SANATORIUM Helios, s.r.o.

(99+ názorů)
Zobrazit lékaře

Zabýváme se diagnostikou a léčbou neplodnosti. Více

SANATORIUM Helios, s.r.o.

Štefánikova 12, Brno-střed

60200, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 54...

Zabýváme se diagnostikou a léčbou neplodnosti.

Nejbližší zařízení

• Zuzana Petráková

• M

Totálně nelidský přístup a hlavně nezájem o pacienta. Stále jsem se musela ptát na svůj zdravotní stav, protože jinak bych se nic nedozvěděla. K této paní doktorce jsem přestala chodit.

• E

Tak jsem tady loni dávala hodnocení pozitivní, ale po roce ho měním na velmi slabý. Paní doktorku jsem po roce změnila. O její odborné stránce nepochybuji, určitě to má teoreticky velmi dobře zmáklé. Co jí ovšem chybí, je lidský přístup. Dobrý lékař by měl brát pacienta jako partnera a komunikovat s ním. To ona nedělá. Po návštěvě u ní se mi chtělo tak akorát brečet. NIc mi nevysvětlila a když začala vysvětlovat, tak takovým způsobem, že jsem si připadala jak absolutní kretén. Nevadí mi mladá doktorka, třeba i bez zkušeností. Každý nějak začínáme. Ale když mi doktorka vše LIDSKY a srozumitelně vysvětlí a cítím zájem, tak přehlídnu i to, že nemá odpracováno spoustu let.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Pavel Texl

Gynekolog, Prim. MUDr.

• P

Děkujeme panu doktorovi, díky němu a jeho pečlivému přístupu jsme se dočkali narození zdravého miminka. Trpělivě a s humorem vysvětlil, co bylo třeba. Považuji pana doktora nejen za odborníka v oblasti léčby neplodnosti, ale vážím si ho i za jeho lidský přístup k pacientkám.

• L

Skvělý, milý a vtipný lékař, s celým svým týmem nám pomohl po pěti letech snažení k miminku.

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Věra Hořínová

Genetik, MUDr.

• M

K paní doktorce jsme se dostali v roce 2013 do Heliosu. Byla velmi příjemná, šlo o genetické testy, ač my samotní jsme problém neměli. Spíš šlo o nějakou mutaci v rodinné větvi. Výsledky byly včas, paní doktorka milá, vše nám vysvětlila. Také její dcera, která je genetičkou v Olomouci je moc fajn.

• A

S pani doktorkou máme pouze negativní zkušenosti. Šli jsme k ní poprvé 24.4.2014. Výsledky našich testů měli být hotové za 6týdnu. Čekame už 16týdnů a výsledky stále nemame. Domluva je šílená, musíme si neustále volat a sliby, ujišťování a stejně výsledky nemáme. Paní doktorka je dosti arogantní, nepříjemná. Dovolila jsem si jí napsat email a odpověď..výsledky jsem už napsala a odeslala. Bohužel opeť nic. Potřebovali jsme je rychle, ale spíše než pomoci se dočkáte nepříjemného a arogantního chování bez špetky empatie a třeba omluvy či pravdivého vysvětlení. Jsme rozhodnuti si stěžovat na ČLK a pojišťovně. Za nás určitě nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Veronika Kováčová

• R
      Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená..Je precizní při kontrolách a pocitově se cítím v dobrých rukách. Docházela jsem k ní už celé první těhotenství a vždy mi mé všetečné dotazy prvorodičky odpověděla a uklidnila mě. Nyní jsem podruhé těhotná a opět stejný moc vřelý přístup..jsem ráda že jsem v jejich rukou.

• S

Paní doktorka výborná, cítila jsem se u ní moc dobře. U předchozí lékařky jsem si vždy připadala hrozně, u paní doktorky maximální spokojenost. Jednala se mnou výborně, cokoli mi hned vysvětlila, sestřička navíc taky skvělá. Registrovala jsem se k paní doktorce na doporučení, které mohu bez obav interpretovat dál. Naprosto přátelská, ochotná a super!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Zuzana Bílková

• D
      Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Můžu jen doporučit. Skvělý přístup i péče. Lékařka nám dokonce na utz objevila téměř neviditelnou vrozenou vadu u miminka (chybějící prstíky na ruce), takže jsme prošli i dalšími vyšetřeními a když se miminko narodilo, byli jsme (vzhledem k situaci) v klidu.

• Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Do Heliosu k paní doktorce jsem přestoupila v roce 2014. Od začátku jsem s ní velmi spokojená, zažila jsem s ní dvě těhotenství a u obou byla vždy naprosto pečlivá, ochotná odpovědět jakékoli otázky, hlídá všechny vyšetřen, dopředu o všem informuje. Mimo to je neskutečně příjemná a usměvavá.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Alena Filková

Gynekolog,

Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Do Sanatoria Helios chodím už několik let, s paní doktorkou Filkovou jsem se za tu dobu setkala 2x a to vždy na ultrazvuku. Během první návštěvy u mě zjistila podezření na mimoděložní těhotenství. Ovšem její přístup nebyl vůbec empatický, vypnula obrazovku, abych nic neviděla. V takové chvíli bych čekala úplně jiný přístup. Při druhé návštěvě mi vynadala hned ve dveřích s tím, co tam dělám, že mám svého gynekologa. Přitom se jednalo jen o to, aby zkontrolovala srdeční akci miminka (návštěva na 2 minuty). Za to, že mě na recepci objednali na ultrazvuk a ne k mé lékařce jsem přeci nemohla. Během celé návštěvy byla opět arogantní a nepříjemná. Během toho co jsem se v kabince obouvala, jsem slyšela, jak vše řeší se sestrou, že nechápe, proč jsem tam lezla. Od teď si budu před každou návštěvou zjišťovat, zda tato lékařka nebude na ultrazvuku. Doufám, že se s ní už nesetkám.

Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.Služby: Těhotenstvi

Já jsem tedy s paní doktorkou velmi spokojená. Začala jsem k ní chodit, když jsem otěhotněla, vše na co se ptám mi vždy vysvětlí. A usmívá se a je příjemná. Těžko říct, proc mají některé ženy dojem, že je neosobní, možná ji soudily jen dříve než bylo třeba. Za mě určitě spokojenost. Děkuji :)

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Jan Šula

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Preventivní prohlidka

Pan MUDr Šula nyní ordinuje v Ostravě Porubě, po odchodu mé lékařky do důchodu nastoupil na její místo. BOHUŽEL!!! Řekla jsem si že u nej zůstanu, po dvou návštěvách měním gynekologa. Pan Šula je arogantní, násilný, nepříjemný a každá vaše otázka jej obtěžuje. Když vám je 25 let a nemáte dítě, tak jste divná, vadná a za zenitem (nedělám si legraci). Nedoporučuji a apeluji na každého kdo uvažuje ze by chtěl k doktorovi docházet ať svůj názor dobře zváží. Pan “doktor” je nejhorší lékař jakého jsem kdy navštívila. Jaký je operater netuším, jako člověk a co se lidského přístupu k pacientovi tyče - je špatný, velice podprůměrný lékař.

Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.Služby: gynekologické vyšetření

K panu doktorovi jsem chodila několik let, neustále mne strašil různými druhy rakoviny, pokud nebudu brát antikoncepci, byl arogantní, absolutně neempatický, snažil se vyvolávat strach. Tlačil mě, abych si nechala zmrazit vajíčka a dle jeho slov není normální, když nejsem těhotná nebo neberu antikoncepci. Přestala jsem k němu chodit a jsem za to ráda. Rozhodně nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (86) na lékaře

• Jaroslav Kotrba

Gynekolog, Onkolog, MUDr.

• N
      Umístění: jiné místo

Skvely pan doktor, peclivy, vse ukaze a vysvetli na monitoru a i vtipny. Mam v nem duveru a muzu se na nej spolehnout. Doporucuji!!!!
      Eva

Umístění: jiné místo

Pan doktor je naprosto skvělý. Přešla jsem k němu, protože ze stávajícímu doktorovi jsem neměla důvěru a zdálo se mi, že kontroly nedělá důkladně. Pan doktor Kotrba je úžasný lékař, milý, citlivý, umí i zavtipkovat a hlavně všechny kontroly jsou důkladné. Po první kontrole jsem byla jako v Jiříkově vidění, po takovém přístupu. Určitě doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (90) na lékaře