SANATORIUM Helios, s.r.o.

(214 názorů)

Zabýváme se diagnostikou a léčbou neplodnosti. Více

SANATORIUM Helios, s.r.o.

Štefánikova 12, Brno-střed

60200, Brno, jihomoravský

Zabýváme se diagnostikou a léčbou neplodnosti.

Nejbližší zařízení

• Zuzana Petráková

• M

Totálně nelidský přístup a hlavně nezájem o pacienta. Stále jsem se musela ptát na svůj zdravotní stav, protože jinak bych se nic nedozvěděla. K této paní doktorce jsem přestala chodit.

• E

Tak jsem tady loni dávala hodnocení pozitivní, ale po roce ho měním na velmi slabý. Paní doktorku jsem po roce změnila. O její odborné stránce nepochybuji, určitě to má teoreticky velmi dobře zmáklé. Co jí ovšem chybí, je lidský přístup. Dobrý lékař by měl brát pacienta jako partnera a komunikovat s ním. To ona nedělá. Po návštěvě u ní se mi chtělo tak akorát brečet. NIc mi nevysvětlila a když začala vysvětlovat, tak takovým způsobem, že jsem si připadala jak absolutní kretén. Nevadí mi mladá doktorka, třeba i bez zkušeností. Každý nějak začínáme. Ale když mi doktorka vše LIDSKY a srozumitelně vysvětlí a cítím zájem, tak přehlídnu i to, že nemá odpracováno spoustu let.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Pavel Texl

Gynekolog, Prim. MUDr.

• P

Děkujeme panu doktorovi, díky němu a jeho pečlivému přístupu jsme se dočkali narození zdravého miminka. Trpělivě a s humorem vysvětlil, co bylo třeba. Považuji pana doktora nejen za odborníka v oblasti léčby neplodnosti, ale vážím si ho i za jeho lidský přístup k pacientkám.

• L

Skvělý, milý a vtipný lékař, s celým svým týmem nám pomohl po pěti letech snažení k miminku.

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Věra Hořínová

Genetik, MUDr.

• M

K paní doktorce jsme se dostali v roce 2013 do Heliosu. Byla velmi příjemná, šlo o genetické testy, ač my samotní jsme problém neměli. Spíš šlo o nějakou mutaci v rodinné větvi. Výsledky byly včas, paní doktorka milá, vše nám vysvětlila. Také její dcera, která je genetičkou v Olomouci je moc fajn.

• A

S pani doktorkou máme pouze negativní zkušenosti. Šli jsme k ní poprvé 24.4.2014. Výsledky našich testů měli být hotové za 6týdnu. Čekame už 16týdnů a výsledky stále nemame. Domluva je šílená, musíme si neustále volat a sliby, ujišťování a stejně výsledky nemáme. Paní doktorka je dosti arogantní, nepříjemná. Dovolila jsem si jí napsat email a odpověď..výsledky jsem už napsala a odeslala. Bohužel opeť nic. Potřebovali jsme je rychle, ale spíše než pomoci se dočkáte nepříjemného a arogantního chování bez špetky empatie a třeba omluvy či pravdivého vysvětlení. Jsme rozhodnuti si stěžovat na ČLK a pojišťovně. Za nás určitě nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Veronika Kováčová

• R
      Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená..Je precizní při kontrolách a pocitově se cítím v dobrých rukách. Docházela jsem k ní už celé první těhotenství a vždy mi mé všetečné dotazy prvorodičky odpověděla a uklidnila mě. Nyní jsem podruhé těhotná a opět stejný moc vřelý přístup..jsem ráda že jsem v jejich rukou.

• S

Paní doktorka výborná, cítila jsem se u ní moc dobře. U předchozí lékařky jsem si vždy připadala hrozně, u paní doktorky maximální spokojenost. Jednala se mnou výborně, cokoli mi hned vysvětlila, sestřička navíc taky skvělá. Registrovala jsem se k paní doktorce na doporučení, které mohu bez obav interpretovat dál. Naprosto přátelská, ochotná a super!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Zuzana Bílková

• D
      Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Můžu jen doporučit. Skvělý přístup i péče. Lékařka nám dokonce na utz objevila téměř neviditelnou vrozenou vadu u miminka (chybějící prstíky na ruce), takže jsme prošli i dalšími vyšetřeními a když se miminko narodilo, byli jsme (vzhledem k situaci) v klidu.

• Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Do Heliosu k paní doktorce jsem přestoupila v roce 2014. Od začátku jsem s ní velmi spokojená, zažila jsem s ní dvě těhotenství a u obou byla vždy naprosto pečlivá, ochotná odpovědět jakékoli otázky, hlídá všechny vyšetřen, dopředu o všem informuje. Mimo to je neskutečně příjemná a usměvavá.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Jaroslav Kotrba

Gynekolog, Onkolog, MUDr.

• N
      Umístění: jiné místo

Skvely pan doktor, peclivy, vse ukaze a vysvetli na monitoru a i vtipny. Mam v nem duveru a muzu se na nej spolehnout. Doporucuji!!!!
      Eva

• K
      Umístění: jiné místo

Pan doktor je naprosto skvělý. Přešla jsem k němu, protože ze stávajícímu doktorovi jsem neměla důvěru a zdálo se mi, že kontroly nedělá důkladně. Pan doktor Kotrba je úžasný lékař, milý, citlivý, umí i zavtipkovat a hlavně všechny kontroly jsou důkladné. Po první kontrole jsem byla jako v Jiříkově vidění, po takovém přístupu. Určitě doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (90) na lékaře

• Jan Šula

Umístění: jiné místoSlužby: Stěry

Hrozný Doktor, úplně mě urážel. Řekl mi, že mě by třebalo zavřít do klece a krmit mě drobečkama a pak, že se za chvíli odkutálím do hrobu. Nedoporučuji. Byla jsem u něj 2x. Když mě viděl poprvé, srovnával mě s Helenou Růžičkovou a řekl mi vy umřete. To mi stačilo, takže jdu jinam.

• L
      Umístění: jiné místoSlužby: Vysazení Depo provera a otehotneni

Tento rádoby pán doktor...dnes stery (BOLESTIVÉ), prohmatani NECITLIVE, arogance a zastrašování rakovinou, prasknutim dělohy a mým úmrtím pokud otehotnim jen proto že mám za sebou 2 císařské rezy. UZ NIKDY ANI OMYLEM!!! ????

Podívejte se na všechny názory (88) na lékaře

• Alena Filková

Gynekolog,

• J
      Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.Služby: gynekologické vyšetření

Toto hodnocení píši téměř s ročním odstupem, jelikoz jsem zažila velmi traumatizující období. K paní doktorce jsem dochazela v době těhotenství jako ke klasické gynekolozce. Predevsim do těhotenské poradny. Neměla jsem žádné problémy. Paní doktorka se mi zdála vždy celkem milá, avšak každá kontrola na UTZ proběhla velmi rychle, až se mi to zdálo divné. Ale těhotná jsem byla poprvé, takže jsem nevěděla, co je normální.

Bohužel ve 25tt jsem přestala cítit pohyby a jela na pohotovost do Havl. Brodu, jelikož jsme zrovna s mužem byli na návštěvě rodičů. Miminko již nevykazovalo známky života. Musela jsem ho porodit. Jistě si dokážete představit, jak moc to je pro oba rodiče traumatizující.

Přišlo mi logické, že mě bude chtít má doktorka vidět a vyšetřit, zda je se mnou vše v pořádku. A že nám pořadí, jak se dále chovat. Objednala jsem se tedy telefonicky a situaci sdělila sestře, abych předešlá nějaké nepříjemné situaci.

Mladá sestra nás přijala se slovy "vy jste ve 25tydnu že?"... Neumí si ani poznacit, že někdo přijde o dítě. Když jsme jednali s paní doktorkou, tak byla velmi nepříjemná, neochotna a neempaticka. Nechtěla mě vůbec vyšetřit, vůbec ji nezajímalo, zda jsem vporadku. Stekala na nás "co po mně jako vůbec chcete?" a byla vylozene rozcilena, když jsem po ní chtěla ukončit neschopenku a vyplnit nějaký dokument. Na otázky, jak dále postupovat odpovídala stroze a naprosto neprinosne.

Když s ní chtěl manžel zůstat sám (spoustu věcí řešil on, jelikož jsem se zhroutila. Tudiz o nich třeba ani nevím), tak ho vysloveně VYHODILA! Se slovy, že má plnou cekarnu. Byli jsme objednání a strávili v ordinaci sotva 10minut....

Nevím, jestli mohla za to, že jsme o miminko přišli a nikdy se to nedozvím. Ale vzhledem ke stylu jejího vyšetření, bych asi nebyla překvapená, kdyby něco podcenila...
      S mojí aktuální lékařkou, se to vůbec nedá srovnat.

Shrnula bych to asi tak: Pokud nemáte žádné problémy a potřebujete jen být někde registrovaná, tak je MUDr. Filkova vhodná. Ale pokud očekáváte profesionální přístup, tak se jí vyhněte obloukem!

• P
      Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.Služby: gynekologické vyšetření

S paní doktorkou mám velmi dobrou zkušenost. Chodím k ní asi 7 let. Byla jsem zde asi jen 4x, ale vždy mi poradila. Před předepsáním antikoncepce mi nechala udělat krevní testy a poslala mě na vyšetření prsu ultrazvukem. Na všechny mé dotazy položené jí osobně odpověděla. Problém je se jí dovolat. Je potřeba volat přes recepci, která přepojuje. Občas telefon vezme někdo jiný s tím, že jej předá doktorce, nechá jej vyzvánět na stole třeba 6 minut, takže to pak položím... Recepce mi neporadí kdy volat a jen řekne "prostě to zkoušejte pozděj". Když se potřebuji paní doktorky na něco po telefonu zeptat, dovolat se jí je bohužel třeba na 4x a pak musím být rychlá, aby vše vyslechla. Třeba dnes se potřebuji nutně zeptat, než začnu užívat lék a podruhé to nevyšlo s hovorem. Při osobním jednání mě ale neodbyla. Snad se jí dovolám... Bylo by vhodné, aby recepce informovala kdy paní doktorce spíš volat...nebo aby měla hodiny kdy spíš vezme telefon. Dovolat se je fakt katastrofa.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře