Zobrazit lékaře

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům. Více

Poliklinika Zahradníkova

• Katarína Bartošová

Alergolog, Imunolog, MUDr.

• L
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Jiný

Pani doktorka, ktorá je skoro neuveriteľne dobrá. Je podrobná, počúva, pomáha. Robí testy na mieru, naozaj detailnú anamnézu a je milá. Ako bonus spomeniem, že sa s ňou dá dohodnúť aj po maile a díky eReceptu vystavuje lieky na diaľku. Mal som jedného zo špičkových (a empatických) alergológov na Slovensku a pani Bartošová nezaostáva. Vrelo odporúčam.

• Všem doporučuji tuto paní doktorku, jsem moc spokojená s přístupem, obětavostí, lidskostí. Myslím, že pro každého udělá víc než maximum.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Věra Ondrušová

Gynekolog, MUDr.

• V
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Jiný

Paní doktorku, jsem navštěvovala od svých cca 18ti let, pokud si k ní člověk jen chodil pro antikoncepci a 1x ročně na prohlídku tak vše bylo v pořádku. Dokonce i 1.těhotenství probíhalo v pořádku. Dokud člověk nemá problém paní mudr. je milá, ochotná. Bohužel 2.těhotenství na počátku nedopadlo a to byla velice neempatická. Když hned za měsíc se zadařilo otěhotnět znovu a šla jsem na kontrolu, hned na mně
      vyjela " to jste si aspoň měsíc nemohli dávat pozor?!" pořád mně ten den odsekávala a byla velice nepříjemná. Pár dní vyšetření jsem začla krvácet, což mně po předchozí situaci dost vyděsilo. Jela jsem na pohotovost, jelikož byl víkend a tam mně doporučili klidový režim a OČR pro manžela, kvůli 1.dceři. Napřed mi paní mudr.tvrdila, že to ona nevystavuje, že to musí pediatr, ale tam mně bylo sděleno, že musí vystavit gynekolog ( jelikož šlo o mně) tak pak teda uznala, že vystavuje ona, ale opět problém, chtěla dát na co nejkratší dobu a do telefonu byla opět nesmírně nepříjemná. Po všech těchto zkušenostech jsem si i v těhotenství našla novou paní doktorku, kde jsem nadmíru spokojená. Paní Mudr.Ondrušovou nedoporučuji!

• P
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Jiný

Řešení potíží s početím bylo s paní doktorkou naprosto otřesné. Byla neempatická, neochotná a vše chtěla mít rychle vyřízeno. Bez dalších podrobných vyšetření (jen na základě spermiogramu, kolem kterého navíc dělala nepochopitelné tanečky) mi vmetla do tváře, že se svým partnerem přirozeně nikdy nepočneme a poslala nás na IVF. Tam nám řekli, že nevidí důvod, proč by se nám to nemohlo podařit přirozenou cestou. I spermiogram se po mém pátrání ukázal jako v průměru současných výsledků mužů. Nyní čekám miminko počaté přirozenou cestou a pečuje o mně jiná gynekoložka, jejíž přístup je naprosto nesrovnatelný. Je ochotná, vysvětluje, navrhuje alternativy. Tohle mi dřív velmi chybělo.

Podívejte se na všechny názory (64) na lékaře

• Stanislav Černý

Neurolog,

• S
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Jiný

Zaručeně nejhorší lékař, jakého jsem kdy v životě potkal. Přišel jsem k němu kvůli bolavým zádům. Zeptal se mě, jestli se s něčím léčím, tak jsem mu řekl, že s roztroušenou sklerózou a on automaticky usoudil, že jsem tam kvůli tomu a začal zmateně psát nějaké poukazy na vyšetření (které samozřejmě nepotřebuji...tyto věci se léčí ve specializovaných centrech). Když jsem mu řekl, že kvůli tomu tam nejsem, vynadal mi, že věci komplikuji a zdržuji ho. Naprosto otřesná komunikace, nulová schopnost poslouchat, co pacienta trápí. Chodit k němu je ztráta času.

• Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Absolutně nekompetentní arogantní lékař, není schopen předepsat správné dávkování léku, i když je to jasně uvedeno v příbalovém letáku. Maminka kvůli tomuto odborníkovi několik dní zvracela, měla křeče a průjem. Při řešení této situace tahle lékař absolutně nevnímal co se mu snažíme sdělit a vše sváděl na střevní chřipku, která se po vyšetření obvodním lékařem nepotvrdila. Následovala změna medikace a opětovná devastace nebohé maminky průjmy a zvracením, způsobené špatným dávkováním léku. Varuji všechny před tímto doktorem.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře