S.T. DENT s.r.o.

Zubní klinika -špičkové materiály, moderní přístrojové vybavení. Více

S.T. DENT s.r.o.

Oblouková 1335/3

101 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 26...

Zubní klinika -špičkové materiály, moderní přístrojové vybavení.

Lékaři a specialisté na této klinice

Michaela Horová

dentální hygienistka, hygienista
    U paní Horové jsem byla poprvé, má velmi milý přístup a skutečně precizní ošetření - mám zuby jako nové :-)
    Dostupný termín: st 10 čvc

Umístění: S.T. DENT s.r.o.Služby: Běžný termín

• S
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: S.T. DENT s.r.o.Služby: Běžný termín

Skvely pristup pani hygienistky, precizni presto setrna a jemna prace. Na pozadani dasne predem namazala, pro jeste komfortnejsi zakrok zubni hygieny

Podívejte se na všechny názory (41) na lékaře

• Tereza Kripnerová

Zubař,

• jedním slovem SUPER!! Všechno bez bolesti, paní doktorka příjemná a všechno dokonale vysvětlí :) Mohu jedině doporučit!

• Petr Tománek

Zubař, MUDr.

• M
      Umístění: S.T. DENT s.r.o.

K panu doktorovi chodim uz asi 10 let, ted uz chodime cela rodina. Za me je bezkonkurencni, zakroky jsou bezbolestne a nikdy nebyl zadny problem, naopak mi spravoval zuby po predeslych zubarich...sestricky jsou super, je tam pratelske a prijemne prostredi. Ja jsem na zuby velmi citliva, ale k nemu se vazne nebojim chodit, jineho zubare bych nechtela.

• B

K panu doktorovi Tománkovi + výborné sestře paní Radce jsem se dostala před rokem a půl na doporučení známého, v situaci, kdy jsem měla poškozený chrup od neodborného zásahu předchozí lékařky. Oceňuji profesionální a lidský přístup, návrh několika variant řešení, skutečně výborné zacházení a odbornost. Škoda, že jsem se k panu doktorovi nedostala dřív, mohla jsem si ušetřit bolest a peníze, u předchozí lékařky to byla úděsná zkušenost... Pokud mohu radit - vždy si najděte mladšího lékaře, který zná nové postupy, materiály, zajímá se o svůj obor a je řemeslně zručný a pečlivý. Zvláště u delších a komplikovaných výkonů toto oceníte. Staří lékaři neumí to co mladí a hlavně - často se o to ani nazajímají, jedou si postaru, ale ke škodě svých pacientů :-( Dokud potřebuje občas jen plombu nebo malé zásahy, je to docela jedno. Ale v okamžiku vážnějších komplikací nebo rekonstrukce chrupu oceníte, když je lékař v oboru obeznámen s tím nejlepším a nezkazí vám chrup. MUDr. Tománek je profík :-)

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Jan Stefan

Zubař, MUDr.

• K
      Umístění: S.T. DENT s.r.o.Služby: Ošetřující zubař

- Dlouhé objednací lhůty, neexistuje flexibilita. Doktor nemá žádnou kapacitu vyčleněnou pro akutní ošetření.
      - Dceři se v jeho péči zkazily zuby tak, že to řešíme doteď: Upozornění na možné počínající kazy se neřešilo, že je čas; když dítě před další prevencí onemocnělo, i přes upozornění na aktuální stav byl poskytnut termín ošetření za x měsíců. Poté jsme dceru převedli k jinému lékaři, který chrup složitě sanoval.
      - Korunku (na provizorně sanovaném zubu z pohotovosti) by dr. Stefan řešil v horizontu půl roku; nakonec zub ošetřila jeho kolegyně. Korunka nicméně v následujících třech letech dvakrát upadla (zde moje chyba: jen jsem si ji nechala na témže pracovišti připevnit zpět; samozřejmě kolegyněmi, dr. Stefan neměl čas). Změnila jsem lékaře a ten na rentgenu zjistil, že mezi korunkou a zubem je škvíra. Dr. Stefan toto odmítl řešit, že korunka je již po záruce (vyrobena před necelými 4 roky, záruka je 2 roky). Moje doporučení: Výkony z této kliniky si nechte zkontrolovat na jiném pracovišti; pokud začnete mít problémy později, neuspějete.

• N
      Umístění: S.T. DENT s.r.o.

Uzasny zubar! Zachranil mi zub, na kterem se osklive podepsala jina pani zubarka, a navic bez stresu a bolesti. Ani jsem netusila, ze je neco takoveho u zubare mozne. Perfektni technicke zazemi, velice sikovne ruce pana doktora! Dekuji!

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře