Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (13)

MUDr. Hana Daňková Jiný

Paní doktorka i sestřička moc milé. Děti měli primorvni návštěvě odběr, obě notný odpor. Ani sestřička, ani paní doktorka se nepohoršovaly a spíše se snažili uklidnit a být v pohodě. Hned se dělaly testy, na nic se nečekalo a už na druhé návštěvě jsme věděli na čem jsme. S paní doktorkou se dá v pohodě na všem domluvit, vše vysvětlí

MUDr. Sjuzanna Galstjanová Jiný

Paní doktorka neumí komunikovat s lidmi, ani se na Vás nepodívá jen se divá do PC. Pokud se chcete poradit odbyde Vás, že tomu nerozumíte ať se do toho nepletete. Jde jí bohužel špatně rozumět.

MUDr. Pavla Hreňová Jiný

Narcistické, egoistické, neempatické, odsuzující chování.

MUDr. Tomáš Hrabec Jiný

Přístup lékaře arogantní, již při dotazu co mám za problém jsem litovala návštěvy u tohoto lékaře. Řešení žádné, prý se mám odstěhovat do Itálie k moři....co k tomu dodat.... lékař nepříjemný....nikdy více... nevím, zda si tento lékař uvědomuje, že lékařem je a má se tak i chovat, když ho to nebaví, ať dělá jinou práci, možná si pak bude své práce vážit...

MUDr. Hana Daňková Jiný

Paní doktorka je úžasná, dcerce moc pomohla, zjistila že má astma, což předchozí dr. absolutně odmítala. Nasadila konečně vhodnou léčbu. Jsem jí moc vděčná

MUDr. Tomáš Hrabec Endoskopie nosu a nosohltanu ("nosní mandle")

Přístup pana doktora velmi arogantní. Byla jsem zde poslána mou lékařkou a namísto, aby mi pomohl jelikož nejsem lékař tudíž nevím příčinu dane nemoci tak se se mnou bavil pohrdavým tónem a řekl mi, že tohle on teda neřeší. Více citlivosti a slušnosti by k pacientům neuškodilo ;)

MUDr. Ota Cieluch Jiný

Skvělý, empatický pan doktor s pochopením pro pacienta. Pokaždé se snaží pomoci nejen odborně, ale i slovem.

MUDr. Tomáš Hrabec Endoskopie nosu a nosohltanu ("nosní mandle")

Skvělý lékař. Pacientovi věnuje čas, je citlivý ve svém přístupu k pacientovi a snaží se najít cestu, která pacientovi pomůže. Pan doktor je třída ve svém oboru.

MUDr. Tomáš Hrabec Léčba chronické rýmy RF turbinoplastikou

Pan doktor je skvělý profesionál, který mi po mnoha letech pomohl se zhoršeným dýcháním. Dokáže věci jednoduše vysvětlit.

MUDr. Ján Olej Doporučení návštěvy psychiatra po neúspěšné sebevraždě

S panem doktorem Olejem nemám dobrou zkušenost a nedoporučuji! Navštívil jsem pana doktora v r. 2015 na doporučení své obvodní lékařky a známých. Měl jsem za sebou dva neúspěšné pokusy o sebevraždu, přinesl jsem panu doktorovi dvoustránkový elaborát z nemocnice fifejdy Ostrava, kde bylo jasně doporučeno psychiatrickým konziliem doléčení v PA. Pan doktor Olej byl od záčátku návštěvy vůči mě odměřený a arogantní, řekl mi, že mě do péče nevezme, že neví, jak mě má léčit a že je zvědavý, který rozumný psychiatr by si mě vzal do péče. Mám diagnózu F61, mám častečný invalidní důchod. Jsem čtyři roky v péči rozumnějšího a schopnějšího psychiatra, než je pan doktor Olej.

Kontakt

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek 73801 Zobrazit v Goole Maps