziu s ktorou som kamarat a tak bol premna tento zakrok viacmenej necakane prijemny piknik pri ktorom som akurat sledoval zohratu pracu pani zubarky a jej asistentky. Moje dojmy po troch navstevach su prvotriedna praca, jasny a profesionalny pristup a este vam aj den vopred preistotu zavolaju. Zamna bomba a velka vdaka.

MUDr. Dana Pokorná ošetření zubního kazu

K paní doktorce jsem přešel po tom co mi předešlá zubařka zničila svoji neodborností zub a dáseň. Teď jen lituji že jsem zde nezavítal dříve, mohl jsem si ušetřit spousty trápení a taky ten zub. Paní doktorka Pokorná je sympatická, milá a vstřícná. Vše pečlivě zkonzultuje, vše vysvětlí, cítíte se tu zkrátka jako v bavlnce. Už si nepamatuji kdy naposledy jsem odcházel z ordinace s pocitem klidu na srdci. Ceny jsou vyšší než normálně ale hold za kvalitu se platí, a tady s tím rozhodně nemám nejmenší problém právě naopak...

MUDr. Dana Pokorná Vstupní vyšetření, pravidelné návštěvy.

K paní zubařce jsem přešla v roce 2017 a připadala jsem si jako Alenka v říši divů. Začalo to úsměvem a srdečným přivítáním s podáním ruky. Lidskost, skutečný zájem o pacienta, podrobné vysvětlení, co jde dělat a proč. Žádný spěch. Jako příjemný bonus vám dá vybrat hudbu, kterou si přejete poslouchat při zákroku :)
    Paní doktorka mě zbavila mého velkého strachu ze zubařů a neustálého odkládání preventivních prohlídek.
    Vyměnila mi postupně všech 13 amalgámových plomb za bílé a já si začala konečně pořádně čistit zuby (díky praktickému zaškolení její dentální hygienistky) a hlavně chodit pravidelně na prohlídky, na které se vyloženě těším. Když jsme se přestěhovali z Brna 155km daleko, přesto za ní dál dojíždím... za tu péči, energii a pocit mi to stojí.
    Díky za vše ❤️

MUDr. Dana Pokorná

pozitiva: Paní doktorka je manuálně zručná, komunikativní.
    negativa: Dle jejich slov neléčí osmičky, může vás nutit k extrakci protilehlého zdravého zubu. Pozor, pacienta s antikoagulační léčbou nabádá vynechat léky před extrakcí (tj. nadřazuje medicínské zvládnutí krvácivosti při extrakci nad rizikem recidivy iktu)

MUDr. Dana Pokorná

Děkuji za pozitivní i ostatní hodnocení. Vysazení léků indikuji na základě nařízení chirurga,ke kterému pacienta k extrakci odesílám. Jedná se o vysazení krátkodobé,které pacienta neohrozí. Vytržení respektive opravení osmiček posuzuji vždy individuálně a pacientovi se snažím poskytnout důkladné vysvětlení navrhovaného postupu.Konečné rozhodnutí je ale každopádně na něm samotném.

Kontakt

Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno 602 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda