O nás

Krizovou intervencí a psychoterapií pomáháme při: Akutních krizích způsobených nenadálými zátěžovými událostmi. Dlouhodobých zátěžových situacích. Pocitech nespokojenosti a neštěstí. Depresích a úzkostech. Sebevražedných myšlenkách a tendencích. Komunikačních obtížích. Partnerských neshodách.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

Mgr. Markéta Antošová

Paní magistra je velmi empatická a milá. Moje návštěva u ní byla pro mě velkým přínosem. Přišla jsem s akutním vztahovým problémem a odcházela jsem s dobrým pocitem a srovnanější hlavou. Děkuji.

Mgr. Markéta Antošová

Hezký přístup k problému syna, který odcházel z místnosti s úsměvem na tváři... Jeho nálada a úsměv nám rozzářily oči a jsme moc rádi, že lidé, jako paní Markéta Jarolímková jsou....

Mgr. Markéta Antošová

Paní magistra je vnímavý a citlivý člověk se snahou pomoci. Určitě návštěvu zopakuji. Děkuji a doporučuji

Bc. et Bc. Karel Červinka individuální terapie

Pan Červinka je velice empaticky a umí klást otázky, které jsou dobře mířené. Člověk se s ním cítí dobře a nebojí se mluvit o svých problémech.

Mgr. Markéta Antošová

Paní terapeutka je moc příjemná a velice mi pomohla při aktuálních obtížích. Mohu všem vřele doporučit.

Mgr. Markéta Antošová

Moc příjemná návštěva. Paní Markéta působí moc mile a člověk se necítí trapně při sdělování pocitů. Byla jsem poprvé a nenapadlo by mě, že se mi po jedné návštěvě tak uleví. Určitě hodlám pokračovat. Doporučuji všem, co se občas perou sami se sebou.

Mgr. Markéta Antošová Partnerská poradna

Dobrý den, paní doktorka je velmi příjemná a nestranná. Vyslechla nás, poradila oběma stranám a co bude dál, či, zda paní domtorku ještě navštívíme ukáže čas.

Děkuji Honsová

Mgr. Markéta Antošová psychologické konzultace

Děkuji za vztřícný, věcný a lidský přístup.
    Konzultace mi pomohla v dalším rozhodování a nasměrování.

Děkuji Vám. Ať se daří!

Mgr. Petr Jarolímek

Přidávám se k pozitivním hodnocením, skvělý přístup k člověku - nejen během terapie, ale i u všeho okolo (objednávání atp.), velmi empatický, naslouchající a pomáhající hledat cestu dál. A to nejdůležitější - ač jsem se nacházela ve velmi těžké situaci, pokaždé mi bylo (a je) lépe a cítím úlevu.

Bc. et Bc. Karel Červinka Běžný termín

Vynikající přístup k teenagerovi a bezproblémové, rychlé získání důvěry jak u dcery, tak u mně. Hlavně pro mě je důležité že dcera souhlasila s dalšími návštěvami což předtím kategoricky odmítala

Kontakt

Jandova 3, Praha 190 00 Zobrazit v Goole Maps