Prague City Dental

(78 názorů)

Nabízíme Vám ošetření v příjemném prostředí s velmi vstřícným a ochotným personálem. Naše zubní klinika disponuje špičkovým vybavením. Používáme moderní dentální techniky v souladu s nejnovějšími te... Více

Prague City Dental

Klimentská 20

11000 , Praha , hl. město Praha

Naše zubní klinika disponuje špičkovým vybavením.
Používáme moderní dentální techniky v souladu s nejnovějšími technologiemi a trendy. Využíváme CAD/CAM Technologies, ošetření pod mikroskopem, Entonox.
V případě nutnosti zásahu do Vašeho chrupu provádíme zákroky v řízené sedací nebo celkové anestezii.
Zubní lékaři se však vždy v první řadě snaží o záchranu Vašich zubů. Pokud však již toto není možné, využívají zubních náhrad a implantátů.

Nejbližší zařízení

• Vladivoj Tuzar

Anesteziolog, MUDr.

• M

S panem doktorem Tuzerem jsem měla "tu čest", když můj malý syn podstupoval stomatologický zákrok na klinice Dent Medico. Pan doktor je velmi profesionální co se týká přístupu k dětem i rodičům. Již během seznámení se, mě naprosto zbavil obavy ze zákroku a uspání mého syna. Jeho práce a samotná analgosedace naprosto předčila má očekávání a za jeho péči jsem velice vděčná. Se stomatology v Dent Medicu tvoří úžasný tým a patří jim velké díky za péči, kterou malým pacientům poskytují. Mirka Jůzová

• A

Pan doktor je profesionál a má vlídný přístup i k dětem, které ne vždy spolupracují, jak by měly. Pod jeho dohledem a péčí celý zákrok proběhl naprosto v pořádku.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Vasilis Vlachopulos

Zubař, MUDr.

• Absolutne profesionálny, príjemný, chápavý a precizny doktor. Osetroval ma na pohotovosti a plne chapal aj moje obavy aj panicky strach zo zubára.

• C

Pán doktor byl moc ochotný,vtipný,trhal mi dvě osmičky a nemůžu si ho vynachválit,opravdu více takových doktorů jako je tento!:-)

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Kristina Purkovik

Zubař, MUDr.

• H

Chtěl bych moc poděkovat paní doktorce Purkovik. Byl jsem u ní na vrtání několika kazů a výplnění kompozitní plombou. Je velmi pečlivá, citlivá, velice dobře dbá o pacienty, dává si pozor aby nic nebolelo a hodně jí záleží na tom, aby všechny zákroky provedla co nejlépe. Výsledek na jedničku s hvězdičkou. Výborná doktorka, budu za ní posílat všechny co znám. Jsem moc spokojen. Děkuji!

• Filip Donev

Zubař, Chirurg, MUDr.

• T
      Umístění: Prague City DentalSlužby: Jiný

Pan Donev je nejlepší zubař ktereho jsem mohl vybrat.Xlet sem se bal zuvbařu atd ale pan Donev mi stres odbourala je nejlepsá jak chovaní, přístupem tak prací.Trhal mi 3 zuby zatim , bez bolesti , bez otoku,velice kvalitní prace .Pote mě pusa skoro nebolela , neotekla.SUPER !! NEDAM NA PANA DONEVA DOPUSTIT.

• Umístění: jiné místoSlužby: extrakce zubu

Doktor se svérázným smyslem pro humor, nicméně moc milý, zákrok (extrakce 2 zubů) nebolel a trval opravdu chviličku. Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (55) na lékaře