SANATORIUM Helios, s.r.o.

Genetika, Gynekologie, Onkologie

(99+ názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje

Zabýváme se diagnostikou a léčbou neplodnosti. Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

O nás

O nás

Zabýváme se diagnostikou a léčbou neplodnosti.

Ordinace

 • SANATORIUM Helios, s.r.o.

  Štefánikova 12, Brno-střed

  60200, Brno, jihomoravský

  Kontaktní údaje +420 54...

Názory o lékařích ze zařízení

 • Zuzana Petráková

  Gynekolog, MUDr.

  • M

   Totálně nelidský přístup a hlavně nezájem o pacienta. Stále jsem se musela ptát na svůj zdravotní stav, protože jinak bych se nic nedozvěděla. K této paní doktorce jsem přestala chodit.

  • E

   Tak jsem tady loni dávala hodnocení pozitivní, ale po roce ho měním na velmi slabý. Paní doktorku jsem po roce změnila. O její odborné stránce nepochybuji, určitě to má teoreticky velmi dobře zmáklé. Co jí ovšem chybí, je lidský přístup. Dobrý lékař by měl brát pacienta jako partnera a komunikovat s ním. To ona nedělá. Po návštěvě u ní se mi chtělo tak akorát brečet. NIc mi nevysvětlila a když začala vysvětlovat, tak takovým způsobem, že jsem si připadala jak absolutní kretén. Nevadí mi mladá doktorka, třeba i bez zkušeností. Každý nějak začínáme. Ale když mi doktorka vše LIDSKY a srozumitelně vysvětlí a cítím zájem, tak přehlídnu i to, že nemá odpracováno spoustu let.

  Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře


 • Pavel Texl

  Gynekolog, Prim. MUDr.

  • P

   Děkujeme panu doktorovi, díky němu a jeho pečlivému přístupu jsme se dočkali narození zdravého miminka. Trpělivě a s humorem vysvětlil, co bylo třeba. Považuji pana doktora nejen za odborníka v oblasti léčby neplodnosti, ale vážím si ho i za jeho lidský přístup k pacientkám.

  • L

   Skvělý, milý a vtipný lékař, s celým svým týmem nám pomohl po pěti letech snažení k miminku.

  Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře


 • Jan Šula

  Gynekolog, MUDr.

  • P

   K panu Šulovi jsem chodila před 5 lety s posledním těho.Protože jsem před tím 9x samovolně potratila,tak jsem očekávala větší zájem o udržení těhotenství....ale ouha,dozvěděla jsem se,že žádné injekce,jak se mi píchali předchozí těho mi odmítá píchat,protože jsem ,,stará,,(37 let-3 děti).....arogantní,nepříjemný-dle toho,jak se vyspinkal....prostě šílený.Chodila jsem do Heliosu 10 let před nástupem tohodle ,,příjemného pana doktora,,v jeho registraci jsem vydržela 4 měsíce,než jsem o dítě přišla a raději z Heliosu odešla

  • I

   Mám po revizi .Přišli jsme podruhé o mimčo a zůstala jsem na neschopence,abych se dala dohromady...vzal si mě na starost doktor Šula, řekla jsem mu, že bych potřebovala vycházky a on mě sjel na dvě doby, že mi ukončí neschopenku a že je pro mě nejlepší jít do práce, zákrok jsem měla v pátek, tak co prej chci. Říkám mu, že se na to ještě necítím a v práci to mám domluvené, 2–3 týdny se beze mě obejdou, všichni chápou, že se musím trochu zbrchat a nabrat síly. Nejsu žádný nefakčenko sakra! Říkám mu, že snad vím, jak se cítím a že už jsem si tím jednou prošla, tak vím, že mi klid doma pomůže…

  Podívejte se na všechny názory (84) na lékaře


 • Jaroslav Kotrba

  Gynekolog, Onkolog, MUDr.

  • V

   Tak já mám zkušenost s panem doktorem úplně jinou! Chodila jsem k nemu asi 4 roky. Pokud to byla obyc.prohlidka jednou ročně, tak ok. Kdyz jsem ale byla poprve těhotná a chodila kazdy mesic, tak jsem spokojena nebyla. Skoro nic mi nerikal,malo me o vsem informoval, proste spatne komunikoval, kdyz jsem se zeptala, tak reagoval podrazdene a zvysoval hlas, tak jsem se radeji uz na nic neptala a inf.zjistovala jinde. Ted jsem tehotna podruhe, po 3.letech a je to to stejne....skoupý na slovo. Když se zeptam, tak podrážděně vysvětluje něco tak, že to stejně nepochopim. Vytok mi pod mikroskopem teda nezkoumal, odebral vzorek a nic mi k tomu ani nerekl... Dosla mi trpělivost a presla jsem k jinemu panu doktorovi.

  • M

   Pan doktor Kotrba je nejlepší gynekolog jakého jsem kdy měla (diky mnoha stěhováním v posledních x letech jsem jich měla cca 5). Jeho lidský, nebojím se napsat až přátelský přístup k pacientům je ve zdravotnictví raritou.
   Jakožto pacientka bojující se studem jsem vždy pravidelné prohlídky "šidila", ale od něj odcházím vždy spokojená a ať už to zní hloupě nebo ne, s úsměvem na tváři.
   A v neposlední řadě, sestřička v jeho ordinaci (dlouhé vlasy, blondýnka) je také skvělá. Milá, ochotná a vstřícná.
   Vřele doporučuji :-)

  Podívejte se na všechny názory (88) na lékaře


 • Věra Hořínová

  Genetik, MUDr.

  • M

   K paní doktorce jsme se dostali v roce 2013 do Heliosu. Byla velmi příjemná, šlo o genetické testy, ač my samotní jsme problém neměli. Spíš šlo o nějakou mutaci v rodinné větvi. Výsledky byly včas, paní doktorka milá, vše nám vysvětlila. Také její dcera, která je genetičkou v Olomouci je moc fajn.

  • A

   S pani doktorkou máme pouze negativní zkušenosti. Šli jsme k ní poprvé 24.4.2014. Výsledky našich testů měli být hotové za 6týdnu. Čekame už 16týdnů a výsledky stále nemame. Domluva je šílená, musíme si neustále volat a sliby, ujišťování a stejně výsledky nemáme. Paní doktorka je dosti arogantní, nepříjemná. Dovolila jsem si jí napsat email a odpověď..výsledky jsem už napsala a odeslala. Bohužel opeť nic. Potřebovali jsme je rychle, ale spíše než pomoci se dočkáte nepříjemného a arogantního chování bez špetky empatie a třeba omluvy či pravdivého vysvětlení. Jsme rozhodnuti si stěžovat na ČLK a pojišťovně. Za nás určitě nedoporučuji.

  Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře


 • Veronika Kováčová

  Gynekolog, MUDr.

  • R
   Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

   K paní doktorce chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená..Je precizní při kontrolách a pocitově se cítím v dobrých rukách. Docházela jsem k ní už celé první těhotenství a vždy mi mé všetečné dotazy prvorodičky odpověděla a uklidnila mě. Nyní jsem podruhé těhotná a opět stejný moc vřelý přístup..jsem ráda že jsem v jejich rukou.

  • S

   Paní doktorka výborná, cítila jsem se u ní moc dobře. U předchozí lékařky jsem si vždy připadala hrozně, u paní doktorky maximální spokojenost. Jednala se mnou výborně, cokoli mi hned vysvětlila, sestřička navíc taky skvělá. Registrovala jsem se k paní doktorce na doporučení, které mohu bez obav interpretovat dál. Naprosto přátelská, ochotná a super!

  Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře


 • Alena Filková

  Gynekolog,

  • Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

   Dobry den,bohuzel spokojena sem s pani dotorkou nebyla :-( obratila sem se na ni skrz neplodnost,pozadovala sem vysetreni a prohlidku,misto toho mi byla vzita akorat krev a hned me tlacila do ivf coz me mrzelo :-( musela sem zmenit kliniku a konecne sem spokojena

  • P

   Navštěvuji Helios kvůli IVF, od začátku k paní doktorce Filkové. Musím říci, že ke mě byla vždy milá. Na kontrole po odběru vajíček jsem si ji i vyžádala a sestry ji sehnali a ona byla moc ráda, že v ní mám takovou důvěru, vše zkontrolovala. Pokud jsem čekala, tak se omluvila, že měla pár, který chtěl konzultaci. Do ničeho nás netlačila, vždy poradila. Teď k ní budu chodit i na běžnou gynekologickou ambulanci. Doufáme, že se v její péči dočkáme vytouženého miminka.

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Zuzana Bílková

  Gynekolog, MUDr.

  • D
   Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

   Můžu jen doporučit. Skvělý přístup i péče. Lékařka nám dokonce na utz objevila téměř neviditelnou vrozenou vadu u miminka (chybějící prstíky na ruce), takže jsme prošli i dalšími vyšetřeními a když se miminko narodilo, byli jsme (vzhledem k situaci) v klidu.

  • Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

   Do Heliosu k paní doktorce jsem přestoupila v roce 2014. Od začátku jsem s ní velmi spokojená, zažila jsem s ní dvě těhotenství a u obou byla vždy naprosto pečlivá, ochotná odpovědět jakékoli otázky, hlídá všechny vyšetřen, dopředu o všem informuje. Mimo to je neskutečně příjemná a usměvavá.

  Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře