Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (15)

MUDr. Ivan Svoboda Jiný

Dcera si zlomila nos na zavolani nas vzali okamžitě pristup k diteti naprosto úžasný pan doktor i sestricka hodní naprostá spokojenost

MUDr. Michaela Kostková Jiný

Tuto paní doktorku opravdu nedoporučuji, neumí se chovat k pacientům, její arogantní chování, vzhledem k tomu, že je lékař, je nepřípustné. Takovýto člověk nemá vůbec vykonávat tak náročné povolání. Kdo máte tyto zkušenosti, odejděte od ní co nejdříve, tak jak jsem to udělala já a jsem teď opravdu spokojená a nemusím se strachovat a být ve stresu z každé návštěvy u MUDr Kostkové.

MUDr. Ivan Svoboda Jiný

Sestřička po telefonu velmi nepříjemná a neochotná. Nakonec objednáno jinde.

MUDr. Ivan Svoboda Jiný

Setřička i pan doktor jsou perfektní, chodím tam už dlouhá léta. Je pravdou, že někdy pan doktor nemá náladu, ale na jeho profesionalitě a perfektní péči se nic nemění. Děkuji Martina

MUDr. Ivan Svoboda Jiný

V ordinaci se střídají tři lékaři, paní doktorka i druhý doktor jsou dobří, k Mudr. Svobodovi bych už nikdy nešla!
    Přišla jsem k němu se zánětem středního ucha, prohlédl mě, řekl, že tam zánět je, ale že mi antibiotika nedá, protože jich píše moc a pojišťovně se to nelíbí. Tak ať si o ně řeknu někomu jinému! Podle mě absolutně nepřípustné jednání.
    O sestře ani nemluvím, to je případ sám pro sebe - arogantní nepříjemná ženská.

MUDr. Ivan Svoboda Jiný

Přestala jsem slyšet na jedno ucho, v době, kdy jsem se lečila s virozou. Volala jsem paní doktorce, nejdřív mi vynadala arogantní sestra, že můj stav není akutní a objedná mě až za 2 měsíce, pak mě předala doktorce, které jsem nestihla říct ani slovo a ta teda byla arogantní ještě víc. Rvala na mě co si jako myslím, že nebudu předbihat lidi co jsou objednani. Nakonec jsem musela nemocná jet do nemocnice, do Brna kde mi bohužel akutní stav potvrdili, Sestra i doktorka jsou sprosté a arogantní... takhle se lékař chovat nemůže. Budu podávat stížnost. Akutní případy mají přednost.

MUDr. Ivan Svoboda Jiný

Dnes jsem byla na kontrole s uchem dcery 6 let. P. doktor ji vítal slovy,, ahoj slečno,, při vyšetření ,, ty jsi ale šikovná holčička,, p. doktor byl milý, za mě spokojenost a hezký přístup k dětem.

MUDr. Tomáš Hill Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě. Nedá se mu nic vytknout, je pečlivý a empaticky. Jediné minus je ze se k němu do ambulance dá špatně dovolat.

Patrik Zatloukal Jiný

Vlídný a lidský pan doktor, kterého se není třeba bát. Sestřička milá, vše má dobře zorganizované a odběr krve od ní ani nepocítíte. Oba mají o pacienta zájem.

MUDr. Prokop Petr Jiný

Profesionál na svém místě. Vždy dobrá domluva a přístup.
    Sestřička ráznější ale tak to má být. :-)

Kontakt

nám. Míru 149, Židlochovice 667 14 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna