Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

Jiří FINK Jiný

doktor ktery posloucha a radi v pripade psychicke potreby a ne jen pise leky a honem honem dalsi bez lidskeho pristupu k pacientovi super pristup moc dekuji

MUDr. Jan Behenský nohy do x,bolesti nohou

S nazory zde souhlasim. Myslim ze za svuj zivot jsem se s nekolika arogantnimi doktory setkala, ale tento pan doktor je opravdu top mezi vsemi. Navsteva trvala max. 5 minut a to vysetroval nejen me, ale i syna, absolutne ani jednomu z nas nepomohl a jeste nas stihnul za tu dobu tolikrat sjet a ponizit ze jsem odchazela z otevrenou hubou z ordinace. Sestricka prijemna i ta se ho snazila trochu krotit, ale marne, obdivovala jsem ji ze muze s takovym hova... pracovat. Horsiho doktora jsem opravdu nevidela. Kdyby alespoň jeho doktorské znalosti odpovidaly alespon trochu jeho chovani tak to clovek jeste prejde ale kdyz navis stoji i jako doktor na dve veci a jeste to neskutecne hulvacke chování to uz je moc. Uz nas tam nikdo neuvidi.

MUDr. Jan Behenský Tenisovy loket

No asi tak...jako odbornika ho nemohu po jedné návštěvě posoudit, ale jako člověka ano. Slyšela jsem o jeho aroganci hodně, ale toto předčilo mé očekávání. S podobným přístupem jsem se fakt nesetkala. Popsala jsem mu svoji dosavadni neuspěšnou konzervativní lečbu. Prý " A co jako teď po mně chcete?Poprosila jsem pana doktora o vysvětleni diagnozy... otočil oči a odpověděl "Ježíš, latinsky tomu stejně rozumět nebudete. Na otázku co je rázovà vlna, odpověď "Rázová vlna" . Nejsem člověk co chodi obtěžovat lékaře, 17 let jsem nebyla v neschopnosti, navíc problém s loktem je evidentní...tak proč toto chování? Vážně jsem nic podobného nezažila. Ještě, že je možnost volby, neboť k tomuto panu doktori se už opravdu nechystám.

Kontakt

Jarní 53 468, Železný Brod 468 22 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Oborová zdravotní pojišťovna