Zobrazit lékaře

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům. Více

Poliklinika Zahradníkova

• Tatjana Kislingová

Logoped, PhDr.

• J
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Vada řeči

K paní logopedce chodíme půl roku a velká spokojenost. Dcera ji má ráda. Pokroky jsou znát. Paní logopedka říká na rovinu, jak to je, což nemusí být příjemné (zejména když se jedná o vaše dítě), ale mi tento způsob vyhovuje. Po 3-4 sezeních vypíchla problémy a specifika dítěte, které jsem si vlastně ani neuvědomovala. Pro mne to je znamení, že ke každému dítěti přistupuje individuálně a hledá terapii na míru.

• T
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Velká nespokojenost s touto ,,doktorkou,, chodíme k ni již rok, minimální pokroky..Na objednání dalšího sezení většinou čekáme měsíc. Má dosti nemístné až urážlivé připomínky na rodiče dětí. Takže jako každý kdo s ní přišel do kontaktu, utíkáme jinam. Škoda, že tu není více recenzí, ať další maminky neztrácí čas...

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jitřenka Konečná

Oční Lékař, MUDr.

• Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: preventivní prohlídky, katarakta

Velmi děkuji za trpělivost a všechnu pomoc a rady. Díky této lékařce, jejím doporučením a potom operatérovi vidím zase dobře, jako dřív.

• Jsem velmi spokojen s přístupem a profesionalitou paní doktorky Jitřenky Konečné k nám pacientům.Doporučuji všem.Václav.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Marie Smilková

Praktický Lékař, MUDr.

• Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: zdravotní obtíže

K této paní doktorce chodím již opravdu spoustu let . Ani nechci říct kolik. Opravdu ne vždy je samý úsměv, ale za to placená není a na to medicínu nestudovala. Co nesnáší je zneužívání zdravotní péče . Na druhou stranu je velice pečlivá ve stanovení diagnosy a k jejímu konečnému stanovení využívá veškerá možná vyšetření.
      Pokud máte pocit, že se na vás málo usmívá, že vám neklepe na rameno, když se neléčíte tak jak vám doporučila, máte možnost přejít jinam. Je koneckonců volba lékaře. Já osobně o takové možnosti neuvažuji ani ve snu

• S
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Paní doktorka není ten typ, který se na Vás bude usmívat za každou cenu, nechodí kolem horké kaše a jde hned k věci, nadruhou stranu se s ní dá velmi dobře domluvit a je vidět, že ví co dělá. Pokud hledáte doktora, který vás může vyléčit doporučuji právě jí, pokud si chcete hezky popovídat a někoho kdo se na vás bude celou dobu pitvořit, jděte jinam.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Milan Rumler

Ortoped, MUDr.

• Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Patní ostruha

Pana doktora jsem neznala a navštívila jsem ho po doporučení spokojené kamarádky. I já jsem byla spokojena. Vyléčil mi bolestivou patu, na otázky odpovídat jasně. Není upovídaný, je věcný...byla jsem spokojena, dokonce velmi.

• V
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Pan doktor se tvářil, že ho velice obtěžuji, přestože přede mnou i po mně měl čekárnu prázdnou. Na nohu se mi podíval z dálky a oznámil mi, že když mám bolesti ať si vezmu prášek, že se mnou nemá co řešit. O svých schopnostech mě tedy nepřesvědčil.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Věra Ondrušová

Gynekolog, MUDr.

• E
      Umístění: Gynekologie Ondrušová

Paní doktorku navštěvuji přibližně 4 roky, z počátku jsem s ní byla velmi spokojená, přišla mi pečlivá a milá, stejně tak je velice milá její paní sestřička.

Opakovaně jsem paní doktorku navštěvovala se záněty, které se mi pravidelně vracely. Paní doktorka většinou zkoušela různou léčbu, ale nereagovala příliš na to, že mi často léčba nezabírá, většinou konstatovala, že je to běžný problém způsobený pH, že se tím více dělat nedá. Její názor, jako názor profesionálky jsem vždy respektovala. Postupem času se paní doktorka začala uchylovat ke stále dražším způsobům léčby, můj názor, že nezabírá, kategoricky vyloučila, že je to nemožné, aby daný lék nezabral.

Můj respekt paní doktorka ztratila poté, co jsem si zavolala a požádala o objednání termínu vyšetření. Paní sestřička se mě stručně zeptala na můj problém, poté se šla poradit s paní doktorkou, od které mi poté vzkázala, ať si koupím tablety Gynella (cca 900,- Kč), že to bude dobré. Když jsem se zeptala, proč mě paní doktorka nechce přijmout na klasické vyšetření, bylo mi řečeno, že by to bylo za dlouho a ať si prostě koupím daný lék.

Nejsem lékař, ale radit někomu po telefonu léčbu bez předchozího vyšetření nebo jen detailního popisu symptomů je dle mého názoru velice neprofesionální. Pokusím se nepřemýšlet nad tím, proč paní doktorka stále propaguje neskutečně drahé a neúčinné léky, nechci ji soudit, ale podobný přístup je pro mě nevyhovující a nabyla jsem tím dojmu, že paní doktorka sice je pečlivá v prevenci, ne však v dlouhodobé léčbě - léčí neadekvátně a nevyléčí. Měla jsem s paní doktorkou i dobré zkušenosti, ty však byly tímto incidentem zastíněny a na základě té poslední se bohužel začínám poohlížet po jiném profesionálovi.

• A
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Preventivní prohlidky

Musim rict, ze pani doktorka je jednak pro klientka, takze na rozdil od ostatnich mluvi a komentuje.. A je pecliva a dusledna.. Ordinace spickove zarizena, sestřička max. vstricna... Takto si to predstavuji jsem velice spokojena..

Podívejte se na všechny názory (62) na lékaře

• Marek Igor

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Zánět ucha

Za mě velká spokojenost, na to, že jsem nebyl objednán jsem čekal asi 10minut, vše vyřešeno, celkově dobrý přístup, budu se určitě vracet. Teda aspoň doufám, že to nebude moc často ????

• K
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Bolest uší

Navštívila jsem doktora s bolestí v uchu. Doktor byl odmereny, prohlídka trvala asi minutu, a to ze mam červené a natekle mandle úplně přešel. Dal mi kapky, které mi nezabraly a rekl, ze pokud to nezabere, mam navštívit svého doktora anebo jít k ortopedovi a kdyz by me zas něco bolelo, mam se objednat. Objednaci lhůta je týdenní. Kdyz me něco bolí, tak asi potřebuji ošetřit hned ne?

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Dana Kolářová

Psycholog, PhDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Důrazně nedoporučuji všem, co se snaží uzdravit. Po každé návštěvě se cítím hůř než před ní, paní doktorka má velice neprofesionální přístup a podle dreadů si mne zaškatulkovala, za moje psychické problémy si mužů sama a muže za ně alkohol, který nepiju. Nesouhlasí se mnou v ničem co řeknu a sama neví co přesně říká, když něco řekne a já se zeptám jak to myslí dlouze se zamyslí a raději odbehne od tématu. Této práci rozhodně nerozumí a měla by vrátit diplom.

• Šárka Křivková

Pediatr, MUDr.

• V
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Chodíme se synem už 2 roky, paní doktorka je příjemná, trpělivý, atb předepisuje až je to nutné, nikdy u nás nic nepodcenila, když je potřeba odesílá preventivně za specializovanými lékaři, mám k ní důvěru a syn se u ní nebojí.

• K
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

S paní doktorkou i sestrou jsem velmi spokojená. Z důvodu stěhování jsem se přehlasila blíže k našemu bydlišti, ale po roce jsem se moc ráda vrátila zpět i když to mám dál. Sestřička milá, vstricna a hlavně poradi i po telefonu, takže tam člověk nemusí pořád jezdit. Pani doktorka nedává zbytečně antibiotika - jen pokud je to nezbytně nutné. Jsem velmi spokojena

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Stanislav Černý

Neurolog,

• Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Absolutně nekompetentní arogantní lékař, není schopen předepsat správné dávkování léku, i když je to jasně uvedeno v příbalovém letáku. Maminka kvůli tomuto odborníkovi několik dní zvracela, měla křeče a průjem. Při řešení této situace tahle lékař absolutně nevnímal co se mu snažíme sdělit a vše sváděl na střevní chřipku, která se po vyšetření obvodním lékařem nepotvrdila. Následovala změna medikace a opětovná devastace nebohé maminky průjmy a zvracením, způsobené špatným dávkováním léku. Varuji všechny před tímto doktorem.

• D
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

MUDr. Cerny neni lekar, ktery by mel zajem cloveku pomoci. Jedina cinnost, o kterou se zajima, je papirovani. Provede pouze zakladni neurologicke vysetreni (musite se se zavrenymi oci strefit prstem na nos). Vase problemy ho ale dale nezajimaji, dalsi lekarske zpravy videt nechce, k jinemu specialistovi vas neposle. Lituji navstevy.

• Jozef Toldy

Chirurg, MUDr.

• J
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Jiný

Kdyz musi clovek na chirurgii, honi se mu hlavou vsechny mozne scenare. Co musim pochvalit je komunikace s panem doktorem a jeho velka zkusenost, ktera je zrejma. Vse vysvetlil, dukladne vysetril a poradil, jak urychlit regeneraci. Dekuji a preji vse dobre.

• Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: odstraňování znamének

Byl jsem již u pana doktora po třetí, a mohu říci, že přesto že jde o chirurgii tak se na další setkání s panem doktorem těším. Přátelská atmosféra, příjemná sestra a pan doktor co všechno v klidu vysvětlí. Při zákroku pak má pan chirurg lidský přístup a člověk ani nechápe, jak to celé takhle rychle uteklo. Rozhodně doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře