Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Nabízíme Vám ošetření v příjemném prostředí s velmi vstřícným a ochotným personálem.
Naše zubní klinika disponuje špičkovým vybavením.
Používáme moderní dentální techniky v souladu s nejnovějšími technologiemi a trendy. Využíváme CAD/CAM Technologies, ošetření pod mikroskopem, Entonox.
V případě nutnosti zásahu do Vašeho chrupu provádíme zákroky v řízené sedací nebo celkové anestezii.
Zubní lékaři se však vždy v první řadě snaží o záchranu Vašich zubů. Pokud však již toto není možné, využívají zubních náhrad a implantátů.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

Ž
    MUDr. Filip Donev zubní chirurgie

K panu zubaři jsem byla poslána svým zubařem k expresnímu vytržení. Se zákrokem jako takovým jsem neměla problém, bylo to bezbolestné a po několika dnech utrpení naprosté vysvobození. Nyní, několik měsíců od zákroku, nemám se zubem problémy. Profesně výtečné.
    Přesto jsem z ordinace odešla s pláčem. Pan doktor byl extrémně arogantní, sotva mě pozdravil; když jsem se chtěla ujistit, že ví, co mi jde dělat, ani mi neodpověděl a otočil se ke mně zády; když jsem se ptala, co přesně mi bude dělat (abych se mentálně připravila), řekl, že bych to stejně nepochopila; po vytržení zubu jsem se ho zeptala, jestli mám dobrat antibiotika, jejichž jméno jsem s tamponem v puse zkomolila – a doktor se mi naprosto vysmál, že to neumím říct správně a že prý "klidně". Třešnička byla, že se ani nerozloučil :) Když jsem o tom se svým zubařem mluvila, prý nejsem první žena, která má s panem zubařem takovéto zkušenosti. Když mě tam chtěl poslat na osmičky, radši jsem si našla někoho jiného :)

MUDr. Filip Donev implantáty

U pana doktora Doneva jsem byla několikrát a s různými potížemi. Vždy jsem se setkala se skvělým a profesionálním přístupem, vtipem, rodinnou a přátelskou atmosférou a skvělým výsledkem. S péčí jsem velice spokojená a pocit, který ze sebe teď po půlroční péči mám, za to opravdu stojí

MUDr. Vasilis Vlachopulos Jiný

Byla jsem u pana doktora na extrakci osmičky a jsem naprosto spokojená. Byl velice laskavý, měl pro moje obavy pochopení a během chvilky osmičku vyndal. Doporučuji

MUDr. Filip Donev záchovná stomatologie

Pan doktor je skvely, dal mi dohromady zuby, ktere nebyly vubec v dobrem stavu, kdyz jsem k nemu poprve prisla. Zkusila jsem u nej temer vse, trhani, plomby, vetsi keramicke vyplne, korunku, rovnatka, augmentaci kosti, implantaty a nemuzu si na cokoli z toho stezovat. Vysledkem jsem nadsena. Cela lecba trvala nekolik let, ale stalo to za to! Konecne jsem na svuj usmev hrda. A navic byva v ordinaci sranda, coz pekne odlehci atmosferu a clovek potom nema duvod k obavam ze zakroku. Dekuji panu doktorovi za pomoc.

MUDr. Filip Donev implantáty

Pan doktor je odbornik na svem miste, vse vysvetli a snazi se o co nejnizsi bolest. Se sestrickou jsou sehrany tym a i ty mene prijemne zakroky se daji snest. Vysledek je perfektni.

MUDr. Filip Donev Jiný

Pan Donev je nejlepší zubař ktereho jsem mohl vybrat.Xlet sem se bal zuvbařu atd ale pan Donev mi stres odbourala je nejlepsá jak chovaní, přístupem tak prací.Trhal mi 3 zuby zatim , bez bolesti , bez otoku,velice kvalitní prace .Pote mě pusa skoro nebolela , neotekla.SUPER !! NEDAM NA PANA DONEVA DOPUSTIT.

MUDr. Filip Donev extrakce 8

Poprvé když jsem byl u pana doktora, tak byl ochotný. Behěm 10minut měl vytrhnul zub (bez komplikace). Po druhé když jsem byl tak jsem poprosil at mě vytrhnul 2 zuby(komplikovanější, musel řezat a zašít)
    měl jsem horečku a bolesti potom, jinak operace byla bezbolestivá, tak se nebojte.

MUDr. Filip Donev

Už od svého dětsví mám hodně problémů se svými zuby,tudíž jsem se setkal s hodně zubaři...Už nějakou dobu chodím k panu doktorovi a Filipovi a napsání svého názoru jsem si nemohl odpustit.Včera mi trhal dvě horní pětky s následným přisypáním kosti.Zákrok byl velice rychlý,nebolelo mě absolutně nic protože přístup pana doktora je úžasný,dělá vše pečlivě a přesně.Je to někdo kdo má hodně velký talent a svoji práci opravdu miluje.Lečí se zde celá moje rodina,tudíž pana doktora mohu doporučit i jako výjimečného implantologa.Díky !!!

MUDr. Filip Donev

První návštěva u pana Doneva byla super. Pan doktor byl usměvavý, komunikativní, vše bez bolesti. Druhá návštěva už byla o poznání horší, sotva pozdravil, během vyšetření se mnou nekomunikoval. Začal mi plnit kanálky, ani mi neumrtvil zub - vyšetření bylo velice bolestivé.Vzhledem k tomu, že už jsem byla na několik takových vyšetření u více doktorů vím, jak je důležité při této práci mít v ústech blánu, tak aby se do zubu nedostaly sliny apod. Pan doktor vše dělal bez blány. Vzhledem k tomu, že zub stále zlobil, šla jsem znova k jinému zubařovi, kde jsem se dozvěděla jak pan doktor velice neprofesionálně zub zaplnil. Nejen že mam výplň v zubu, ale i pod zubem. Konec vyšetření byl takový, že pan zubař se otočil ke svému stolku, neřekl mi ani slovo, takže jsem nevěděla, zda je hotovo či ne.

MUDr. Filip Donev extrakce zubu

Na pana doktora nedám dopustit. Trhal mi celkem 5 zubů (z toho 4 moudráky) a rozdělili jsme si to do dvou návštěv. Bylo to super! Celý svůj život jsem měla panickou hrůzu ze zubařů a pan doktor mi jí odstranil. Přišla jsem do ordinace a hrůza ze mě spadla. Je to neskutečně pozitivní člověk, který ví co dělá. Při první návštěvě jsem byla na extrakci 3 zubů. Dvě osmičky a jedna sedmička. Zákrok byl NAPROSTO bezbolestný, rychlý a pan doktor velmi usměvavý. Po 1. extrakci jsem měla chvilku (asi dva dny) nateklou pusu, ale to je normální. Nějaká větší bolest se nedostavila ani po zákroku. Jasně, že to trochu bolelo, ale to je normální, když Vám vytrhnou tři zuby. Ale nebyla to žádná nesnesitelná bolest. Normálně jsem šla hned druhý den do práce. Zákrok jako takový byl velmi precizní. Při druhém zákroku stejně tak. Dokonce jsem se u toho trhání smála! Tentokrát jsem po zákroku necítila vůbec žádnou bolest a ani pusu jsem neměla nijak zvlášť oteklou. Pana doktora všude doporučuji, protože bych za něj dala ruku do ohně. Takových kvalitních stomatochirurgů je v dnešní době málo a je třeba si jich vážit. :)

Kontakt

Klimentská 20, Praha 11000 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR