Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Kvalitní moderní péče, lidskost a vstřícnost ke každému člověku,

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (15)

MUDr. Zdeněk Kopečný Jiný

Naprosto profesionální přístup. Operace chrupavky.

MUDr. Jan Němec Jiný

Arogantní doktor.A ještě blbé keci, že za děkuji nic nedělá.Tím dal na jevo ,že lidem pomáhá jen kvůli penězům a né , že je to jeho poslání.Úplně se mi zhnusil.

MUDr. Jan Němec Jiný

Rozhodne doporucuji. Pana doktora jsem navstivil s hodne narazenou kycli po urazu na kole ve velke rychlosti. Pan doktor vse peclive vysvetloval a nasledovalo komplexni vysetreni. Dnes je muj stav jiz daleko lepsi.

MUDr. Dita Pelikánová Jiný

Paní doktorka Pelikánová je naprostý poklad! Prošla jsem s ní prvním těhotenstvím, které bylo rizikové. Za mnohé jí děkuji. Velice citlivý, empatický přístup. Kéž by bylo více takových lékařů.

MUDr. Dita Pelikánová Jiný

Pani doktorka s velkým D. Skvělý a profesionální přístup k pacientovi. Pozitivně naladěná a empatická. O zdravotních problémech se mi s ní velmi dobře mluvilo.
    Vyšetření probíhalo šetrně a bezbolestně.
    Za mě úžasná pani doktorka kterou jsem za dlouho dobu potkala.

MUDr. Jan Kotaška Jiný

Byla jsem příjemně překvapena, že jsem byla u něj v Berouně přijata ten samý den, kdy jsem se poprvé ozvala a hned mi byl nabídnut termín operace ten samý týden! Po 2 měsících v prac.nesch.po úrazu kolene s možností čekat na operaci menisku jinde, jsem nadšená, že tady to jde hned. Pan doktor našel na CD z MR i další možný problém s vazem (možná další operace) a řekl, že už jsem tu první měla mít za sebou. Po první operaci dám vědět, až budu OK.

MUDr. Dita Pelikánová Jiný

Paní doktorka je opravdový profesionál na svém místě. Velmi si vážím její ochoty, pečlivosti a lidského přístupu, se kterým se setkávám při každé návštěvě v její ordinaci. I ve chvílích, kdy je zjevně náročnější den, paní doktorka se ke mně chovala vždy mile a s respektem. Obzvlášť v citlivém období těhotenství jsem za tento její přístup vděčná!

MUDr. Jan Kotaška Jiný

Rok po artroskopii (odstranění části menisku) je koleno ve skvělém stavu. Pan doktor má vstřícný a zároveň věcný přístup. Rozhodně doporučuji.

MUDr. Jan Kotaška Jiný

Pan doktor má milý a sympatický přístup. Jde rovnou k jádru problémů a nemlátí prázdnou slámu. Je to fajn chlap.

MUDr. Dita Pelikánová Jiný

Paní doktorka naprosto Skvěla. Jen díky ní a její péči, jsem získala naději a právě se těším na miminko. Přístup, léčba a celkově starost o pacienta na 1* doporučuji. Moc milá a vstřícná.

Kontakt

Profesora Veselého 493, Beroun 266 01 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna