Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (20)

MUDr. Alena Vosmíková Jiný

Nepříjemná, odtažitá ,netrpělivá lékařka ,která neumí jednat s dětmi ani dospělými. Strohé jednání , neschopnost komunikace. Dává všemi svými projevy najevo, jak moc jí její práce a pacienti nebaví a bohužel ji takto i vykonává. Nerozumím ,proč si zvolila pomáhající profesi.

MUDr. Alena Vosmíková Jiný

Když čtu názory na paní doktorku, mám pocit, že někteří lidé možná byli u někoho jiného. K Dr. Vosmíkové chodím mnoho let, nikdy jsem ji nezažila nepříjemnou. Vždy se snaží objednat na nejbližší možný čas, vše vysvětlí, poradí, je velmi pečlivá a zkušená. Pokud chytne nějaké zpoždění, pak kvůli pacientům, třeba dnes se mi věnovala kvůli mému problému déle, než asi měla, ale lidem v čekárně jsem se omluvila. Na její vyšetření se lze spolehnout a jen se modlím, aby se někdy nerozhodla jít do důchodu.

MUDr. Jana Halušková Jiný

K paní doktorce chodím od 15 let. Ochotná, milá, odborná. Každý problém vždy včas a efektivně i empaticky řešen. Maximální spokojenost.

MUDr. Alena Vosmíková Jiný

Předesílám, že jsem zcela nekonfliktní a poslušný pacient a na lékaře nemám ve zvyku si stěžovat. Mám i pochopení, když má někdo špatný den. Ale to, co předvedla paní doktorka Vosmíková mi vzalo doslova dech. V podstatě mě seřvala hned ve dveřích, dále se mnou komunikovala velmi nepříjemným, pasivně agresivním tónem, chovala se ke mně jako k malému, nekompetentnímu dítěti v tom nejhorším smyslu slova (bude mi 50). Celkově bylo znát, že ji obtěžuji a jako pacient ji vůbec nezajímám. Citace si odpustím, ale budu si je dlouho pamatovat. Je možné, že je paní doktorka kvalitní a zkušený diagnostik, nicméně chování má hrozné. Na sono příště určitě jinam.

MUDr. Alena Vosmíková Jiný

Překvapují mě zkušenosti, které tady zaznívají a mrzí mě to, a tak bych chtěla přidat tu svou. K paní doktorce chodím pravidelně na preventivní sono prsou a nikdy jsem se nesetkala se zmiňovaným chováním. Vždy mě objednala do týdne, přestože to nevyžaduju, předem mě upozornila na cenu vyšetření a v ordinaci byla velmi milá a ochotná mi vše vysvětlit, průběžně mi říkala, co vidí a opravdu jsem nezaznamenala ani náznak arogance nebo nepříjemnosti.

MUDr. Alena Vosmíková Jiný

S paní doktorkou mám 3 zkušenosti a 4. už zažít nechci. Velmi odtažité, neempatické až nepříjemné chování. U 1. vyšetření před pár lety se paní doktorka podivovala nad tím, že jdu na preventivní vyšetření prsou, i když nemám žádné obtíže ani disgnózu v rodině. A proč bych nešla? Jednak mě zajímalo, jestli mám prsa v pořádku a jednak mi vyšetření doporučila má gynekoložka. Ve 2. případě u sona břicha jsem se ptala, jak vyšetření dopadlo a byla jsem vypoklonkována s tím, že to dopadlo špatně a že mám zprávu odnést své praktické doktorce a probrat to s ní. Takže mě vyděsila a vpodstatě vyhodila z ordinace. Naštěstí mě uklidnila sestra mé praktické lékařky, že se nejedná o žádnou tragedii a vše mi trpělivě vysvětlila. A ve 3. případě šlo o telefonát na další prevenci prsou, kdy mi paní doktorka oznámila, že měsíc dopředu mě neobjedná a ani na žádné ráno (nikdy), protože jí chodí pacienti nalačno na vyšetření a byla se mnou hotová. ‍ Takže děkuji už nikdy více.

MUDr. Hana Zalabáková Jiný

Dobrý den . Musím reagovat na jakoukoliv kritiku ohledně Vážené paní MUDr . Hany Zalabákové . Je neoprávněná a nepravdivá . Paní doktorka je objektivně jedna z mála doktorů , co ho pacient zajímá , vždy pomůže každému , i nepřizpůsobivému . Nenechá Vás nikdy spadnout na dno , resp. Vás neodešle někam jinam . Tahle její osobní pomoc je na úrovni téměř odborné městské kliniky . Lepšího profesionála s lidským , až přátelským přístupem jen tak nenajdete . Nemá to vyznívat jako prázdné fráze . Věřte , že už jsem za 34 let nemoci prošel ledasjakými ordinacemi . U této paní MUDr. to je doslova ráj mezi doktory ! Takových je tak 5 ve středočeském kraji . Děkuji za vyslovení názoru a přeji Všem hezké dny . V . H .

MUDr. Hana Zalabáková Jiný

Paní doktorka je nejlepší psychiatr kterého sem za svůj zivot poznal. Má velmi lidský a ohleduplný přístup k pacientovi. Zachranila mne xkrát před hospitalizací. Neznam lepšiho lékaře široko daleko. Kéž by bylo vícero tak to erudovaných lékařů v tomto oboru. Profesionál kazdým coulem s dlouholetou praxí. Za mě 101%. Mohu všem jen doporučit.

MUDr. Jana Halušková Jiný

S paní doktorkou jsem nebyla spokojena. Po dobu, co jsem k ní chodila mi vždy chladně předložila, že nebudu mít nikdy děti. Já vždy odcházela s brekem domů. Řešila jsem bolesti břicha, paní doktorka se mi na všechny problémy snažila vnutit hormony, které nikdy nepomohly, akorát rozhodily. Na poslední návštěvě mi řekla, že prostě nemám šanci a že mi třeba porodí miminko moje maminka.. Teď, tři roky po opuštění paní doktorky mám krásné, zdravé dítě. Pouze jsem změnila doktora, neprobíhala žádná léčba..Bohužel bych paní doktorku nedoporučila vůbec nikomu.

MUDr. Alena Vosmíková Jiný

Paní doktorka je velmi afektovaná a arogantní.
    Nesděluje instrukce při objednání, které přímo souvisí s výkonem.
    Během vyšetření jsem přerušila a odešla, manžel k ní odmítl jít, měl jít po mě.
    Byla jsem několika lidmi upozorněna na její špatné zacházení, ale chtěla jsem ji dát šanci a to byl chyba!!!
    Nechápu, že ji poliklinika stále drží na místě, stačí si ji vygooglit a člověk žasne kolik lidí s ní má špatně zkušenosti.
    Prodám stížnost i na pojišťovně!

Kontakt

Žitavského 497, Praha 156 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR