Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

Jan Hanka Jiný

Pan doktor je profesionál na svém místě. Velmi lidsky a pečlivý přístup který jsem doposud od psychiatrů nepoznala. Díky spolupráce s nim a terapiim jsem dosáhla stability a zbavila se po mnoha letech medikace. Jsem mu neskutecne vděčná za jeho péči a vřele ho doporučuji.

MUDr. Jiřina Kosová Jiný

Navenek usmívající se lékařka,která má zajímavé přednášky,ale v lékařské zprávě řada nepravd,překrucování,ponižování a ironie,naprosto nepřijatelné pro profesionála-lékaře.Na jejím oddělení některé sestry po pacientech křičely,vulgárně je označovaly apod.Smutné.

Pavla Stopková Jiný

Vystřídala jsem několik psychiatrů a konečně můžu říct, že jsem našla tu pravou. Četla jsem nějeké anonymně psané recenze zde a teda vůbec se mi to nezdá pravdivé.. No nevím, každopádně já můžu jen doporučit a jsem za tuto ženu vážně vděčná! :)

MUDr. Jiřina Kosová

Paní doktorka je určitě velice zkušená ve svém oboru, ovšem je také
    poměrně radikální a některé její postupy jsou dle mého až příliš...
    Rozumí psychickým problémům a mluví o nich poutavě, což je na druhou stranu velice cenné.

Pavla Stopková

Paní doktorka je skutečný odborník - lze se s ní domluvit operativně na dávkování léků a v případě krize je vždy dostupná a pomůže. Doporučuji

Pavla Stopková

Je zkušená a rozumí své práci, ale na druhou stranu nemá moc času na své pacienty a tak to může občas někomu připadat, že je jen další zboží na páse.

MUDr. Jiřina Kosová mentální anorexie

lepší lékařku jsem nepoznala.Její ochota pomoci je neskutečná .Touto cestou jí chci velice poděkovat za pomoc s mou nemocí.

Kontakt

Ústavní 7/91, Praha 181 00 Zobrazit v Goole Maps