Psychologie , Psychiatrie

21 názor Jihlava, Havlíčkova 34a

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Ctíme odbornost, nestrannost a respekt ke klientovi s jeho svobodnou vůlí. Podporujeme aktivní a zodpovědný přístup klienta k jeho zdraví.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (21)

Mgr. Kateřina Bartošová Individuální psychoterapie (50 minut)

Bylo to moje první návštěva. Paní psychoterapeutka je velmi vstřícná a laskavá.

Mgr. Kateřina Bartošová Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Bartošová mi ohromně pomohla dostat se sama k sobě, umět si pojmenovat moje myšlenkové pochody a nepodléhat pocitu, že okolí mě bude soudit. Umím být upřímnější, přímější a zlepšilo to moje partnerské i rodinné vztahy. Na terapii jsem mluvila hlavně já, zpět mi nepřicházely ani tak rady a vysvětlení, ale pochopení, přijetí a dobré otázky. Teď na terapii nechodím, ale když někdy se mi povede se v duchu do terapeutické místnosti vrátit a něco si ujasnit sama se sebou. A toho si vážím nejvíc, že mi terapie s paní Bartošovou dala nástroj, který umím používat i sama. Přesto vím, až budu potřebovat, kam se obrátit o pomoc.

Skvělá , úžasná , empatická. Snaží se poradit , vylechne . Děkuji

Mgr. Kateřina Bartošová Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní velice příjemná, nic víc říct nemůžu protože to byla první zkušenost

Mgr. Marian Bartoš Párová terapie

Profesionální přístup, zpočátku párová terapie, která následně přešla k individuální, trpělivý posluchač, který odborně poradí, velmi doporučuji

Mgr. Kateřina Bartošová Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní doktorka je opravdu výborná. Chodím k ní pravidelně a velice mi pomáhá. Je cítit, že ji na pacientovi skutečně záleží.

Mgr. Kateřina Bartošová psychoterapie

Vnímavost, naslouchání, přirozenost, profesionalita. Dostatek prostoru pro nacházení východiska, možnost sebeuvědomění si situaci, sebe sama.

Mgr. Marian Bartoš individuální psychoterapie

Rozhodnutí chodit na terapie k panu Marianovi Bartošovi považuji za jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Marian je vynikající profesionál a skvělý člověk a s jeho laskavou a vlídnou pomocí se mi podařilo změnit spoustu věcí v mém životě tak, abych mohla být spokojenější. Marianovi ze srdce děkuji a vřele ho doporučuji!

Mgr. Marian Bartoš individuální psychoterapie

Vynikající komunikace,empatičnost,snaha pomoci vyřešit daný problém. Vřele doporučuji pana psychoterapeuta!

MUDr. Kristýna Drozdová Jiný

Úžásná paní doktorka,která se snaží pomoci.Pacienta vyslechne a poradí. Vyzařuje z ní energie a síla.

Kontakt

Havlíčkova 34a, Jihlava 586 01 Zobrazit v Goole Maps