SANATORIUM Helios, s.r.o.

Genetika, Gynekologie, Onkologie

(99+ názorů)
Zobrazit lékaře

Zabýváme se diagnostikou a léčbou neplodnosti. Více

• SANATORIUM Helios, s.r.o.

Štefánikova 12, Brno-střed

60200, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 54...

Zabýváme se diagnostikou a léčbou neplodnosti.

Lékaři a specialisté na této klinice

• Zuzana Petráková

• M

Totálně nelidský přístup a hlavně nezájem o pacienta. Stále jsem se musela ptát na svůj zdravotní stav, protože jinak bych se nic nedozvěděla. K této paní doktorce jsem přestala chodit.

• E

Tak jsem tady loni dávala hodnocení pozitivní, ale po roce ho měním na velmi slabý. Paní doktorku jsem po roce změnila. O její odborné stránce nepochybuji, určitě to má teoreticky velmi dobře zmáklé. Co jí ovšem chybí, je lidský přístup. Dobrý lékař by měl brát pacienta jako partnera a komunikovat s ním. To ona nedělá. Po návštěvě u ní se mi chtělo tak akorát brečet. NIc mi nevysvětlila a když začala vysvětlovat, tak takovým způsobem, že jsem si připadala jak absolutní kretén. Nevadí mi mladá doktorka, třeba i bez zkušeností. Každý nějak začínáme. Ale když mi doktorka vše LIDSKY a srozumitelně vysvětlí a cítím zájem, tak přehlídnu i to, že nemá odpracováno spoustu let.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Pavel Texl

Gynekolog, Prim. MUDr.

• P

Děkujeme panu doktorovi, díky němu a jeho pečlivému přístupu jsme se dočkali narození zdravého miminka. Trpělivě a s humorem vysvětlil, co bylo třeba. Považuji pana doktora nejen za odborníka v oblasti léčby neplodnosti, ale vážím si ho i za jeho lidský přístup k pacientkám.

• L

Skvělý, milý a vtipný lékař, s celým svým týmem nám pomohl po pěti letech snažení k miminku.

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Jaroslav Kotrba

Gynekolog, Onkolog, MUDr.

• V

Tak já mám zkušenost s panem doktorem úplně jinou! Chodila jsem k nemu asi 4 roky. Pokud to byla obyc.prohlidka jednou ročně, tak ok. Kdyz jsem ale byla poprve těhotná a chodila kazdy mesic, tak jsem spokojena nebyla. Skoro nic mi nerikal,malo me o vsem informoval, proste spatne komunikoval, kdyz jsem se zeptala, tak reagoval podrazdene a zvysoval hlas, tak jsem se radeji uz na nic neptala a inf.zjistovala jinde. Ted jsem tehotna podruhe, po 3.letech a je to to stejne....skoupý na slovo. Když se zeptam, tak podrážděně vysvětluje něco tak, že to stejně nepochopim. Vytok mi pod mikroskopem teda nezkoumal, odebral vzorek a nic mi k tomu ani nerekl... Dosla mi trpělivost a presla jsem k jinemu panu doktorovi.

• M

Pan doktor Kotrba je nejlepší gynekolog jakého jsem kdy měla (diky mnoha stěhováním v posledních x letech jsem jich měla cca 5). Jeho lidský, nebojím se napsat až přátelský přístup k pacientům je ve zdravotnictví raritou.
      Jakožto pacientka bojující se studem jsem vždy pravidelné prohlídky "šidila", ale od něj odcházím vždy spokojená a ať už to zní hloupě nebo ne, s úsměvem na tváři.
      A v neposlední řadě, sestřička v jeho ordinaci (dlouhé vlasy, blondýnka) je také skvělá. Milá, ochotná a vstřícná.
      Vřele doporučuji :-)

Podívejte se na všechny názory (88) na lékaře

• Věra Hořínová

Genetik, MUDr.

• M

K paní doktorce jsme se dostali v roce 2013 do Heliosu. Byla velmi příjemná, šlo o genetické testy, ač my samotní jsme problém neměli. Spíš šlo o nějakou mutaci v rodinné větvi. Výsledky byly včas, paní doktorka milá, vše nám vysvětlila. Také její dcera, která je genetičkou v Olomouci je moc fajn.

• A

S pani doktorkou máme pouze negativní zkušenosti. Šli jsme k ní poprvé 24.4.2014. Výsledky našich testů měli být hotové za 6týdnu. Čekame už 16týdnů a výsledky stále nemame. Domluva je šílená, musíme si neustále volat a sliby, ujišťování a stejně výsledky nemáme. Paní doktorka je dosti arogantní, nepříjemná. Dovolila jsem si jí napsat email a odpověď..výsledky jsem už napsala a odeslala. Bohužel opeť nic. Potřebovali jsme je rychle, ale spíše než pomoci se dočkáte nepříjemného a arogantního chování bez špetky empatie a třeba omluvy či pravdivého vysvětlení. Jsme rozhodnuti si stěžovat na ČLK a pojišťovně. Za nás určitě nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Veronika Kováčová

• R
      Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená..Je precizní při kontrolách a pocitově se cítím v dobrých rukách. Docházela jsem k ní už celé první těhotenství a vždy mi mé všetečné dotazy prvorodičky odpověděla a uklidnila mě. Nyní jsem podruhé těhotná a opět stejný moc vřelý přístup..jsem ráda že jsem v jejich rukou.

• S

Paní doktorka výborná, cítila jsem se u ní moc dobře. U předchozí lékařky jsem si vždy připadala hrozně, u paní doktorky maximální spokojenost. Jednala se mnou výborně, cokoli mi hned vysvětlila, sestřička navíc taky skvělá. Registrovala jsem se k paní doktorce na doporučení, které mohu bez obav interpretovat dál. Naprosto přátelská, ochotná a super!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Alena Filková

Gynekolog,

• Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Dobry den,bohuzel spokojena sem s pani dotorkou nebyla :-( obratila sem se na ni skrz neplodnost,pozadovala sem vysetreni a prohlidku,misto toho mi byla vzita akorat krev a hned me tlacila do ivf coz me mrzelo :-( musela sem zmenit kliniku a konecne sem spokojena

• P

Navštěvuji Helios kvůli IVF, od začátku k paní doktorce Filkové. Musím říci, že ke mě byla vždy milá. Na kontrole po odběru vajíček jsem si ji i vyžádala a sestry ji sehnali a ona byla moc ráda, že v ní mám takovou důvěru, vše zkontrolovala. Pokud jsem čekala, tak se omluvila, že měla pár, který chtěl konzultaci. Do ničeho nás netlačila, vždy poradila. Teď k ní budu chodit i na běžnou gynekologickou ambulanci. Doufáme, že se v její péči dočkáme vytouženého miminka.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Zuzana Bílková

• D
      Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Můžu jen doporučit. Skvělý přístup i péče. Lékařka nám dokonce na utz objevila téměř neviditelnou vrozenou vadu u miminka (chybějící prstíky na ruce), takže jsme prošli i dalšími vyšetřeními a když se miminko narodilo, byli jsme (vzhledem k situaci) v klidu.

• Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Do Heliosu k paní doktorce jsem přestoupila v roce 2014. Od začátku jsem s ní velmi spokojená, zažila jsem s ní dvě těhotenství a u obou byla vždy naprosto pečlivá, ochotná odpovědět jakékoli otázky, hlídá všechny vyšetřen, dopředu o všem informuje. Mimo to je neskutečně příjemná a usměvavá.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Jan Šula

• K
      Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.Služby: gynekologické vyšetření

K panu doktorovi jsem chodila několik let, neustále mne strašil různými druhy rakoviny, pokud nebudu brát antikoncepci, byl arogantní, absolutně neempatický, snažil se vyvolávat strach. Tlačil mě, abych si nechala zmrazit vajíčka a dle jeho slov není normální, když nejsem těhotná nebo neberu antikoncepci. Přestala jsem k němu chodit a jsem za to ráda. Rozhodně nedoporučuji.

• P

K panu Šulovi jsem chodila před 5 lety s posledním těho.Protože jsem před tím 9x samovolně potratila,tak jsem očekávala větší zájem o udržení těhotenství....ale ouha,dozvěděla jsem se,že žádné injekce,jak se mi píchali předchozí těho mi odmítá píchat,protože jsem ,,stará,,(37 let-3 děti).....arogantní,nepříjemný-dle toho,jak se vyspinkal....prostě šílený.Chodila jsem do Heliosu 10 let před nástupem tohodle ,,příjemného pana doktora,,v jeho registraci jsem vydržela 4 měsíce,než jsem o dítě přišla a raději z Heliosu odešla

Podívejte se na všechny názory (85) na lékaře