Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (20)

MUDr. Tomáš Mundil Jiný

Pan doktor mě sice vyšetřil, ale nenavrhl mi žádnou léčbu a ani nejevil zájem mi nějak zvlášť pomoct. Přestože viděl, že mám hůlku a informovala jsem ho o bolestech. Nezájem.

MUDr. Irena Burešová Jiný

Naprosto nelidský přístup, po uvedení sestrou do ordinace bez pozdravu či jakéhokoliv komentáře ze strany lékařky. Následně odkázán ven se slovy "počkejte si na nález", dalších 10 min sedím vyděšený v čekárně a pak do ruky dostanu jen papír bez jakéhokoliv komentáře.

MUDr. Tomáš Mundil Jiný

K pánovi doktorovi jsem volala a potřebovala se poradit zda můžu na vyšetření, ale byl v hovoru nepříjemný, ba až odporný a jakýkoliv dotaz ho otravoval a v podstatě mě odkázal ať jdu tam, kam jsem chodila bez nulového zájmu pomoct. Nic ve zlým, třeba když už u něj člověk je, tak je fajn, ale ten první kontakt byl zkušenost k pláči.

MUDr. Tomáš Mundil Jiný

Pan doktor byl velice laskavý a pečlivě mě vyšetřil a pomohl s bolestí v rameni i když jsem do ordinace dorazila v nevhodnou dobu. Děkuji!

MUDr. Tomáš Mundil Jiný

100% odbornost, zázračně citlivé prsty, krátké jasné vysvětlení a potom zásah v pravou chvíli, bez váhání a s plnou odpovědností. Tu každý lékař nepředvádí, narazil jsem na některé alibisty. Děkuji, už za několik akcí.

MDDr. Kourousis Epameinondas Jiný

Za mě zatím nejlepší zubař, (je mi 38 a už jsem byla u hodně zubařů v Praze i na Moravě). Moc toho nenamluví (ale to mě osobně vyhovuje, hlavně že si nepovídá se setrickou zatímco mě ošetřuje, to mě vždy u ostatních iritovalo) ale na druhou stranu když se ho člověk zeptá aby mu vysvětlil co a jak, tak to opravdu vysvětlí tak, že to pochopím. Je to příjemný a zdvořilý člověk, dobře se s ním vychází, není arogantní jako jiní někteří zubaři. Teď už tam chodí celá má rodina, i děti i manžel, všichni spokojení. I moje mamka která už je v důchodu a má opravdu strašné zuby, ale ani u ní neprojevil nidky žádné pohrdání nad jejím stavem chrupu, byl k ní profesionální a vše podrobně vysvětlil.
    Vždy odvedl dobrou práci, vždy bezbolestně s injekcí. Už jsem u něho měla opraveno asi 5 zubů a jeden vytrhnutý, vše v pořádku.

MUDr. Tomáš Mundil Jiný

Na volejbalu jsem si narazila palec, který se po několika dnech (mnou naordinovaného) klidu nelepšil. A tak jsem se rozhodla navštívit lékaře. Mnoho mnou obvolaných ordinací ortopédů bralo pacienty jen na objednání, sehnat někoho narychlo byl skoro nerealizovatelný úkol. Na internetu jsem pak našla, že do ordinace Mudr. Mundila lze i bez objednání, tak jsem neváhala a vyzkoušela to. Nelituji ani chvilinku svého rozhodnutí. Z přístupu pana doktora a způsobů velmi citlivého vyšetřování jsem pochopila, že pan doktor je velký odborník a velice příjemný a lidsky i profesionálně empatický člověk; stejně tak i sestřička v jeho ordinaci. Palec se ukázal jako zlomený a díky p. doktorovi je dnes již fixovaný a v léčbě. Vřele tuto ordinaci a vyšetření u p. doktora doporučuji!

MUDr. Veronika Brázdilová Jiný

Paní doktorka i sestrička jsou moc hodné! Vysvětlila mi proč mám tento problém a předepsala mastičku, která okamzitě hned pomohla.

MUDr. Tomáš Mundil Jiný

Zkušeností vícero: Před několika lety pětihodinové čekání s dcerou s výsledkem jen předepsání mastičky nevhodné pro děti. Nyní moje ochromující bolest svalu v třísle, od arogantního chirurga jsem byla poslána sem - zde téměř žádné čekání (asi korona),velmi pečlivé, jemné, empatické vyšetření MUDr Mundilem, léčba (opich a léky) výborně zabrala. Stejně příjemné a pečlivé bylo i kontrolní vyšetření. Sestra není moc přívětivá, ale dlouholetá sehranost s lékařem je znát.

MUDr. Karolína Hovorková Jiný

Paní doktorka Hovorková, mě mile překvapila, je velice milá, krásná, empatická, vše srozumitelně vysvětlila, navrhla postup léčby, dala prostor pro dotazy. Sama zajistila objednání u dalších specialistů. Je velice systematická a praktická. Přístup má velice lidský a empatický. Moc za její přístup a péči děkuji a po návštěvě věřím, že vše dobře dopadne.

Kontakt

Roškotova 1717/2, Praha 14044 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Pojišťovna VZP, a.s.