Zobrazit lékaře

• Miroslav Weber

Ortoped, MUDr.

• L
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Při každé návštěvě lékaře se opravdu hodně stresuji. Mám syndrom bílého pláště, ale při návštěvě pana doktora jsem byla velice příjemně překvapená. Byl milý, vstřícný, všechno mi vysvětlil, ukázal na PC. Povzbudil mě. Strach ze mě spadl. Tohle je první lékař, ke kterému se snad budu těšit. Děkuji.

• Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava

K panu doktorovi docházím už 8 let po necrose kolena a nemůžu si jej vynachválit. Špičkový doktor, příjemný, milý a vždy mě bral přesně na čas. Výborná péče a opravdu příjemný přístup. Dojíždím k němu už 3 roky z Bra a určitě neměním.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Tomáš Hrabec

Otorinolaryngolog, MUDr.

• V
      Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interníSlužby: Léčba chronické rýmy RF turbinoplastikou

Pan doktor je skvělý profesionál, který mi po mnoha letech pomohl se zhoršeným dýcháním. Dokáže věci jednoduše vysvětlit.

• K

Jako jediné plus vidím možnost rychlého objednání a to i ve večerních hodinách.
      Již po příchodu mne zarazil arogantní přístup lékaře, který mne v podstatě ihned odpálkoval s tím, že mé problémy jsem teď v zimě normální - ačkoliv problémy začali mnohem dříve, než v zimě a trvají už necelý půl rok. Absolutní nezájem a pohrdání pacientem - pan doktor se doslova nahlas smál nad mým problémem a když mi mačkal nateklé bolestivé uzliny na krku, tak mi bylo řečeno, že nateklé nejsou, jsem zdravá a mám jít do sauny. Taktéž mu byly sděleny důležité informace, které úplně přešel a ignoroval je. Za mě naprosto neprofesionální přístup a neochota.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře