Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (83)

MUDr. Katarína Bartošová Jiný

Nejlepší doktorka, u které jsem kdy v životě byla. Budu jí navždy vděčná. Je nesmírně pečlivá a vstřícná, nic nezanedbá a je vidět, že jí opravdu záleží na tom, aby pacientovi pomohla jeho problém vyřešit. Mám teď potíže záhadného původu, má praktická lékařka moc nebrala na vědomí, co jsem jí říkala a odbyla mě. Paní doktorka Bartošová vše důkladně prověřila, dokonce i věci, které mě samotnou nenapadly a důkladně vyslechla vše, co mě trápilo.
    Chodím k ní už od dětství, kdy jsem začala z preventivních důvodů kvůli matce a jejím alergiím a paní doktorka mi objevila astma, ačkoli jsem si vůbec neuvědomovala, že bylo něco špatně (bylo mi tak 12). Až po užití respirátoru se mi otevřel nový svět bez omezení, jako bych objevila novou super schopnost. Do té doby jsem si myslela, že jsem akorát fyzicky neschopná, ale nebyla to pravda!
    Paní doktorka Bartošová mi mění život k lepšímu a budu jí za to navždy vděčná.

Radka Adámková Jiný

Arogance paní doktorky je neskutečná. Nic jsem jí neudělala. Pouze jsem přišla za odborníkem pro radu/vyšetření.

MUDr. Marek Igor Jiný

Poté, co na dvou jiných poliklinikách ORL lékaři měli ten den dovolenou, jsem došla do ordinace MUDr. Marka s akutní bodavou bolestí hlavy v souvislosti se změnou tlaku v kabině letadla při klesání, která dva dny neodeznívala a kvůli které jsem druhou noc nespala. Došla jsem bez objednání a sestřička mi v čekárně oznámila, že to vůbec není problém ORL a že to je určitě nejaka začínající viróza a ať jdu za svým obvodním lékařem. Od svého obvodního lékaře právě odcházím se žádankou na ORL vyšetření, v ordinaci MUDr. Marka se už ale určitě neukazu.

MUDr. Jozef Toldy Jiný

Pan doktor a sestřička jsou moc fajn, ordinace je na skvělém místě a termíny pro vyšetření jsou také krátké. Bohužel mi ale nevyhovoval způsob léčby mého problému, který se vlastně pak jen zhoršil. Věřím, že spoustě lidem pomohl a pomůže, ale bohužel pro mě způsob léčby nebyl vyhovující.

MUDr. Lucie Komárková Jiný

Je mi ctí, že mám tu výsadu, že jsem se dostala do péče právě MUDr. Lucie Komárkové. Nesmírně si vážím jejího velmi lidského a přitom profesionálního přístupu k pacientovi, upřímného zájmu o naše potíže a především její odborné fundovanosti. Každou moji otázku vždy trpělivě zodpověděla a dobře mi poradila. Velice děkuji za veškerou péči, které se mi vždy dostalo! Děkuji!

PhDr. Dana Kolářová Jiný

Důražně nedoporučuji. Neprofesionální přístup!
    Paní psycholožka si protiřečí, jednou mi něco řekla a poté na mě kvůli tomu řvala, že to je jinak. Po 3 návštěvách jsem terapii s ní ukončila. Přišla jsem si pro pomoc a podporu v nejtěžším období mého života a ne aby tam po mně někdo nadřazeně hulákal. Absolutní hrůza.

MUDr. Šárka Křivková Jiný

K paní doktorce chodíme řadu let s našimi dětmi, nestalo se nikdy, že by dala ATB zbytečně, spíše hodnotí dle stadia nemoci, k dětem je přátelská, komunikativní a je pečlivá, při nejistotě, doporučí další vyšetření, které většinou potvrdí diagnózu. Nestalo se, že by radila špatně, pokud některé matky mají jinou představu nebo chtějí alternativní léčbu, ať si hledají jinou paní doktorku, tato léčí dle běžných postupů a metod, není důvod hodnotit její léty osvědčené metody. Než napíšete svou negativní zkušenost, napřed se vyspěte a pak většinu věcí nezveřejníte, jsou totiž vyloženě subjektivní, nemohu potvrdit ani jednu z nich. Uvědomte si, že v tržním světe se nespokojenost neřeší komentáři typu ,,sestra je hrozná,, ale změnou lékaře. Sestřičky se totiž mění. Pokud měníte dr. víc jak jednou, je chyba pravděpodobně ve vás. My nezměnili nikdy a dodnes si vážíme všeho, co pro nás dělá. Děti nemohou říct také nic negativního, vždy poradila napoprvé dobře a cokoliv bylo, vše je uzdraveno.

Jiří Nevrlka Jiný

Moderní léčba, individuální přístup, na kontrole vždy celkově shrneme a probereme veškeré aktuální obtíže. Chodím k panu doktorovi již několik let, prodělala jsem i opakující se léčbu proti alergii formou rozpustných tablet, aktuálně mám jen lehčí alergii, kdy musím užívat antihistaminika minimálně. Super je možnost objednat se i v odpoledních hodinách. Pana doktora doporučuji.

MUDr. Jozef Toldy Jiný

Pana doktora jsem navštívila bez objednání po telefonické domluvě se zvětšujícím se velmi bolestivým abscesem na který již nic nezabíralo. Přátelská atmosféra , příjemná sestřička a velmi profesionální chirurgické práce . Pan doktor je nesmírně empatický , velmi trpělivě vysvětluje a s humorem dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru. Současně je vynikající proktolog .

MUDr. Jozef Toldy Jiný

Objednanie prebehlo na čas, pán doktor je veľmi príjemný, ochotný. Pokiaľ by mi nerobil proktologické vyšetrenie a zákrok, aj by som sa na návštevy tešil :)

Kontakt

Zahradníkova 494/2, Brno 602 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda