Zobrazit lékaře

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům. Více

Poliklinika Zahradníkova

• Šárka Křivková

Pediatr, MUDr.

• V
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Chodíme se synem už 2 roky, paní doktorka je příjemná, trpělivý, atb předepisuje až je to nutné, nikdy u nás nic nepodcenila, když je potřeba odesílá preventivně za specializovanými lékaři, mám k ní důvěru a syn se u ní nebojí.

• K
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

S paní doktorkou i sestrou jsem velmi spokojená. Z důvodu stěhování jsem se přehlasila blíže k našemu bydlišti, ale po roce jsem se moc ráda vrátila zpět i když to mám dál. Sestřička milá, vstricna a hlavně poradi i po telefonu, takže tam člověk nemusí pořád jezdit. Pani doktorka nedává zbytečně antibiotika - jen pokud je to nezbytně nutné. Jsem velmi spokojena

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Libuše Halouzková

Dermatolog,

• L
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

pěkný den, dnes jsem poprvé navštívila paní doktorku a bohužel naposledy. koukla na mě a mám prý špatnou plet, ona ne protože se nemaže a nepoužívá mýdlo, asi třikrát se mě zeptala jestli jsem vdaná-jako by to mělo mít vliv na můj ekzém. prý mám stařecké skvrny, no nejsem nejmladší bylo mi už padesát, ale opět nechápu proč to řekla a nezapomněla podotknout, že i když je mnohem starší ona je nemá, no s ekzému nakonec to prý bude asi svrab nebo lupénka a nemám si holit nohy, mám chodit v dlouhých kalhotách.tak fakt nevím,mám divný pocit.

• Sestra je strasne důležitá a protivná.

K doktorce: je mi líto, že tohle musím psát, ale má v rukou naše zdraví a nedela s tim vubec dobre veci!
      Jakmile jsem vstoupil do cekarny, tak uz z toho prostredi jsem vedel, ze vsechno bude spatně. Ale to mi nevadi... 90% casu z navstevy doktorka si jen s vami povida, pta se na nedulezite a osobni otazky, opravdu to nehorazne zdrzuje... Mel jsem podezreni na urcitou nemoc, tak jsem z nouze sel rychle k ni. Dala mi na to jednorazovou mast. Nezdalo se mi, ze by zabrala. Tak jsem tam sel znova, at me to predepise znovu. Na to jen neco zakecala a dala mi jen nejaky mliko na ekzem! No a samozrejme sem tam musel jit zase, protoze to mast fakt nezabrala. A na to mi rekla, ze se ji to jeste nikdy nestalo, ze by to nekomu nezabralo. Coz je uplnej nesmysl, z mnoha zdrojů jsem si zjistil, ze to nemusi zabrat a ze je dobre si to namazat znova. A druha vec je teda ta, ze jestli vubec to bylo to, co mi diagnostikovala... V zapeti mi rika, ze me musi zapsat a poslat na nas hygienu, jelikoz se problem opakuje a na poprve lecba nevysla. Nevim jestli pak na to zapomnela nebo co, ale pak uz to neresila...

Jeste stale se divim, jak se nekteri doktori vubec mohli stat doktory.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Stanislav Černý

Neurolog,

• Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Absolutně nekompetentní arogantní lékař, není schopen předepsat správné dávkování léku, i když je to jasně uvedeno v příbalovém letáku. Maminka kvůli tomuto odborníkovi několik dní zvracela, měla křeče a průjem. Při řešení této situace tahle lékař absolutně nevnímal co se mu snažíme sdělit a vše sváděl na střevní chřipku, která se po vyšetření obvodním lékařem nepotvrdila. Následovala změna medikace a opětovná devastace nebohé maminky průjmy a zvracením, způsobené špatným dávkováním léku. Varuji všechny před tímto doktorem.

• D
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

MUDr. Cerny neni lekar, ktery by mel zajem cloveku pomoci. Jedina cinnost, o kterou se zajima, je papirovani. Provede pouze zakladni neurologicke vysetreni (musite se se zavrenymi oci strefit prstem na nos). Vase problemy ho ale dale nezajimaji, dalsi lekarske zpravy videt nechce, k jinemu specialistovi vas neposle. Lituji navstevy.