Zobrazit lékaře

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Jabloňová 2992/8

• Mária Dědinová

Praktický Lékař, MUDr.

• P
      Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.Služby: Jiný

Velmi přesně odhadne co člověku a a nenasazuje zbytečně antibiotika když to není třeba. Chodím k paní doktorce roky a vždy jen ta nejlepší zkušenost. Pokud nemáte čas přijít si pro recept obratem ho zasílá i na mobil.

• A
      Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.Služby: Jiný

Paní doktorka je skvělá, má profesionální a empatický přístup k pacientům. Má výborné znalosti a zkušenosti. Nesnaží se "nastrkat" do vás co nejvíce prášku a utlumit následek, ale opravdu řešit problém. Rozhodně doporučuji.
      Bylo by báječné, kdyby informace o tom, kdy ordinace je zavřená kvůli dovolené, byla zveřejněná na webových stránkách polikliniky nebo někde na internetu.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Ibrahim Issa

Otorinolaryngolog, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.Služby: Jiný

Velky spatny... Obvodni lekarka me k nemu poslala, protoze si nebyla jista, jestli priusnice, ktere jsem si diagnostikoval vcelku jasne sam uz doma, jsou opravdu priusnice (jelikoz pri nich boli zlazy na krku a blbe se polyka, tak pry jeste nazor odbornika na ORL)...dobre, trochu jeji chyba, ale vcelku mi s moji diagnozou i verila. Tento pan "doktor" pry specializace ORL nejenom ze nepoznal, ze mam hlavu jako sysel (kamaradi se u fotky pozdeji valeli smichy) a ze tedy opravdu mam priusnice, ale dal mi jen tak pro jistotu antibiotika (ktera na tohle virove onemocneni logicky pusobit nemuzou). Ja hlupak jsem je dokonce i opravdu dobral, samozrejme bez ucinku, mel jsem se radsi ridit mym selskym rozumem. Pan doktor si me pozval (uplne zbytecne) za 4 dny znovu (opet nic nepoznal) a pak za tyden, kdy uz tedy priusnice opadavaly...to uz alespon sestricka uznala, ze to asi priusnice byly, protoze hlavu jsem mel o polovinu mensi, nez pred tydnem. Bonus delsiho cekani v prazdne cekarne uz jsem ani neresil. Pokud mate radi sebetryzneni, mohu tohoto pana doktora vrele doporucit, jestli ale hledate lecbu, poptejte se radsi na vratnici, mozna budete i spokojenejsi...

• A
      Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.Služby: vyšetření ucha

U doktora Issy jsem strávila dětství. S horečkami mě nechal v čekárně klidně 3 hodiny. Paracentézou řešil veškeré problémy, chováním byl hrubý, při špatných výsledcích audiometrie “žertoval”, že za chvíli dostanu růžová naslouchátka. Skončila jsem s děravými zjizvenými bubínky a v 8 letech mě zachránil soukromý primář, který mi provedl tympanální drenáž, extrakci mandlí a tympanoplastiku. Podle něj byla “péče” doktora Issy na žalobu za ublížení na zdraví.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře