O nás

Smile Centrum je zařízen pouze nejmodernějším vybavením a kvalitními materiály, které zajistí úspěšnou léčbu zubů a dásní.Provádíme akutní ošetření . Věnujeme se také dětské stomatologii. Dlouholeté zkušenosti specialistů a vysoká kvalita klinik Smile Centrum získala důvěru mezi stovkami našich klientů.
Zabýváme se záchovnou stomatologií, protetikou,dentální hygienou, bělením zubů, chirurgií. Vysoce kvalifikovaní zubaři Vám provedou kompletní vyšetření a ošetření.
Jsme vždy připraveni odpovědět na všechny vaše otázky a rádi Vám pomůžeme. Od nás budete odcházet spokojeni a s úsměvem.
Není třeba čekat, až se bolavý zub ozve, zavolejte nám a objednejte se nebo nám napište.
Přečtěte si více
Cena za nejlepší kvalitu zdravotní péče na základě skutečných hodnocení od pacientů.
Zařízení

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (16)

lékař Kateřina Varavina Jiný

Vynikající lékařka, pečlivá, hledá řešení u komplikovaných obtíží, komunikativní, citlivá, zachránila mi dva zuby, poradí, co dělat pro udržení zdraví a čeho se varovat, nastíní, jak by se stav zubu mohl vyvíjet a jaká by mohla být další řešení. Co se týká ošetření, je kvalifikované na nejvyšší úrovni!!! Mám celoživotně potíže se záněty a dásněmi a léčila jsem se i na klinice, proto se odvažuji posuzovat práci paní doktorky Varavina.

lékař Vladyslav Ridchenko estetická stomatologie

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Ridchenkovi za úžasnou,bezbolestnou péči.Od předchozí zubařky jsem měla chrup velice zanedbaný,pan doktor mi zuby postupně spravuje a to velice pečlivě.Diky němu už nemám fóbii ze zubaře. Pana doktora,mohu všem doporučit.Moc mu děkuji.

lékař Vladyslav Ridchenko ošetření zubního kazu

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Ridchenkovi za skvělé ošetření. Jsem ráda, že jsem včas objevila tohoto profesionálního zubního lékaře, který mi zuby dává do pořádku, protože moje předchozí návštěvy dětské zubní lékařky zanechaly můj chrup ve špatném stavu. Pan doktor provedl důkladné vyšetření a velmi pečlivě mi opravil kazy. S velmi milým přístupem, vše vysvětlil, ukázal a popsal. Prostředí je příjemné a moderní. Milý a ochotný je i ostatní personál. Kliniku mohu jen doporučit.

lékař Vladyslav Ridchenko Jiný

Chtěla jsem i touto formou poděkovat a pochválit pana doktora..Je velice šikovný a vstřícný..Velice doporučuji.. Nic nebolí a jestli má někdo strach chodit k zubaři,tento člověk je na pravém místě.. Návštěv jsem již prodělala hodně,měla jsem špatný chrup, můžu tedy opravdu hodnotit..A opravdu kladně :-)

lékař Vladyslav Ridchenko Jiný

Můžu opravdu doporučit. V době, kdy mě začala bolet osmička, jsem zjistila, že můj zubař skončil praxi. Zjistila jsem, že dostat se k dobrému zubaři v Praze s akutními potížemi je velký problém. Běžní zubaři se do extrakce osmiček pochopitelně nepouštějí a na stomatochirurgii vám dají termín za měsíc. Nakonec mě zachránil pan zubař Ridchenko, který mě vzal zázrakem okamžitě a zub vytrhl. V bolestech jsem už byla ráda za cokoliv. K mému velkému překvapení jsem se ocitla u zubaře, který odvedl profesionální zákrok, ale hlavně byl neskutečně milý a vlídný. Vše vysvětloval a tak i já, která mám ze zubařů hrůzu, jsem se uklidnila. Na cestu mě vybavil letáčkem, kde byla podrobně sepsána všechna doporučení, co dělat a nedělat, a kdy mám případně volat. Zdá se to jako detail, ale ve stavu v jakém odcházíte nejste schopni všechno udržet v hlavě a doma si v klidu vše přečtete. Dodatečně mi z kliniky pak zaslali erecept na léky proti bolesti, ikdyž už v ordinaci nebyl.

lékař Vladyslav Ridchenko

Děkují za Váše vysoké hodnocení, je to moc přijemné!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    lékař Vladyslav Ridchenko Preventivní prohlídka (2x ročně hrazeno zp)

Při návštěvě jsem byla velice příjemně překvapena milým přístupem pana doktora a ostatního personálu. Byla jsem na prevenci i se svou dcerou, která je,, bojínek', ale po návštěvě byla nadšená. Pan doktor nám trpělivě vše popsal, vysvětlil a nabídl další léčbu. Je to člověk na svém místě, profesionál. Moc děkujeme

Moc krát děkují!

lékař Vladyslav Ridchenko ošetření zubního kazu

Perfektní zubař! Precizní práce, bezbolestná práce, moderní postupy, přijemné vystupování. Není co vytknout.

lékař Vladyslav Ridchenko

Děkují za Váše vysoké hodnocení, pane Rigó, je to moc přijemné!

lékař Vladyslav Ridchenko

K panu doktorovi Ridchenkovi chodím již více než půl roku. Ke každému zubaři jsem vždy chodila s obrovským strachem, ale již po dvou návštěvách u pana doktora toto odeznělo. Velmi milý přístup, pan doktor vše vysvětlí, připraví plán na základě rentgenů, popíše na fotografiích a sdělí i informace o ceně, vzhledem k využití nadstandardních materiálů a zákroků. Dnes jsem k němu šla po dlouhé době opět s obavou, vzhledem k planované extrakci stoličky, ale musím říct, že i tento zákrok byl opravdu bezbolestný (ano je trochu nepříjemný), dostala jsem veškeré informace a rovnou chladící obklad na cestu. Mohu doporučit, pokud má někdo ze zubaře obavy a zároveň chce komplexní moderní léčbu i v případě, že potřebujete některé zuby po předchozích letech zachránit, pak doktor pro to dělá opravdu všechno. Moc děkuji.

lékař Vladyslav Ridchenko

Moc děkuji Vám taky za skvělé hodnocení!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    lékař Vladyslav Ridchenko Vstupní prohlídka (hrazeno zp)

skvělý a milý profesionál, byly malé trable s rentgenem a tiskárnou, ale personál byl velice milý a omlouvili se za komplikace, takže to beru jako velmi profesionální kliniku. Probrali jsme co je potřeba abych měla zdravý chrup, domluvili se návštěvy. Určitě bych pana doktora dále doporučila.

lékař Vladyslav Ridchenko

Děkují za Váše vysoké hodnocení, je to moc přijemné!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    lékař Vladyslav Ridchenko preventivní prohlídky (hrazeno zp)

Prohlidka probehla v klidu, lekar osetril vsechny zuby a navrhl plan leceni, se kterym jsem uplne spokojana a I objednal dalnejsi terminy. Ordinace je naprosto skvela, slecna na recepce jeste pred prichodem odkumonikovala se mnou termin navstevy a vsechno probehlo vcas.

lékař Vladyslav Ridchenko

Děkujemé Vám za skvělé hodnocení!

Kontakt

Jandova 598/1, Vysočany, Praha 190 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, ... Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Lublaňská 1015/13, Praha 120 00