Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Santé s.r.o. je první nestátní zdravotnické zařízení v České republice.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (12)

MUDr. Petr Holba Jiný

doctor holba is really a good doctor. He was my doctor in GynCentrum, then he moved to Sante. So I just registered in Sante to follow him. He helped me a lot when I was pregnant, he is very caring, patient, really think all and plan all for me which I don't even know and notice. He is the best gynecologist I know here. Highly recommend!

MUDr. Petr Holba Jiný

To, co tady holky pisete je vse velka pravda a jen bych vse opakovala. Take jsme s maminkou za panem doktorem presly z Gyncentra. Take si do Litomeric rady dojedeme. Asi nejlepsi nazor, ktery jsem cetla je, ze by k nemu mely skutecne chodit vsechny zeny.

Pane doktore, prejeme hodne zdravi a hodne sil, aby jste i nadale pomahal tolika spokojenym zenam.

Sandra a Petra Mandová

MUDr. Petr Holba Jiný

Nepoznam lepsieho, ustretovejsieho a trpezlivejsieho lekara. Chodila som k menu po spontannom potrate kde to pretrpel somnou dokazal pochopit smutok a dokazal ma podporit, nasledne sme ostali tehotny a cele tehotenstvo bolo v jeho opatere velka sranda a haha, druhe tehotentvo bolo malinko tazsie ale zada v jeho opatere bolo na pohodu. Aj ked som mu povedala ze je otravny len sa umial a dalej vtipkoval. Teraz po velmi komlikovanom zaciatku tehotentva kde mi v iscare oznamili ze je to zamlkle tehotenstvo a nutili ma na reviziu som sa na neho obratila a on zistil ze tehotenstvo je uplne v pohode a ze plod sa vyvija spravne som ostala smutna ze z Prahy odchadza. Na druhu stranu za jeho kvalitami klidne do Litomeric pojdem. Asi je to jedno ci 45 minut dochadzam do Sante za nim alebo 40 minut do Litomeric. Jeho jedinou nevyhodou je ze je tak dobry ze by k menu najradsej chodili vsetky. On je to pan doktor a mal by ucit ako to robit spravne. Tento lekar ma moj velky obdiv a drzim mu palce.

MUDr. Petr Holba Jiný

Nejlepší lékař, jakého jsem potkala.
    K panu doktorovi jsem se dostala náhodou. Sháněla jsem druhý názor na léčbu u předchozích lékařů, z jejichž postupu jsem neměla dobrý pocit a hlavně mi jejich vysvětlení na moje problémy nedalo spát.
    Hned první návštěva u pana doktora mě přesvědčila o tom, že je to odborník na svém místě, navíc s lidským a milým přístupem.
    Pan doktor ihned odhalil příčinu mých problémů, rozhodl o další sérii vyšetření na odborných pracovištích, kam mne sám přímo objednal nebo napsal doporučení. Jen díky němu vše dopadlo dobře, třešničkou na dortu pak už bylo vysněné těhotenství, které jsem celé až do konce strávila v péči pana doktora.
    Pane doktore, moc děkuji!
    Markéta

MUDr. Petr Holba Jiný

Pan doktor Holba je prostě úžasný! Uvítá vás s úsměvem, loučí se s úsměvem. Snaží se pomoci a hledá řešení.
    Když před lety odešel z kliniky, kam jsem k němu chodila, opět jsem šla za ním na nové místo. Dávám velké doporučení!

MUDr. Petr Holba Jiný

Pečlivý, profesionál. Než jsem k němu přišla na vyšetření, měl již nastudovanou moji zdravotní dokumentaci, provedl kompletní vyšetření, přidal rady a doporučení. Velká spokojenost. A navíc, velmi příjemný člověk.

MUDr. Petr Holba Jiný

Díky Panu doktorovi čekám miminko. Moc mi pomohl všechno zařídil hned. Budu mu navždy vděčná. Měla jsem zdravotní problémy. Vše semnou konzultoval postupně dělal veškerá vyšetření. A poslal mě i na jiné prohlídky věděl přesně kam směřovat. Jsem šťastná , že jsem měla možnost mít tohoto pana doktora.

MUDr. Petr Holba Jiný

Rozhodne nejlepsi lekar, u ktereho jsem kdy byla. Skvely pristup ve vsech ohledech. Pan doktor ma mou plnou duveru, vse dokonale vysvetli. Na navstevu u nej se clovek vzdy tesi.

MUDr. Petr Holba Jiný

Velký profesionál, skvělý přístup, vše vysvětlí a řekne od všeho pozitivní i negativní, aby si člověk udělal názor sám. Asi nejlepší lékař, u jakého jsem kdy byla ze všech oborů.

MUDr. Petr Holba Jiný

Nejlepší gynekolog, profesionál, milý, veselý člověk, který vám vždy pořadí a pomůže, díky, že Vás máme, pane doktore!

Kontakt

Želetavská 9, Praha 14000 Zobrazit v Goole Maps
Vyskočilova 1442/1B, Praha 14000 Zobrazit v Goole Maps
Pštrossova 24, Praha 11000 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna