Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Síť očních klinik LEXUM poskytuje komplexní a prémiovou péči ve všech oblastech očního lékařství. Výjimečné postavení LEXUM v rámci České republiky tvoří nejen 30letá historie, přes 650 000 provedených zákroků a špičkový tým lékařů, optometristů a zdravotních sester, ale především nadstandardní a individuální přístup ke každému pacientovi.

Na 7 očních klinikách v České republice provádíme laserové operace očí (odstranění dioptrií), operace šedého zákalu, léčbu sítnice a sklivce a věkem podmíněné makulární degenerace, léčbu šilhání, zeleného zákalu, onemocnění rohovky či estetické operace očních víček.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (17)

MUDr. Iva Krejčí Jiný

Chtěla bych poděkovat paní doktorce Krejčí za velmi profesionální a odborný přístup. Není to běžné aby byl odborník jak profesně výborně erudovaný tak i velmi lidský a příjemný. 100%.

MUDr. Martina Rubešová Jiný

Jsou to dva dary - Empatie a usmev, které dnes pomáhají paní doktorce vracet světlo do očí pacientům Lexumu

MUDr. Martina Rubešová Jiný

Velmi dobry přístup k pacientovi, pani doktorka vse vysvětlila, uklidnila. Cením především její velkou profesionalitu a odbornost. Celkove jsou me zkušenosti s klinikou lexum skvele - moderní prostředí, dostupnost MHD.

MUDr. Martin Choleva Jiný

Tento týden jsem absolvoval lékařské ošetření na oční klinice Lexum. Již od předoperačních vyšetření na mne dýchla báječná atmosféra ze stran veškerého personálu, kde prioritou byla ochota, vstřícnost a naprostá profesionalita. Samostatnou kapitolou byl koncert na operačním sále pod taktovkou primáře MUDr. Martina Cholevy. Bravurní výkon jeho zlatých rukou byl okořeněn milým přístupem navýšeným o humor. K mému pocitu naprosté spokojenosti není co dodat. Před prací pana primáře smekám a dekuji

MUDr. Iva Krejčí Jiný

Chci poděkovat p.doktorce Ivě Krejčí za naprostou kvalitu, profesionalitu, lidskost a empatii při mé operaci očních víček. Velmi příjemná a lidská lékařka.

MUDr. Martina Rubešová Jiný

14.7.2021 Anaméza:přichází ke konzultaci pro VPDM,čerstvě zjištěna.
    Následovalo vyšetření očí,poté konzultace- dvě věty. Vše je v počátku,v dotazníku jste uvedla,že rodiče měli katarakt,takže máte předpoklady pro toto onemocnění.Následovalo předání nálezu,snímků, bez dalšího vysvětlení. Asi si to mám doma přečíst a pokud tomu nerozumím,tak mám smůlu. Toť vše. Kvůli tomu jsem jela 100km, takže NESPOKOJENOST.

MUDr. Eugen Butela Jiný

Děkuji panu doktorovi a celému ostravskému týmu Lexum za naprosto profesionální a lidskou péči. Vřele doporučuji.

MUDr. Martina Rubešová Jiný

Skvělá, empatická oční lékařka, skvělý oční chirurg, zlaté ručičky. Hodně jsem se bál operace, ale přístup a chování lékařky na operačním sále mě uklidnil natolik, že jsem málem i vtipkoval. :)

MUDr. Martin Fučík Jiný

Je to opravdu Pan doktor na svém místě Veliký dík za jeho přístup k pacientům Vysvětlí lidským způsobem , promluví s pacientem o různých věcech a to velice pomáhá když se pacient bojí. Prostě jen chvála a díky bohu že takový lékaři jsou Díky pane doktore pacientka Milada

MUDr. Iva Krejčí

Jsem velice ráda, že jsem na paní doktorku při své cestě za uzdravením narazila. Je to jak úžasný člověk s lidským a empatickým přístupem, tak skvělá lékařka. Po konzultacích s ní věřím, že se mé problémy jednoho dne vyřeší, dokáže na mě přenést svůj optimismus a vím, že u ní jsem v těch nejlepších rukou. Přestože mé problémy nejsou úplně jednoznačné a i paní doktorka to se mnou má asi těžké, vždy mě dokáže vyslechnout, trpělivě zodpoví mé otázky a navrhne další postup. Je vidět že má opravdu zájem mi pomoct a bere mě vážně - to není v dnešní době samozřejmost.

Kontakt

Antala Staška 1670/80, Praha 140 00 Zobrazit v Goole Maps