Zobrazit lékaře

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům. Více

Poliklinika Zahradníkova

Nejbližší zařízení

• Irena Chlebková

Urolog, MUDr.

• Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Byla jsem k paní doktorce odeslána svojí praktickou lékařkou. Musím říct, že jsem se velmi obávala veškerých vyšetření. Ovšem obava ze mě spadla po pár vteřinách od vstupu do ordinace. Paní doktorka je lékařka na svém místě, profesionální, důsledná. I nepříjemné vyšetření odlehčila úsměvem. Pokud bych měla doporučit nějakého urologa, tak určitě to bude paní doktorka Chlebková.

• P
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Paní doktorka je velmi arogantní,nemá vůbec lidský přístup.Hned při vstupu do kabinky oznámí,aby jste si odložili spodní prádlo,bez jakéhokoliv vyslechnutí problému.Když slušně zdělíte,že z vyšetření,které Vám chce udělat máte obavy ,že máte panickou hrůzu,arogance z její strany neskutečná a doslova jste vyhození z ordinace se slovy,ať se léčíte sami.

• Jan Miklica

Gynekolog, Prim. MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

S panem doktorem jsem bohužel spokojená nebyla. Na kontrole po šestinedělí se mě zeptal, kdy hodlám začít hubnout přebytečná kila nabraná v těhotenství (vážila jsem tehdy asi 58 kg a ano, měla jsem trošku bříško). Bolestivější vyšetření jsem ještě nezažila, chování pana doktora bylo také zvláštní - pozval mě do ordinace a pokynul rukou, ať se posadím a dál nerušeně sledoval na notebooku Tour de France, na vědomí mně vzal asi po necelé minutě, která byla nekonečně dlouhá. Jednání se mi nezdá příliš profesionální, vadilo mi i to, že je oblečen v civilu. Možná je pan doktor dobrým odborníkem ve svém oboru (ochotně se mnou konzultoval možnosti antikoncepce a trpělivě mi odpovídal na mé otázky), ale lidsky jsem si nesedli. Proto jsem musela přejít jinam.

• Z

Přístup pana doktora i jeho sestřičky vstřícný a uklidňující.Vyšetření bylo důkladné a velmi šetrné,šla jsem s obavami,odcházela naprosto v pohodě.Mohu jen vřele doporučit.Zdena

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Tomáš Lošťák

Praktický Lékař, MUDr.

• Š
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

K panu doktorovi chodím přes 20 let. Vždy mně pomohl a jeho příjemný a lidský přístup k pacientům je příkladem, jak by se měl chovat každý lékař. Pokud se mu něco nelíbilo,poslal mě k odbornému lékaři. Jsem s ním velice spokojená a proto jsem u něho nechala zaregistrovat i své děti. Kéž by bylo více takových doktorů! Mohu jenom vřele doporučit. R.Š.

• J

S ordinováním antibiotik od pana doktora mám opačnou zkušenost - nikdy zbytečně neordinoval antibiotika, bedlivě určil diagnozu a dostala jsem je jen v nezbytných případech - velmi ojediněle. A to jsem díky mých chronickým potížím prodělala časté virozy a záněty. Pan doktor Lošťák mi velmi pomohl v krizovém období, kdy mi zemřela moje dcera - jak odborně, tak svým lidským přístupem. Cítila jsem jeho zájem o mne jako o truchlící zoufalou matku a snahu mi opravdu pomoci. I s tehdejší sestřičkou mi byli opravdu oporou. I v mých vleklých zdravotních potížích se snažil a snaží najít vždy cestu, správně diagnostikovat a odeslal mne vždy na potřebné odborné vyšetření. Mohu jen doporučit. Marie S.

• Tatjana Kislingová

Logoped, PhDr.

• J
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Vada řeči

K paní logopedce chodíme půl roku a velká spokojenost. Dcera ji má ráda. Pokroky jsou znát. Paní logopedka říká na rovinu, jak to je, což nemusí být příjemné (zejména když se jedná o vaše dítě), ale mi tento způsob vyhovuje. Po 3-4 sezeních vypíchla problémy a specifika dítěte, které jsem si vlastně ani neuvědomovala. Pro mne to je znamení, že ke každému dítěti přistupuje individuálně a hledá terapii na míru.

• T
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Velká nespokojenost s touto ,,doktorkou,, chodíme k ni již rok, minimální pokroky..Na objednání dalšího sezení většinou čekáme měsíc. Má dosti nemístné až urážlivé připomínky na rodiče dětí. Takže jako každý kdo s ní přišel do kontaktu, utíkáme jinam. Škoda, že tu není více recenzí, ať další maminky neztrácí čas...

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jitřenka Konečná

Oční Lékař, MUDr.

• Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: preventivní prohlídky, katarakta

Velmi děkuji za trpělivost a všechnu pomoc a rady. Díky této lékařce, jejím doporučením a potom operatérovi vidím zase dobře, jako dřív.

• Jsem velmi spokojen s přístupem a profesionalitou paní doktorky Jitřenky Konečné k nám pacientům.Doporučuji všem.Václav.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Marie Smilková

Praktický Lékař, MUDr.

• Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: zdravotní obtíže

K této paní doktorce chodím již opravdu spoustu let . Ani nechci říct kolik. Opravdu ne vždy je samý úsměv, ale za to placená není a na to medicínu nestudovala. Co nesnáší je zneužívání zdravotní péče . Na druhou stranu je velice pečlivá ve stanovení diagnosy a k jejímu konečnému stanovení využívá veškerá možná vyšetření.
      Pokud máte pocit, že se na vás málo usmívá, že vám neklepe na rameno, když se neléčíte tak jak vám doporučila, máte možnost přejít jinam. Je koneckonců volba lékaře. Já osobně o takové možnosti neuvažuji ani ve snu

• S
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Paní doktorka není ten typ, který se na Vás bude usmívat za každou cenu, nechodí kolem horké kaše a jde hned k věci, nadruhou stranu se s ní dá velmi dobře domluvit a je vidět, že ví co dělá. Pokud hledáte doktora, který vás může vyléčit doporučuji právě jí, pokud si chcete hezky popovídat a někoho kdo se na vás bude celou dobu pitvořit, jděte jinam.

• Milan Rumler

Ortoped, MUDr.

• Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Patní ostruha

Pana doktora jsem neznala a navštívila jsem ho po doporučení spokojené kamarádky. I já jsem byla spokojena. Vyléčil mi bolestivou patu, na otázky odpovídat jasně. Není upovídaný, je věcný...byla jsem spokojena, dokonce velmi.

• V
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Pan doktor se tvářil, že ho velice obtěžuji, přestože přede mnou i po mně měl čekárnu prázdnou. Na nohu se mi podíval z dálky a oznámil mi, že když mám bolesti ať si vezmu prášek, že se mnou nemá co řešit. O svých schopnostech mě tedy nepřesvědčil.

• Věra Ondrušová

Gynekolog, MUDr.

• E
      Umístění: Gynekologie Ondrušová

Paní doktorku navštěvuji přibližně 4 roky, z počátku jsem s ní byla velmi spokojená, přišla mi pečlivá a milá, stejně tak je velice milá její paní sestřička.

Opakovaně jsem paní doktorku navštěvovala se záněty, které se mi pravidelně vracely. Paní doktorka většinou zkoušela různou léčbu, ale nereagovala příliš na to, že mi často léčba nezabírá, většinou konstatovala, že je to běžný problém způsobený pH, že se tím více dělat nedá. Její názor, jako názor profesionálky jsem vždy respektovala. Postupem času se paní doktorka začala uchylovat ke stále dražším způsobům léčby, můj názor, že nezabírá, kategoricky vyloučila, že je to nemožné, aby daný lék nezabral.

Můj respekt paní doktorka ztratila poté, co jsem si zavolala a požádala o objednání termínu vyšetření. Paní sestřička se mě stručně zeptala na můj problém, poté se šla poradit s paní doktorkou, od které mi poté vzkázala, ať si koupím tablety Gynella (cca 900,- Kč), že to bude dobré. Když jsem se zeptala, proč mě paní doktorka nechce přijmout na klasické vyšetření, bylo mi řečeno, že by to bylo za dlouho a ať si prostě koupím daný lék.

Nejsem lékař, ale radit někomu po telefonu léčbu bez předchozího vyšetření nebo jen detailního popisu symptomů je dle mého názoru velice neprofesionální. Pokusím se nepřemýšlet nad tím, proč paní doktorka stále propaguje neskutečně drahé a neúčinné léky, nechci ji soudit, ale podobný přístup je pro mě nevyhovující a nabyla jsem tím dojmu, že paní doktorka sice je pečlivá v prevenci, ne však v dlouhodobé léčbě - léčí neadekvátně a nevyléčí. Měla jsem s paní doktorkou i dobré zkušenosti, ty však byly tímto incidentem zastíněny a na základě té poslední se bohužel začínám poohlížet po jiném profesionálovi.

• A
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Preventivní prohlidky

Musim rict, ze pani doktorka je jednak pro klientka, takze na rozdil od ostatnich mluvi a komentuje.. A je pecliva a dusledna.. Ordinace spickove zarizena, sestřička max. vstricna... Takto si to predstavuji jsem velice spokojena..

Podívejte se na všechny názory (62) na lékaře

• Marek Igor

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Zánět ucha

Za mě velká spokojenost, na to, že jsem nebyl objednán jsem čekal asi 10minut, vše vyřešeno, celkově dobrý přístup, budu se určitě vracet. Teda aspoň doufám, že to nebude moc často ????

• K
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Bolest uší

Navštívila jsem doktora s bolestí v uchu. Doktor byl odmereny, prohlídka trvala asi minutu, a to ze mam červené a natekle mandle úplně přešel. Dal mi kapky, které mi nezabraly a rekl, ze pokud to nezabere, mam navštívit svého doktora anebo jít k ortopedovi a kdyz by me zas něco bolelo, mam se objednat. Objednaci lhůta je týdenní. Kdyz me něco bolí, tak asi potřebuji ošetřit hned ne?

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Dana Kolářová

Psycholog, PhDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Důrazně nedoporučuji všem, co se snaží uzdravit. Po každé návštěvě se cítím hůř než před ní, paní doktorka má velice neprofesionální přístup a podle dreadů si mne zaškatulkovala, za moje psychické problémy si mužů sama a muže za ně alkohol, který nepiju. Nesouhlasí se mnou v ničem co řeknu a sama neví co přesně říká, když něco řekne a já se zeptám jak to myslí dlouze se zamyslí a raději odbehne od tématu. Této práci rozhodně nerozumí a měla by vrátit diplom.