SANATORIUM Helios, s.r.o.

Gynekologie, Genetika, Onkologie

(99+ názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje

Zabýváme se diagnostikou a léčbou neplodnosti. Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

Zabýváme se diagnostikou a léčbou neplodnosti.

• SANATORIUM Helios, s.r.o.

Štefánikova 12, Brno-střed

60200, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 54...

• Zuzana Petráková

Gynekolog, MUDr.

• Totálně nelidský přístup a hlavně nezájem o pacienta. Stále jsem se musela ptát na svůj zdravotní stav, protože jinak bych se nic nedozvěděla. K této paní doktorce jsem přestala chodit.

• Tak jsem tady loni dávala hodnocení pozitivní, ale po roce ho měním na velmi slabý. Paní doktorku jsem po roce změnila. O její odborné stránce nepochybuji, určitě to má teoreticky velmi dobře zmáklé. Co jí ovšem chybí, je lidský přístup. Dobrý lékař by měl brát pacienta jako partnera a komunikovat s ním. To ona nedělá. Po návštěvě u ní se mi chtělo tak akorát brečet. NIc mi nevysvětlila a když začala vysvětlovat, tak takovým způsobem, že jsem si připadala jak absolutní kretén. Nevadí mi mladá doktorka, třeba i bez zkušeností. Každý nějak začínáme. Ale když mi doktorka vše LIDSKY a srozumitelně vysvětlí a cítím zájem, tak přehlídnu i to, že nemá odpracováno spoustu let.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Pavel Texl

Gynekolog, Prim. MUDr.

• Děkujeme panu doktorovi, díky němu a jeho pečlivému přístupu jsme se dočkali narození zdravého miminka. Trpělivě a s humorem vysvětlil, co bylo třeba. Považuji pana doktora nejen za odborníka v oblasti léčby neplodnosti, ale vážím si ho i za jeho lidský přístup k pacientkám.

• Skvělý, milý a vtipný lékař, s celým svým týmem nám pomohl po pěti letech snažení k miminku.

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Jan Šula

Gynekolog, MUDr.

• K panu Šulovi jsem chodila před 5 lety s posledním těho.Protože jsem před tím 9x samovolně potratila,tak jsem očekávala větší zájem o udržení těhotenství....ale ouha,dozvěděla jsem se,že žádné injekce,jak se mi píchali předchozí těho mi odmítá píchat,protože jsem ,,stará,,(37 let-3 děti).....arogantní,nepříjemný-dle toho,jak se vyspinkal....prostě šílený.Chodila jsem do Heliosu 10 let před nástupem tohodle ,,příjemného pana doktora,,v jeho registraci jsem vydržela 4 měsíce,než jsem o dítě přišla a raději z Heliosu odešla

• Mám po revizi .Přišli jsme podruhé o mimčo a zůstala jsem na neschopence,abych se dala dohromady...vzal si mě na starost doktor Šula, řekla jsem mu, že bych potřebovala vycházky a on mě sjel na dvě doby, že mi ukončí neschopenku a že je pro mě nejlepší jít do práce, zákrok jsem měla v pátek, tak co prej chci. Říkám mu, že se na to ještě necítím a v práci to mám domluvené, 2–3 týdny se beze mě obejdou, všichni chápou, že se musím trochu zbrchat a nabrat síly. Nejsu žádný nefakčenko sakra! Říkám mu, že snad vím, jak se cítím a že už jsem si tím jednou prošla, tak vím, že mi klid doma pomůže…

Podívejte se na všechny názory (84) na lékaře

• Jaroslav Kotrba

Gynekolog, Onkolog, MUDr.

• Tak já mám zkušenost s panem doktorem úplně jinou! Chodila jsem k nemu asi 4 roky. Pokud to byla obyc.prohlidka jednou ročně, tak ok. Kdyz jsem ale byla poprve těhotná a chodila kazdy mesic, tak jsem spokojena nebyla. Skoro nic mi nerikal,malo me o vsem informoval, proste spatne komunikoval, kdyz jsem se zeptala, tak reagoval podrazdene a zvysoval hlas, tak jsem se radeji uz na nic neptala a inf.zjistovala jinde. Ted jsem tehotna podruhe, po 3.letech a je to to stejne....skoupý na slovo. Když se zeptam, tak podrážděně vysvětluje něco tak, že to stejně nepochopim. Vytok mi pod mikroskopem teda nezkoumal, odebral vzorek a nic mi k tomu ani nerekl... Dosla mi trpělivost a presla jsem k jinemu panu doktorovi.

• Pan doktor Kotrba je nejlepší gynekolog jakého jsem kdy měla (diky mnoha stěhováním v posledních x letech jsem jich měla cca 5). Jeho lidský, nebojím se napsat až přátelský přístup k pacientům je ve zdravotnictví raritou.
      Jakožto pacientka bojující se studem jsem vždy pravidelné prohlídky "šidila", ale od něj odcházím vždy spokojená a ať už to zní hloupě nebo ne, s úsměvem na tváři.
      A v neposlední řadě, sestřička v jeho ordinaci (dlouhé vlasy, blondýnka) je také skvělá. Milá, ochotná a vstřícná.
      Vřele doporučuji :-)

Podívejte se na všechny názory (88) na lékaře

• Věra Hořínová

Genetik, MUDr.

• K paní doktorce jsme se dostali v roce 2013 do Heliosu. Byla velmi příjemná, šlo o genetické testy, ač my samotní jsme problém neměli. Spíš šlo o nějakou mutaci v rodinné větvi. Výsledky byly včas, paní doktorka milá, vše nám vysvětlila. Také její dcera, která je genetičkou v Olomouci je moc fajn.

• S pani doktorkou máme pouze negativní zkušenosti. Šli jsme k ní poprvé 24.4.2014. Výsledky našich testů měli být hotové za 6týdnu. Čekame už 16týdnů a výsledky stále nemame. Domluva je šílená, musíme si neustále volat a sliby, ujišťování a stejně výsledky nemáme. Paní doktorka je dosti arogantní, nepříjemná. Dovolila jsem si jí napsat email a odpověď..výsledky jsem už napsala a odeslala. Bohužel opeť nic. Potřebovali jsme je rychle, ale spíše než pomoci se dočkáte nepříjemného a arogantního chování bez špetky empatie a třeba omluvy či pravdivého vysvětlení. Jsme rozhodnuti si stěžovat na ČLK a pojišťovně. Za nás určitě nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Veronika Kováčová

• Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená..Je precizní při kontrolách a pocitově se cítím v dobrých rukách. Docházela jsem k ní už celé první těhotenství a vždy mi mé všetečné dotazy prvorodičky odpověděla a uklidnila mě. Nyní jsem podruhé těhotná a opět stejný moc vřelý přístup..jsem ráda že jsem v jejich rukou.

• Paní doktorka výborná, cítila jsem se u ní moc dobře. U předchozí lékařky jsem si vždy připadala hrozně, u paní doktorky maximální spokojenost. Jednala se mnou výborně, cokoli mi hned vysvětlila, sestřička navíc taky skvělá. Registrovala jsem se k paní doktorce na doporučení, které mohu bez obav interpretovat dál. Naprosto přátelská, ochotná a super!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Alena Filková

Gynekolog,

• Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Dobry den,bohuzel spokojena sem s pani dotorkou nebyla :-( obratila sem se na ni skrz neplodnost,pozadovala sem vysetreni a prohlidku,misto toho mi byla vzita akorat krev a hned me tlacila do ivf coz me mrzelo :-( musela sem zmenit kliniku a konecne sem spokojena

• Navštěvuji Helios kvůli IVF, od začátku k paní doktorce Filkové. Musím říci, že ke mě byla vždy milá. Na kontrole po odběru vajíček jsem si ji i vyžádala a sestry ji sehnali a ona byla moc ráda, že v ní mám takovou důvěru, vše zkontrolovala. Pokud jsem čekala, tak se omluvila, že měla pár, který chtěl konzultaci. Do ničeho nás netlačila, vždy poradila. Teď k ní budu chodit i na běžnou gynekologickou ambulanci. Doufáme, že se v její péči dočkáme vytouženého miminka.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Zuzana Bílková

• Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Do Heliosu k paní doktorce jsem přestoupila v roce 2014. Od začátku jsem s ní velmi spokojená, zažila jsem s ní dvě těhotenství a u obou byla vždy naprosto pečlivá, ochotná odpovědět jakékoli otázky, hlídá všechny vyšetřen, dopředu o všem informuje. Mimo to je neskutečně příjemná a usměvavá.

• Taky můžu jenom chválit! Paní doktorka Bílková má naprosto emaptický, citlivý přístup, člověk ji plně důveřuje. Prožila jsem s ní dvě těhotenství a musím říct, že na každou "návštěvu" k ní se v podstatě těším.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře