Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Naší filozofií je špičková péče s citlivým přístupem tak, aby se pacient stal spokojeným klientem. K tomu nám pomáhá nejmodernější zdravotnická technika a vysoká odbornost personálu.

Služby Vám zde poskytne praktický lékař pro dospělé i děti, gynekolog i stomatolog. Při potížích s prsy oceníte naše mamocentrum, mamografie hraje klíčovou úlohu při vyšetření prsou, mamografický screening je zásadní při preventivním vyšetření prsu. Mladé ženy využijí ultrazvukové vyšetření prsou. Denzitometr Vám pak vyšetří kvalitu Vašich kostí. Chirurg, internista, kožní lékař či onkolog svými službami dotvářejí komplexnost péče. A pokud jste zcela zdraví a zajímá Vás hubnutí či omlazení, je zde pro Vás naše obezitologie či plastická chirurgie.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (28)

MUDr. Jaromír Richter Jiný

Dobrý den k panu doktorovi.Richtrovi jsem chodila od roku 2015,úžasný profesionální přístup, jenom škoda, že již není v. Porubě děkuji. Růženka Štefánikova

MUDr. Bronislav Vřeský plastická chirurgie

V červnu 2023 jsem podstoupila reaugmentaci prsou u pana primáře Vřeského v Silesii a jsem naprosto nadšená výsledkem operace i jeho přístupem. Od konzultace jsem věděla, že jsem si vybrala dobře a následná operace i pooperační péče mě v tom jen utvrdily. Pan Vřeský přesně pochopil co chci a přesně takový je výsledek. Má to opravdu v oku. Neskutečně mě překvapilo i to, že přestože ten den operoval 4 pacientky, poslední operaci dokončil kolem deváté večerní, tak nás až do noci chodil kontrolovat, dokonce na Silesii nocoval a když jsem se jim v 5 ráno začla skládat na záchodě (prý nějaká tetanická křeč) a sestřička ho vytáhla z postele, nebyl na něm ani náznak naštvání nebo rozladěnosti. Hodinu po té už mě a další pacientky převážel osobně na LLC (měly jsme zaplacenou noc navíc). Neskutečně milý a lidský přístup. Prsa mám přesně taková jaká jsem chtěla a vím, že nikdo jiný v ČR by mi ten sen nesplnil, protože ostatní plastici se velkých implantátů za mě prostě bojí. Děkuji a doporučuji!

MUDr. Eliška Ichnovská lékařské posudky

Paní Ichnovská je dle mého trochu svéráz. Je taková chladnější, ale jako doktorka rozhodně ví co dělá a má všech pět pohromadě. Je racionální, však u doktora je to v pořádku. Chodila jsem ještě k druhé doktorce, která byla zprvu nějak moc hodná, přiblblá, pak zas podivně zlá, divné chování, tak si vždy říkám, stará dobrá Ichnovská

MUDr. Radomír Ichnovský Ml. gynekologická operace

Před třemi měsíci jsem byla k p. Ichnovskému objednána na gyn. zákrok po nezdařené extrakci IUD (nitroděložní tělísko) jiným pánem ze S.M. Bylo nutné ulomenou část IUD (která zůstala uvnitř) vyjmout. Byla jsem objednána na odběry krve a když jsem přišla, bylo mi bez jakékoliv předchozí informace sděleno, že jdu na prohlídku k jinému lékaři - p. Ichnovskému. Ten ulomenou část IUD na monitoru dobře viděl a byl mi následně naplánován již zmíněný zákrok. Po probrání z narkózy mi pan Ichnovský sdělil, že odlomenou část nikde neviděl a nenašel, a že již byla zřejmě vyplavena nebo se zapíchla do dělohy, což prý nevadí. Část IUD je stále uvnitř. Nechápu, že ho třeba nenapadlo udělat mi ultrazvuk těsně před zákrokem, abych nemusela na zákrok. Přesvědčil by se tak, že operace nebyla nutná a mohla jsem se tak vyhnout celému zbytečnému procesu (stres, placená narkóza, dovolená...). Teď už chodím jinam, kde se nevybírají žádné registrační, roční nebo jiné poplatky!

MUDr. Zdeněk Kuras gynekologický ultrazvuk

Byla jsem před nějakým časem u p. Kurase na ultrazvuku (nahá) a v tom do ordinace vešel jiný doktor (nevím, kdo to byl) a začali se spolu bavit, jakoby kdyby byli někde v hospodě na pivu. Nedovedete si představit, jak mi to bylo nepříjemné. Těm dvěma to bylo úplně jedno. Prostě žádná úcta!
    Přestala jsem mít důvěru k Silesia Medical a už tuto kliniku nenavštěvuji. Naštěstí.

MUDr. Zdeněk Kuras Jiný

Začalo to před pěti léty, kdy jsem si nechala zavést IUD. Vše proběhlo v pořádku a i pravidelné kontroly byly OK. Zlom nastal, když přišel datum vyjmutí. Byl pátek dopoledne a pan Kuras zřejmě někam spěchal, tělísko tahal i pomocí peánu a když nešlo ven, zabral tak, až ho ulomil a část zůstala uvnitř. Doma jsem si pak na netu vyhledala informace, kterak se extrakce provádí, když například IUD přirostre ke sliznici a tak podobně. Dělá se to úplně jinak.
    Následně mi sdělil, že zbylá část musí být vyjmuta pod narkózou a pod kamerou na sále. A tak mě objednal za necelý měsíc na předoperační odběry krve. Když jsem na ně přišla, na recepci mi sdělili, že jdu k jinému doktorovi, který mi provede předoperační vyšetření. Prostě si na této klinice přehazují pacientky, jak horký brambor!
    Již nikdy více Silesia Medical! Už chodím někam jinam.

MUDr. Zdeněk Kuras Jiný

Naprosto souhlasím se všemi pozitivními názory. Empatický, jemný, laskavý, se smyslem pro humor. Klaním se, pane doktore!

MUDr. Bronislav Vřeský modelace prsou

U pana doktora Vřeského jsem byla na zvětšení prsou. Člověk se srdcem na pravém místě! Je v něm kousek psychologa. Vše krásně vysvětlí a uklidní. Doporučuji!

MUDr. Zdeněk Kuras preventivní prohlídky

Pan doktor je úžasný, lidský, vše vysvětlí tak, aby tomu člověk porozuměl a jeho empatie je neskutečná! Nejlepší ženský lékař, co jsem kdy měla a můžu jedině doporučit i ostatním.

MUDr. Radomír Ichnovský Ml. gynekologická operace

Pan doktor Ichnovský, velice milý a empatický lékař s profesionálním přístupem. Zákrok i následná kontrola po zákroku, byla pro mne díky jeho skvělému přístupu méně stresující, ba dokonce příjemná. Mohu jen doporučit.

Kontakt

Havanská 6145/4a, Ostrava 708 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda