Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (41)

MUDr. Tomáš Šejda Jiný

pan doktor je zřejmě odborník dobrý, ale chování má příšerné. Je arogantní, neurvalý a velmi namyšlený. S člověkem zachází jako byl byl obtěžující hmyz....

MUDr. Ibrahim Issa Jiný

Moje návštěva byla opravdu hrozná. Pana doktora jsem upozornila že mám silný dávicí reflex. Připadalo mi to že mu to bylo úplně jedno tahal mi jazyk ven a přitom mi strkal zrcátko do krku a ještě po mě křičel ať dýchám a neustále mi vytahovali jazyk ven což opravdu bolelo. Já jsem tam skoro až brečela protože mi to bylo opravdu nepříjemné ačkoliv jsem se opravdu snažila to vydržet. Potom mi řekl že není možné aby takhle mladá žena nemohla vydržet tohle vyšetření přičemž mu sestřička řekla že jsem ho upozorňovala na silný dávicí reflex a on na to odpověděl že to asi přeslechl. Pan doktor vyšetření opakoval asi 3x a neúspěšně. Pak mi řekl ze tam takhle nikdy neuvidí a ze mi napíše ze mám virozu .

MUDr. Zdeněk Kopenec Jiný

Asi nejlepší lékař, kterého jsem kdy potkal. Velmi pečlivý a ochotný. :)

MUDr. Tibor Miklóš Jiný

Pan Miklóš mi velmi pomohl v komunikaci přes email, když mi bylo úplně nejhůře. Dokonce reagoval i o víkendu. Je to výborný lékař když spolupracujete. Ale když něco odmítnete, třeba léky na spaní, umí se i naštvat. Zájem pomoci má ovšem velký a já děkuji, že mi pomohl v nejhorší krizi.

MUDr. Petr Lochman Jiný

Byla jsem Dr. dvakrát. Po třetí k němu nejdu. Poprvé to bylo, když odešel původní gynekolog a pacienty si převzal Dr. Lochman. Šla jsme tam s problémem - výtok z prsa po nasazení antikoncepce, kterou mi napsal předešlý lékař. V podstatě mě sjel, že to je tak, když si někdo nasazuje léky bez konzultace. Předešlý doktor ho nezajímá, protože vůbec neví, kdo to je a že má přijít za 6 týdnů, pokud to nepřestane. Ptala jsem se na další možnosti kontroly nad cyklem. ,,Nitroděložní tělísko je největší vynález v oblastí gynekologie. Je to hrozně zajímavá věc napuštěná látkou.." Pan doktor je vyhraněný na tampony a menstruační kalíšek .. je to prý ta nevětší hloupost, co může ženská používat. Nicméně mít v sobě ,,něco napuštěné látkou" je v pohodě. Už jen z tohoto principu k němu nemám sympatie. Následně proběhla preventivní. Cukla jsem sebou, jak to bolelo.

MUDr. Tibor Miklóš Jiný

Pan doktor nedisponoval žádnými nástroji k diagnostice problémů, nebyl schopen relevantně zhodnotit míru svých schopností a s tím související vhodnost možnosti odeslat pacienta na jiné vhodnější pracoviště. Stejně tak nebyl schopen koordinovat léčbu s jinými pracovišti, ani poskytnout informace o ostatních službách poskytovaných naším systémem psychiatrické péče.

V konečném důsledku pan doktor jen donekonečna rituálně dávkoval zcela náhodné (a nefungující) prášky, aniž by se snažil jakkoli zhodnotit zda jsou vhodné, či zda jakkoli pomáhají.

MUDr. Eva Chládková Jiný

K paní doktorce s dětmi chodíme rádi, protože víme, že přístup paní doktorky i její dcery je naprosto profesionální a adekvátní k malým dětem. Sestřička je úplně zlatá a ochotná, ikdyž toho má třeba nad hlavu a plnou čekárnu.
    Přáli bychom si více takových lékařů, jako jsou ony.

MUDr. Soňa Beranová Broučková Jiný

Výborné zkušenosti v průběhu let. Paní doktorka se vždy snaží pomoci, nic nezanedbat. Sestřička je sice přísná, ale lidská a profík.

MUDr. Pavel Melicherčík Jiný

Man doktor Pavel Melicherčík je odborník a specialista na správném místě. Nejenom že je to " mistr svého oboru" ale také člověk, hodný, příjemný i empatický. Za mě super super super Jak ambulantní péče, tak i operace a pooperační péče.

MUDr. Ibrahim Issa Jiný

Přístup a neodbornost strašný, jak bylo už psáno, velká špatná. Jsem rád, že jsem přežil, nejhorší doktor co jsem poznal!!

MUDr. Ibrahim Issa

od začátku června do poloviny srpna jsem neby v práci..nelžete

Kontakt

Jabloňová 2992/8, Praha 10600 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna