Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (19)

MUDr. Soňa Hlavová Jiný

Paní doktorka se ke mně chovala velmi neprofesionálně a bez empatie. Sdělila mi bez ověření závažnou diagnózu, která se po dalším vyšetření nepotvrdila. Měla spoustu řečí a netaktních poznámek. Byl jsem z této návštěvy v nedobrém psychickém stavu.Takhle by se lékař chovat neměl.
    Skoro před třiceti lety nás vyděsila se závažnou diagnózou u syna. Naštěstí se také nepotvrdila.
    Proč takhle jedná s pacienty, nechápu.
    Nedoporučuji.

MUDr. Jaromír Pokálený Jiný

Dnes se již málokdy setkáte s tak milým a vstřícným přístupem, jaký má pan doktor Pokálený i jeho sestřička. Byla jsem v jeho ordinaci poprvé se svým tatínkem, oba nás v klidu a beze spěchu vyslechl, důkladně vyšetřil, vše nám vysvětlil a snažil se nám pomoci. S tatínkem jsme se shodli, že jsme se cítili, jako bychom byli příbuzní pana doktora a návštěva v jeho ordinací byla pro nás zpříjemněním celého dopoledne. Moc panu doktorovi i jeho sestřičce děkujeme .

MUDr. Helena Dubská Jiný

Už jenom to, že doktorka vždy při mé návštěvě přijde o 15 minut později do ordinace než je její otevírací doba neznačí nic dobrého. Doktorka je arogantní a je jí v podstatě jedno vaše zdraví. V krvi mi našla cukr, řekla mi, že jsem pila sladké nápoje nebo nebyla na lačno. Obojí jsem vyvrátila, ale dál se tím nezabývala. Vždy když jsem šla k doktorům vedle, nebyl žádný problém s ošetřením a byli velice milí. Dubskou rozhodně nedoporučuju!

MUDr. Miloš Jansa Jiný

Veľké ďakujem p. doktorovi za moju 2 mesačnú vnučku a dcérku. Prišli z Olomouca kvôli problémom s kyčlí. Maximálna ochota, ústretovosť, odbornosť a celkový prístup bol na jednotku. Je radosť k Vám prísť pán doktor a kiež by bolo viac takých lekárov.

MUDr. Daša Hegerová Jiný

Opravdu špatná komunikace.Nic moc ochota když jsme potřebovali pomoc.Museli jsme odejít.Jen platíte a několikrát do měsíce návštěvy než aby se to vyřídilo při jedné... Bohužel nedoporučuji.

MUDr. Helena Dubská Jiný

Nevlídná a neprofesionální plus mi řekla že mám nebezpečnou srdeční aritmii ikdyz jsem žádnou neměl

MUDr. Hana Slezáková Jiný

Paní doktorka je velice nepříjemná, až arogantní. Začala jsem k ni jezdit, aby mi pomohla a né proto, abych si poslechla, že jsem pro ni ztráta času, což mi přijde jako velice nevhodné chování k pacientovi. Jako pomoc umí nabídnout jen prášky a doporučit pitný režim.

MUDr. Petr Čížek Jiný

S panem doktorem jsem se setkal při kontrole očního pozadí. Zjištěna katarakta.Pan doktor mě vše pro operaci zařídil. Od té doby k jinému lékaři nejdu. Naprostá spokojenost. Rád si do Žamberku dojedu.

MUDr. Petr Dungl Jiný

Za mě pan doktor super. Vysvětlil ,poradil ,ochotný . Opravdu překvapil .Jinde už nepůjdu s dcerou

MUDr. Miroslav Malina Jiný

Skvělý doktor, vždy pomůže a pošle na vyšetření, sestra si vše pamatuje a zeptá se. Jsem u něj už od roku 2006 a neměnila bych

Kontakt

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk 56401 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna