Zobrazit lékaře

73801 , Frýdek-Místek , moravskoslezský

Nejbližší zařízení

• Alena Kocichová

Internista, Revmatolog, MUDr.

• Na p.dr.Kocichovou mam svuj nazor.Loni jsme byli odeslani prim.revmatologie z O-Poruby s 18 letou dcerou k p.doktorce,aby ji sledovala.Ta nam oznamila,ze dcera tam nema chodit,ze revmatologa nepotrebuje.Ze je to zbytecne.Verila jsem ji jako odbornikovi.Nyni dcera 19let s momentalni dg.Revmaticka artritida,ktera ji zpusobila zavazny zanet v oku.Velmi me tento postoj zklamal,vzdy jsem verila,ze v nasem zdravotnictvi mame odborniky.R.Kubalakova.

• P

Svělá lékařka, s takovou ochotou a pochopením jsem se ještě nesetkala. Na pacienta si udělá tolik času, kolik vyžaduje, vše vysvětlí a poradí. Děkuji

• Jiří Šobora

• Dobrý den,
      MUDr.Jíří Šobora velmi zkušený,slušný,obětavý doktor. Vřele doporučuji všem!

Rostislav Herák

• S

můj názor je že je velmi dobrý ortopéd který má navíc k pacientům velmi kladný přístup léčí mně již delší dobu měla jsem možnost srovnání s jinými ortopedy a můžu pana doktora Šoboru jen doporučit Šteinerová Zuzana

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Martin Kamarád

Internista, MUDr.

• D

Tisicere diky za rychlou,velmi nadstandardní a precizně odvedenou práci při záchraně nohy naši maminky.Pan doktor je špička ve svém oboru.

• Kamil Ryška

Neurolog, MUDr.

• B
      Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interníSlužby: po dopravní nehodě

Jak tady čtu ty recenze, tak si říkám že jsem si je nepřečetla dřív než jsem k němu šla....poslal mě tam ortopéd s postižením DK ,P Ryška zjistil že mé nohy jsou zdravé , ale měla by jsem brát antidepresiva .s panem Ryškou jsme si taky nesedli ( asi nemá rád starší ženy) on mě upozornil ,že má ordinaci v západním stylu , ale neví ,že jsem bydlela ve Švýcarsku a já dobře vím jak se tam lékař chová a jak léčí...k němu do ordinace by šel jen nezaměstnaný Švýcar nebo pacienti z východu , tak to tam funguje , on tedy zapadá do toho východního stylu.

• Pan doktor Ryška je naprosto vynikající odborník. Pečlivě mě vyšetřil a pomohl mi od velkých bolestí.
      Doporučila jsem ho i známým a nemohou si ho vynachválit. Vřele doporučuji. S podobným lékařským přístupem se člověk málokdy setká.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Marek Kročko

• Š
      Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interníSlužby: ortopedické konzultace

Moc příjemný lékař,k dětem se umí chovat hezky,vše potřebné vysvětlí.
      Při objednání nečekáte dlouhé hodiny.Super,doporučuji.

• I
      Umístění: jiné místoSlužby: ostruhy v patě

Navštívila jsem pana doktora s problémem, který se zdá banální - ostruhy v patě. Je to poměrně bolestivá záležitost (při každém došlápnutí paty cítíte píchnutí), která člověku znepříjemňuje chůzi a sportování. Pan doktor se na mě během vyšetření prakticky nepodíval, na nohu rovněž ne, patu mi nevyšetřil. Prakticky celé vyšetření koukal do počítače a něco psal.. Zeptal se mě, pouze, "s čím jdete" (tzn. nepřečetl si ani doporučení od praktické lékařky, kde byla uvedena diagnóza i výsledky RTG), "jak dlouho to máte" a "co jste s tím dělala". To bylo celé vyšetření. Poté mi napsal ortopedické vložky a rehabilitace. Říkala jsem mu, že mě za ním praktická lékařka poslala s tím, aby mi udělal opich, dozvěděla jsem se však, že ten se dělá nejhorším případům. Do této kategorie si mě pan doktor zřejmě nezařadil, i když nevím, jak k tomuto názoru došel, vzhledem k tomu, že mě fyzicky nevyšetřil, ani se nezajímal, jakým způsobem a jakou intenzitou mě ostruhy bolí. Na mou otázku, kam mám chodit rehabilitovat, odpověděl kamkoliv. U tak mladého člověka v podstatě na prahu své profesní kariéry, mě překvapila přezíravost a evidentní nezájem o pacienta.. Lékaře nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Petr Gudž

• K
      Umístění: Hornická poliklinika s.r.o.Služby: Nohy

arogantní člověk který si myslí že snědl Karlovu univerzitu.proto má čekací dobu pouze tyden, protože nemá žádné pacienty.poučuje člověka jak se má v jeho ordinaci chovat misto toho aby se staral o to co má.od neho si už nenechám předepsat ani vložky do bot.

• M
      Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interníSlužby: Bolesti kolena a nohy

Katastrofa. Nechoďte tam !!! Mou 77 letou matku seřval, že se bez pomoci nezvedne z leže na sed na lehátku, že má ochablé břišní svalstvo. Podotýkám že tam šla s kolenem. Vůbec ji nevyslechl, žádný rentgen a dal ji jen injekci proti bolesti, kterou si musela zaplatit !!!!!! Jinak vůbec nic. Ani léky, ani rehabilitaci, ani ultrazvuk. Nic....

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Ján Olej

Psychiatr, MUDr.

• P
      Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interníSlužby: Doporučení návštěvy psychiatra po neúspěšné sebevraždě

S panem doktorem Olejem nemám dobrou zkušenost a nedoporučuji! Navštívil jsem pana doktora v r. 2015 na doporučení své obvodní lékařky a známých. Měl jsem za sebou dva neúspěšné pokusy o sebevraždu, přinesl jsem panu doktorovi dvoustránkový elaborát z nemocnice fifejdy Ostrava, kde bylo jasně doporučeno psychiatrickým konziliem doléčení v PA. Pan doktor Olej byl od záčátku návštěvy vůči mě odměřený a arogantní, řekl mi, že mě do péče nevezme, že neví, jak mě má léčit a že je zvědavý, který rozumný psychiatr by si mě vzal do péče. Mám diagnózu F61, mám častečný invalidní důchod. Jsem čtyři roky v péči rozumnějšího a schopnějšího psychiatra, než je pan doktor Olej.

• Z
      Umístění: jiné místoSlužby: stryc

Dnes jsem se svym strycem navstivil ordinaci pana doktora v Modrem pavilonu v Ostrave. Kdyby takhle se chovali a jednali vsichni lekari, tak nase zdravotnictvi muze vyucovat cely svet. Naprosto perfektni lidsky pristup, vse vysvetli, poradi, snazi se pomoct a vyhovet. Tusim ze jsem nekde cetl i nejake negativni komentare, nedokazu si predstavit na zaklade ceho vznikly, ale myslim si ze jsou od lidi kteri maji problem hlavne sami se sebou nez s panem doktorem. Za me top lekar a davam 20 z 10 :)

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Jan Zámostný

Praktický Lékař, MUDr.

Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Profesionální přístup k pacientovi jak ze strany lékaře tak ze strany zdravotní sestry. Není co vytknout. Velká spokojenost!

• S
      Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé

Pan doktor je úžasný, milý, vstřícný, empaticky, chapavy. Více takových doktorů jako je on. Profesionál jak má být. Sestřička je taky skvělá vždy prohodíme pár slov. Mají mou plnou důvěru.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Katarina Pavlosková

Neurolog, MUDr.

Umístění: Městská nemocnice OstravaSlužby: Jiný

JEZDIM K PANI DOKTORCE NEKOLIK LET A JSEM NADMÍRU SPOKOJENA. BYLO UŽ VŠECHNO ŘEČENO. NIKDE JSEM NEZAŽILA ABY MNE TAK DOKONALE VYŠETRILA. JSEM BYLA VELICE PŘEKVAPENA A SPOKOJENA. TAKE MNE HNED OBĚDNALA NA VEŠKERÉ VYŠETŘENÍ A TO JSEM BYLA STÉHO PAF. DÉKUJI ZA TO MOC DÉKUJI Z POZDRAVEN PACIENT.

Umístění: Městská nemocnice OstravaSlužby: Chronická bolest

Pí. Dr. Pavlosková je velmi svědomitá, neúnavná a velmi příjemná , je vidět, že se snaží pomoci a nepolevuje ve svém úsilí. I přesto, že má spoustu práce a s tím spojených starostí se svými pacienty, ke každému přistupuje velmi lidsky. Je s podivem, kde bere stále tolik síly a energie, ale jsem moc ráda, že ve svém úsilí nepolevuje, vyhrává nad bolestí a je schopná pomáhat, co jí síly stačí na rozdíl od jiných lékařů. Proto si ji velmi vážím, držím ji palečky a přeji ji hodně síly a energie do dalších měsíců a let. Městská nemocnice O.-Fifejdy může být ráda, že ve svých řadách má takovou lékařku.
      R. Oborná, Hlučín.

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře

• Kateřina Ressová

Oční Lékař, MUDr.

• H
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Měření paní doktorky se odchýlilo o 3/4 dioptrie na jednom oku, což se potvrdilo u optometristky. Mezitím došlo k výrobě brýlové čočky, která se musela posléze vyměnit.

• J
      Umístění: Oční odděleníSlužby: uvízlá kontaktní čočka v oku

Moje chyba byla že mi bohužel nešla vyndat kontaktní čočka z jednoho oka. Nepoužívám je často, jen při sportu, a tak se mi stalo, že jsem si bohužel sám nemohl poradit. To, že jsem se odvážil po svém návratu ze zahraničí, s takovou drobností obtěžovat v neděli dopoledne na pohotovosti, mi p. doktorka dala velmi důrazně najevo. Většina "obyčejných" lidí se ve svém zaměstnání usmívá na všechny zákazníky, někteří "neobyčejní" to bohužel dělají právě naopak. Je mi líto, že jsem potřeboval pomoc.