Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (25)

Věra Černá Jiný

Bohužel nemohu paní doktorku doporučit. Potřebovala jsem prohlídku před nástupem do zaměstnání a paní doktorka se sestrou mi tam asi 20 minut vysvětlovaly, že mi nemůžou vytisknout jeden papír a vyplnit formulář, který jsem podle nich měla mít od zaměstnavatele. Tento formulář tam měly a ukazovaly mi ho, ale byl problém ho vyplnit. Zaměstnavatel mi řekl, že tyto formuláře mají mít lékaři. Nakonec jsem, ale po delší době prohlídku dostala potvrzenou na žádosti. Ne na formuláři k tomu určenému. Jenže to není vše. Rozhodla jsem se, že se vrátím do Brna ke svému lékaři. V Brně při vstupní prohlídce zpět k mému předchozímu lékaři mi doktorka řekla, že má v systému od této paní doktorky, že jsem u ní dostala tetanovku na konci minulého roku. Jenže to je lež. Žádnou tetanovku jsem od ní nedostala. Takže buď poslaly výpis někoho jiného anebo to zadávají prostě náhodně. Nevím. Nikdy by mě nenapadlo, že je něco takového možné. Tohle je už o život chodit k takové doktorce.

Jaroslav Tůma Jiný

Vynikající doktor má zlaté ruce . Špičkový operatér.

MUDr. Miluše Hrašková Jiný

Jeden z nejhorších zubařů, co jsem kdy potkala. Empatie nula, k malym dětem žádná úcta, jen ponižování. Mezi dveřmi celkem milá, za zavřenými dveřmi katastrofa. Naše malá už tam ani nechce chodit. A nedivim se, jen co najdeme jiného, odcházíme. Nedoporučuji

MUDr. Milena Koutková Jiný

S takovým přístupem, jako jsem zažila u paní zubařky, jsem se ještě nesetkala. V době pohotovosti,kdy jsme přijeli v 10.30 (ord.hodiny do 12),nás sestra seřvala, že jedeme pozdě a že chtějí jít taky domů! Pani zubařka maminku ani neprohlidla, okamzite rozvrtala zub a řekla ji,že vic už to nejde a nepomůže ji,ať si jde po víkendu za svým zubařem, že ona ji nepomůže. Za toto si vzala poplatek XXXXKč. Maminky zubař se poté zděsil, kdo tohle udělal! Paní zubarka se svojí zdravotní sestrou jsou ostuda českého zdravotnictví!

Věra Černá Jiný

Chtěla jsem od paní doktory VÝPIS ze zdravotnické dokumentace s dalšími zprávami k jednotlivým vyšetřením pro uzavření životního pojištění, protože vím, jak to chodí. Něco nepřiznáte, a hned se pojištovna při plnění točí kolem té věci, kterou člověk nepřiznal, nebo k ní nedodal podklady. Avšak paní doktorka mi vytiskla ze svého systému pouze výpis, kde ani nebyly všechny diagnozy, žádné zprávy nebyly přiložené. Tak jsem si chtěla jít zprávy vyfotit a paní doktorka se sestřičkou bránily dokumentaci zuby nehty, že prý nemají čas celý den fotit zprávy :D :D nakonec jsem si zprávy vyfotila mobilem za POUHÝCH 5MINUT, a rozloučila se. Jdu si najít jiného doktora, který bude férový a nebude nic tajit. Naúčtují si za pět minut práce XXXX Kč a ještě jí neudělají ani pořádně. A NAVÍC :D PRÝ novému doktorovi stejně všechny dokumenty nepošlou, že je prý mají povinnost uchovávat 10 let.

Věra Černá Jiný

Na otázku, co s nimi udělají potom, jsem málem spadla ze židle, protože paní doktorka, která pracuje v oboru léta páně NEVÍ, co s nima pak udělá :D smutné, přijde mi, jakoby se něčeho bály, nebo něco tajily. Kupodivu, když jsem si procházela doma vyfocené zprávy, tak jsem našla LÉKAŘSKOU ZPRÁVU JINÉHO PACIENTA 2 ROKY STAROU, což vůbec nechápu, že někdo může mít takovýto nepořádek v papírech. A jelikož pán byl starší ročník, hodnoty zvýšené, tak jen pán Bůh ví, zda je tu ještě mezi námi. Říká se, důvěřuj, ale prověřuj. Možná bych byla méně důkladná, kdybych neměla v rodině mámu, které zanedbala obvodní doktorka péči, a při léčení hemeroidů se zjistila rakovina konečníku. Jak člověk může někoho léčit s hemeroidy, když mu neudělá ani pořádné vyšetření ?! Lepší je udělat o vyšetření navíc, než mít pak doživotní následky. Avšak tento přístup by se možná k pacientům zlepšil, kdyby si platili doktora ze svého, pak by se lékaři jinak chovali k lidem.

Jindřiška Kubíčková Jiný

Byl jsem před rokem , doktorka byla nějak naštvaná, působila dojmem "zas někdo otravuje". Chápu že někdo nemusí mít své dny., ale nemusí to dávat na venech" přístroje staré respektive vybavení stejně jak když jsem tam chodil na gymplu , žádná inovace ..,, šel jsem raději jinam kde byl nalezen problém ... a zdařilé vyléčen , kni už nikdy

Jindřiška Kubíčková Jiný

Paní doktorka na mne působila odměřeně, ale profesionálně. Byla jsem spokojena s postupem léčby, která mi pomohla. Na to, co mi nebylo jasné jsem se zeptala a bylo mi vysvětleno.Za mne vše naprosto v pořádku. Velká spokojenost...

MUDr. Dita Šolcová Jiný

Byla jsem u paní doktorky objednana na vyšetření a když jsem byla u ni. Tak mi zdělila že spadam na endokrinologii do Chotěboře a že adenom levé nadledvinky není akutní a že se mám objednat v Chotěboři a poslala mě pryč.

Jindřiška Kubíčková Jiný

Paní doktorka odmítla vyšetřit pětileté dítě. Do ordinace jsme přišli se žádankou od dětského lékaře a správou od jiného lékaře - také otorinolaryngologa. U dcery se objevily po prvním vyšetření další problémy a dětský lékař defakto zpochybnil vyšetření prvního lékaře - odborníka. Proto jsme chtěli slyšet názor jiného lékaře. Proběhla snaha toto paní doktorce vysvětlit, bohužel bez výsledku. Cituji: "Běžte si na vyšetření k tomu, u koho jste byli poprvé a neplýtvejte mím časem. Já mám svých pacientů dost." Důkazem těchto slov budiž prázdná čekárna. Pověst paní doktorku předchází. Nechtěla jsem těmto zvěstem věřit, aproto jsem s dcerou k ní do ordinace šla. Bohužel jsem se přesvědčila na vlastní kůži. Očividně nebyla schopná překousnout, že je až druhá volba. Smutné ale na tom všem je, že vzájemnými nesympatiemi a rivalitou lékařů na žďárské poliklinice trpí pacienti.

Kontakt

Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou 59101 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda