Zobrazit lékaře

Poskytuje specializovanou a stacionární ambulantní zdravotní péči dospělým i dětským pacientům. Více

Poliklinika Zahradníkova

Nejbližší zařízení

• Zuzana Horáková

Oční Lékař,

• Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Úraz oka

K paní doktorce jsem zavítal náhodou. Na motorce mi větev poškodila rohovku a tato poliklinika byla při cestě. I když jsem nebyl nijak objednaný, během 2min se sestřička zeptala co se stalo, vzala kartičku, přinesla kapky a za dalsich deset minut už mě paní doktorka vyšetřovala. Děláte cest své práci, velice děkuji za pomoc

• Amir Bourak

• A
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Pan doktor BĚHEM mé prohlídky přijal 20 minutovou návštěvu v podobě obchodní zástupkyně protože "blondýnku neodmítnu". Před ní neměl vůbec problém probírat můj zdravotní stav a léčbu. Komunikace velmi špatná a diagnoza nakonec ve stylu "Asi to nic nebude, nevím..".

Věřím, že panu doktorovi na pacientech svým způsobem záleží a snaží se být "přátelský", ale všechno ostatní, prostory, léčba, komunikace, vybavení je úplně špatně.

• R
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Zánět močového měchýře

Jakožto studentka dojíždějící ze vzdáleného města jsem při prvním výskytu problémů začala rychle hledat, kde by mi v Brně mohl někdo pomoci. V jedné ordinaci mi doporučili právě pana doktora Bouraka a jsem za to velice ráda. Obvykle mi doktoři a veškeré nemocniční prostředí nedělá moc dobře, ale pan Bourak je velice milý, celou dobu si se mnou povídal, aby mne trochu rozptýlil, dokonce si se mnou i zavtipkoval. Ještě ten den mi předepsal prášky, které mi hned den na to strašně moc ulevily a do týdne jsem byla zase zdravá. Rozhodně můžu doporučit :)

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Jaroslav Zajíc

Internista, MUDr.

• Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: internistické vyšetření

Byla u jsem u pana Dr.Zajíce,který se mi zdál velmi kompetentní,milý a hlavně měl vše dobře zoragnizované,takže se nemuselo dlouho čekat.
      Bohužel jsem se musela kvůli práci a nemoci 2x omluvit z daného ternmínu a když jsem se hlásila o nový termín, byla jsem od pana doktora zamítnutá.
      Byla a jsem v šoku,takhle se lékař nechová-odmítnout pacienta kvůli tomu, že nemohl dodržet termín.
      Hana Kraftová,M.A.

• B

K panu doktorovi jsem se dostal spíše náhodou a nelituji. Je to milý a empatický člověk, u kterého je patrné, že medicínu nedělá kvůli penězům. Maximální snaha vyjít mi vstříc, neváhal udělat i dražší vyšetření za která ho může penalizovat pojišťovna... to se dnes málo vidí a patří mu za to velký dík. Škoda jen, že podobně empatická není i sestra ve vedlejší místnosti. Celkový dojem z návštěvy mi to ale nekazí.

• Hana Miklánková

Alergolog, MUDr.

• Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: Dlouhodobý kašel.

U Paní doktorky jsem byl poprvé a s poskytnutou péčí jsem byl velice spokojený. Atmosféra je uklidňující, paní doktorka je velice citlivý člověk a její sestřička neméně sympatická. Poskytnutá péče mě také nezklamala, vlastně nadmíru překvapila. Paní doktorka již s mím problémem měla zkušenosti a proto byla léčba úspěšná. V budoucnu jiného alergologa vyhledávat rozhodně nebudu!

• M

Pani doktroka je veľmi milá. Sestrička taktiež, aj keď niekedy vyzera prísne. :) Pani doktorka ochotne vypočuje a veľmi rada poradi a vyrieši problém s pacientom. Určite odporúčam.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Renata Bukáčková

Endokrinolog, MUDr.

• L
      Umístění: Ordinace

K paní doktorce jsem chodila velice ráda a kdybych se nepřestěhovala, chodím k ní dodnes. Ona i sestřička jsou velice milé a pečlivé, vždy se mi plně věnovaly. Oceňuji i dodržování objednacích časů a příjemné prostředí střediska Konstancie, škoda jen, že je oproti poliklinice Zahradníkova daleko od centra. Každopádně paní doktorka je odbornice na svém místě a vřele ji doporučuji.

• 4

Již dvanáct let po operaci části štítné žlázy jsem v jejím "opatrování" a nemohu říci jen to,že je to odbornice na pravém místě,pro ní je zájmem především zdraví pacienta.Dokáže jako to bylo u mě,člověka lidsky přimět např k samotné operaci s určitým konkrétním osvětlením situace..Hodním jí jako profesionálku na svém místě.Pacient Příhoda Jan nar.1941 z Uherčic

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Petr Juda

• I
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: chronické urologické problémy

Moje máma (86 let) a já (68 let) už léta chodíme za panem doktorem Petrem Judou se svými chronickými urologickými problémy. Je to skvělý lékař, odborník a milý člověk, k němuž obě chováme velkou důvěru. Také sestřička, paní Marie Bedřichovská, je vstřícná a trpělivá ke starším lidem, zručná a jemná při odběrech. Jsme rády, že jsme potkaly takový skvělý tandem odborníků, na který se můžeme vždy s důvěrou obrátit. Iljuše Syrová a Božena Arkovová.

• P
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Na vyšetření k tomuto lékaři mě poslala má obvodní lékařka. S přístupem pana doktora jsem nebyl spokojen a nedoporučil bych ho. Chování sestry také hodnotím záporně. Její přítomnost při vyšetření nebyla pro mě příjemná.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Tereza Šlapáková

Diabetolog, Internista,

• D
      Umístění: Poliklinika ZahradníkovaSlužby: cukrovka 2.typu

Profesionální přístup,laskavé jednání,vysoká odbornost ,poradenství na úrovni. Souhra se zdravotní sestrou je příkladná pro některé jiné odborné oddělení.

• A

po dlouhé době jsem se setkala s naprosto profesionálním a zároveň lidským přístupem jak paní doktorky, tak i sestřičky. Paní doktorku jsem vyhledala kvůli diagnostikované těhotenské cukrovce a v její ordinaci jsem strávila téměř hodinu aniž by mi dala najevo, že zdržuju nebo se ptám na zbytečnosti.

• Irena Chlebková

• Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Byla jsem k paní doktorce odeslána svojí praktickou lékařkou. Musím říct, že jsem se velmi obávala veškerých vyšetření. Ovšem obava ze mě spadla po pár vteřinách od vstupu do ordinace. Paní doktorka je lékařka na svém místě, profesionální, důsledná. I nepříjemné vyšetření odlehčila úsměvem. Pokud bych měla doporučit nějakého urologa, tak určitě to bude paní doktorka Chlebková.

• P
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Paní doktorka je velmi arogantní,nemá vůbec lidský přístup.Hned při vstupu do kabinky oznámí,aby jste si odložili spodní prádlo,bez jakéhokoliv vyslechnutí problému.Když slušně zdělíte,že z vyšetření,které Vám chce udělat máte obavy ,že máte panickou hrůzu,arogance z její strany neskutečná a doslova jste vyhození z ordinace se slovy,ať se léčíte sami.

• Jan Miklica

Gynekolog, Prim. MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

S panem doktorem jsem bohužel spokojená nebyla. Na kontrole po šestinedělí se mě zeptal, kdy hodlám začít hubnout přebytečná kila nabraná v těhotenství (vážila jsem tehdy asi 58 kg a ano, měla jsem trošku bříško). Bolestivější vyšetření jsem ještě nezažila, chování pana doktora bylo také zvláštní - pozval mě do ordinace a pokynul rukou, ať se posadím a dál nerušeně sledoval na notebooku Tour de France, na vědomí mně vzal asi po necelé minutě, která byla nekonečně dlouhá. Jednání se mi nezdá příliš profesionální, vadilo mi i to, že je oblečen v civilu. Možná je pan doktor dobrým odborníkem ve svém oboru (ochotně se mnou konzultoval možnosti antikoncepce a trpělivě mi odpovídal na mé otázky), ale lidsky jsem si nesedli. Proto jsem musela přejít jinam.

• Z

Přístup pana doktora i jeho sestřičky vstřícný a uklidňující.Vyšetření bylo důkladné a velmi šetrné,šla jsem s obavami,odcházela naprosto v pohodě.Mohu jen vřele doporučit.Zdena

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Tomáš Lošťák

Praktický Lékař, MUDr.

• Š
      Umístění: Poliklinika Zahradníkova

K panu doktorovi chodím přes 20 let. Vždy mně pomohl a jeho příjemný a lidský přístup k pacientům je příkladem, jak by se měl chovat každý lékař. Pokud se mu něco nelíbilo,poslal mě k odbornému lékaři. Jsem s ním velice spokojená a proto jsem u něho nechala zaregistrovat i své děti. Kéž by bylo více takových doktorů! Mohu jenom vřele doporučit. R.Š.

• J

S ordinováním antibiotik od pana doktora mám opačnou zkušenost - nikdy zbytečně neordinoval antibiotika, bedlivě určil diagnozu a dostala jsem je jen v nezbytných případech - velmi ojediněle. A to jsem díky mých chronickým potížím prodělala časté virozy a záněty. Pan doktor Lošťák mi velmi pomohl v krizovém období, kdy mi zemřela moje dcera - jak odborně, tak svým lidským přístupem. Cítila jsem jeho zájem o mne jako o truchlící zoufalou matku a snahu mi opravdu pomoci. I s tehdejší sestřičkou mi byli opravdu oporou. I v mých vleklých zdravotních potížích se snažil a snaží najít vždy cestu, správně diagnostikovat a odeslal mne vždy na potřebné odborné vyšetření. Mohu jen doporučit. Marie S.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře