Zobrazit lékaře

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům. Více

O nás

Ordinace

Poliklinika Zahradníkova

Zahradníkova 494/2, Brno-střed

602 00, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje

O nás

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Jana Slapničková

  Internista, Plicní Lékař, MUDr.

  • Paní doktorka je odborník, to co nepoznali jiní doktoři, paní doktorka Slapničková poznala po prohlídce a dala si všechny příznaky dohromady. Neznám lepšího plícního a interního doktora. Mockrát ji děkuji. P.S. takový lékaři by měli být 3x ohodnoceni více. Martinovská

  • J

   Paní doktorka je pečlivá, vstřícná a plně se věnuje pacientovi a jeho zdravotním komplikacím. Absolutní odborník. Čekací doba jako jinde. Vřele doporučuji.


 • Zuzana Horáková

  Oční Lékař,

  • Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Úraz oka

   K paní doktorce jsem zavítal náhodou. Na motorce mi větev poškodila rohovku a tato poliklinika byla při cestě. I když jsem nebyl nijak objednaný, během 2min se sestřička zeptala co se stalo, vzala kartičku, přinesla kapky a za dalsich deset minut už mě paní doktorka vyšetřovala. Děláte cest své práci, velice děkuji za pomoc


 • Amir Bourak

  Urolog, MUDr.

  • A
   Umístění: Poliklinika Zahradníkova

   Pan doktor BĚHEM mé prohlídky přijal 20 minutovou návštěvu v podobě obchodní zástupkyně protože "blondýnku neodmítnu". Před ní neměl vůbec problém probírat můj zdravotní stav a léčbu. Komunikace velmi špatná a diagnoza nakonec ve stylu "Asi to nic nebude, nevím..".

   Věřím, že panu doktorovi na pacientech svým způsobem záleží a snaží se být "přátelský", ale všechno ostatní, prostory, léčba, komunikace, vybavení je úplně špatně.

  • R
   Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Zánět močového měchýře

   Jakožto studentka dojíždějící ze vzdáleného města jsem při prvním výskytu problémů začala rychle hledat, kde by mi v Brně mohl někdo pomoci. V jedné ordinaci mi doporučili právě pana doktora Bouraka a jsem za to velice ráda. Obvykle mi doktoři a veškeré nemocniční prostředí nedělá moc dobře, ale pan Bourak je velice milý, celou dobu si se mnou povídal, aby mne trochu rozptýlil, dokonce si se mnou i zavtipkoval. Ještě ten den mi předepsal prášky, které mi hned den na to strašně moc ulevily a do týdne jsem byla zase zdravá. Rozhodně můžu doporučit :)

  Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře


 • Jozef Toldy

  Chirurg, MUDr.

  • Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: odstraňování znamének

   Byl jsem již u pana doktora po třetí, a mohu říci, že přesto že jde o chirurgii tak se na další setkání s panem doktorem těším. Přátelská atmosféra, příjemná sestra a pan doktor co všechno v klidu vysvětlí. Při zákroku pak má pan chirurg lidský přístup a člověk ani nechápe, jak to celé takhle rychle uteklo. Rozhodně doporučuji.

  • Včera jsem poprvé navštívil pane doktora v jeho ordinaci s problémem lymfatické uzliny. Jeho emfatičnost a lidský přístup z něj přímo číší. Vše pěkně vysvětlil a během chirurgického zákroku si se mnou neustále povídal a tak jsem se ani nenadál a za cca 15 minut nebylo co řešit. Moc velká spokojenost a pokud budu do budoucna muset znovu navštívit chirurga, zcela jistě se obrátím na něj. Btw: velká pochvala i pro sestru, která mu byla při zákroku nápomocná.

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře


 • Jaroslav Zajíc

  Internista, MUDr.

  • Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: internistické vyšetření

   Byla u jsem u pana Dr.Zajíce,který se mi zdál velmi kompetentní,milý a hlavně měl vše dobře zoragnizované,takže se nemuselo dlouho čekat.
   Bohužel jsem se musela kvůli práci a nemoci 2x omluvit z daného ternmínu a když jsem se hlásila o nový termín, byla jsem od pana doktora zamítnutá.
   Byla a jsem v šoku,takhle se lékař nechová-odmítnout pacienta kvůli tomu, že nemohl dodržet termín.
   Hana Kraftová,M.A.

  • B

   K panu doktorovi jsem se dostal spíše náhodou a nelituji. Je to milý a empatický člověk, u kterého je patrné, že medicínu nedělá kvůli penězům. Maximální snaha vyjít mi vstříc, neváhal udělat i dražší vyšetření za která ho může penalizovat pojišťovna... to se dnes málo vidí a patří mu za to velký dík. Škoda jen, že podobně empatická není i sestra ve vedlejší místnosti. Celkový dojem z návštěvy mi to ale nekazí.


 • Hana Miklánková

  Alergolog, MUDr.

  • Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Dlouhodobý kašel.

   U Paní doktorky jsem byl poprvé a s poskytnutou péčí jsem byl velice spokojený. Atmosféra je uklidňující, paní doktorka je velice citlivý člověk a její sestřička neméně sympatická. Poskytnutá péče mě také nezklamala, vlastně nadmíru překvapila. Paní doktorka již s mím problémem měla zkušenosti a proto byla léčba úspěšná. V budoucnu jiného alergologa vyhledávat rozhodně nebudu!

  • M

   Pani doktroka je veľmi milá. Sestrička taktiež, aj keď niekedy vyzera prísne. :) Pani doktorka ochotne vypočuje a veľmi rada poradi a vyrieši problém s pacientom. Určite odporúčam.

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Renata Bukáčková

  Endokrinolog, MUDr.

  • L
   Umístění: Ordinace

   K paní doktorce jsem chodila velice ráda a kdybych se nepřestěhovala, chodím k ní dodnes. Ona i sestřička jsou velice milé a pečlivé, vždy se mi plně věnovaly. Oceňuji i dodržování objednacích časů a příjemné prostředí střediska Konstancie, škoda jen, že je oproti poliklinice Zahradníkova daleko od centra. Každopádně paní doktorka je odbornice na svém místě a vřele ji doporučuji.

  • 4

   Již dvanáct let po operaci části štítné žlázy jsem v jejím "opatrování" a nemohu říci jen to,že je to odbornice na pravém místě,pro ní je zájmem především zdraví pacienta.Dokáže jako to bylo u mě,člověka lidsky přimět např k samotné operaci s určitým konkrétním osvětlením situace..Hodním jí jako profesionálku na svém místě.Pacient Příhoda Jan nar.1941 z Uherčic

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře


 • Petr Juda

  Urolog, MUDr.

  • I
   Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: chronické urologické problémy

   Moje máma (86 let) a já (68 let) už léta chodíme za panem doktorem Petrem Judou se svými chronickými urologickými problémy. Je to skvělý lékař, odborník a milý člověk, k němuž obě chováme velkou důvěru. Také sestřička, paní Marie Bedřichovská, je vstřícná a trpělivá ke starším lidem, zručná a jemná při odběrech. Jsme rády, že jsme potkaly takový skvělý tandem odborníků, na který se můžeme vždy s důvěrou obrátit. Iljuše Syrová a Božena Arkovová.

  • P
   Umístění: Poliklinika Zahradníkova

   Na vyšetření k tomuto lékaři mě poslala má obvodní lékařka. S přístupem pana doktora jsem nebyl spokojen a nedoporučil bych ho. Chování sestry také hodnotím záporně. Její přítomnost při vyšetření nebyla pro mě příjemná.

  Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře


 • Radka Adámková

  Internista,

  • D
   Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: vyšetření problémů se srdcem a dušností

   Vysoce profesionální vyšetření pacienta, stanovení diagnosy,odeslání na specializovaná pracoviště . Komunikace s pacientem je na vysoké úrovni,,není nouze o laskavé a povzbuzující slovo, odborné zodpovězení laických dotazů je samozřejmostí.


 • Tereza Šlapáková

  Diabetolog, Internista,

  • D
   Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: cukrovka 2.typu

   Profesionální přístup,laskavé jednání,vysoká odbornost ,poradenství na úrovni. Souhra se zdravotní sestrou je příkladná pro některé jiné odborné oddělení.

  • A

   po dlouhé době jsem se setkala s naprosto profesionálním a zároveň lidským přístupem jak paní doktorky, tak i sestřičky. Paní doktorku jsem vyhledala kvůli diagnostikované těhotenské cukrovce a v její ordinaci jsem strávila téměř hodinu aniž by mi dala najevo, že zdržuju nebo se ptám na zbytečnosti.