Zobrazit lékaře

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Jabloňová 2992/8

10600 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Marie Kopecká

Otorinolaryngolog, MUDr.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.Služby: vyšetření ucha

Byla jsem u paní doktorky na vyšetření ucha mé dvouleté dcery z důvodu krvácení z ouška, ucho jí vypláchla a snad bude vše v pořádku, ale její chování k dítěti já jako rodič dvou dcer nikdy nepochopím, je škoda že ve zdravotnictví nenajdete slušného lékaře pro své děti, byla to hrůza.

• K paní doktorce chodím přes dvacet let. Je skvělý profík ve svém oboru. Lepší doktorku jsem za svých 50 let nenašla. Stojí mně za to, i když jsem z druhého konce Prahy, v případě problémů, ji vždy navštívit.
      Mohu všem doporučit !!!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Eva Chládková

Pediatr, MUDr.

• J
      Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Paní doktorku jsem začala navštěvovat po narození dcery a velmi mi se sestřičkou přirostla k srdci. Asi nejvíce oceňuji její snahu se mnou řešit i na pohled banální věci, které mne jako prvorodičku trápily. Vždy byla velmi pečlivá a chodila jsem s miminkem na prohlídky velmi ráda. Bohužel jsem musela pediatra změnit kvůli stěhování. Nyní mám srovnání a vím, že obě paní doktorky i se sestřičkou jsou jedinečné.

• L

Obě paní doktorky jsou naprosto úžasné, s dětmi to umí, naše děti je zbožňují. Jediné, co mi kazí celkový dojem, je hypervýkonná sestra, která na můj vkus až moc leze do zelí paním doktorkám. Jinak naprostá spokojenost a výborné zkušenosti.

Podívejte se na všechny názory (41) na lékaře

• Marcela Tomášová

Dermatolog, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Paní Tomášovou absolutně nedoporučuji. Za paní doktorkou jsem šla v polovině prosince 2018 s bradavicí na chodidle. Ta jí ovšem vůbec nezajímala a rovnou mi řekla, že se mi podívá na pihy. Jelikož jsem už déle uvažovala, že si pihy nechám zkontrolovat, této možnosti jsem využila. Byla to ovšem chyba, kterou jsem si měla uvědomit hned, a to nejen na základě prázdné čekárny, nepřítomnosti sestry, ale také z přístupu paní doktorky, která absolutně nevnímala, co jí říkám a povídala si víceméně pro sebe. Tato chyba se mi velice vymstila, protože mi paní doktorka vyřízla pihy především na krku a v dekoltu, ze kterých se staly vystouplé a na dotyk bolestivé jizvy. Něco mi provedla i na obličeji (aniž by mi sdělila co), kde mi i pod okem zůstala poměrně výrazná jizva. po odchodu z ordinace jsem byla v šoku, co jsem si to nechala provést a moje zděšení bylo o to horší, že nástroje, které paní doktorka k odstranění mých pih použila, jen utřela vatou a hned po mně si vzala do ordinace dalšího pacienta, který se mezitím objevil v čekárně. Nebyla jsem tedy svědkem žádného náznaku dezinfekce nástrojů a výměny jehly na injekční stříkačce. Do teď mám strach, aby se toto mé podezření ještě nepotvrdilo nějakými zdravotními potížemi. Jak se říká, za chyby se platí a mohu si sama za to, že jsem od paní doktorky včas neutekla. Neopakujte tedy mou chybu a ordinaci paní doktorky Tomášové se zdaleka vyhněte.

• P
      Umístění: Dermatologická ambulanceSlužby: odstranění bradavice na noze

Vůbec nechápu, jak někdo takový může léčit lidi. K paní doktorce jsem šla poprvé. Už mě měla varovat prázdná čekárna, nepřítomnost sestry a to že se mně doktorka nezeptala na jméno, neudělala kartu, nechtěla vidět kartičku pojištěnce atd. Vtáhla mně dovnitř a i když jsem jí řekla s čím přicházím - s bradavicí na noze -
      chtěla, abych se svlékla a chtěla mi odstraňovat znamínka na těle. Tomu jsem se ubránila. Pak mi řekla, abych se tedy zula a lehla si na lůžko. Myslela jsem, že konečně dojde k ošetření nohy. Omyl. Paní doktorka mě zalehla a začala mi, i přes mé protesty, na obličeji odstřihávat névy kolem očí. Na závěr si doktorka řekla o dvě stovky. Výsledek : bradavici na noze mám stále, kolem očí mám několik zanícených ranek. A ránu na zápěstí.

Podívejte se na všechny názory (44) na lékaře

• Kateřina Soldátová

Praktický Lékař, MUDr.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Potřebovala jsem navštívit akutně paní doktorku místo mé praktické, která měla v ten dovolenou. Má praktická doktorka mě v tuto dobu bere přednostně jelikož mám malé 4 mesíční miminko a v době všech možných viróz.. Tady jsem čekala přes 2 h nechala si mě skoro na konec a i když jsem přišla s tím, že mám po dobrání antibiotik na zánět prsu stále jeste horečky a do toho bolesti krku a kašel nenapadlo ji se zeptat, zda ještě tedy kojím a málem jsem dostala další antibiotika ale klasické a ještě nějaké utlumovací léky na noc také nevhodné pro kojící. Zároveň mě při poslechu neslyšela nikde nic, ale druhý den má doktorka již hned slyšela.Paní doktorka byla jednanim celkem přijemná ale přistup sestry měl být podle mě trochu jiný tak jako u ostatnich lekaru a jeste kdyz videla ze jsem tam s malym ditetem. Po této zkušenosti se již sem určitě nepohrnu a radši půjdu jinam..

• Jan Zedník

Chirurg, MUDr.

• Umístění: Ordinace chirurgieSlužby: hnis

Pana doktora mohu jen doporučit.Je velice milý a vstřícný.Mám syndrom bílých plášťů,ale pana doktora se už nebojím,i když často mi dělá velice nepříjemné zákroky.Sestřička je také velice milá

• D
      Umístění: Ordinace chirurgie

Pan doktor, je opravdova kapacita, dlouho jsem se nesetkala s tak profesionalnim pristupem! Pan doktor je zkuseny, mily, moudry a neuveritelne rychly. Moc si cenim jeho a jeho profese! Je to Pan doktor, na tom spravnem miste!

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Petr Lochman

Gynekolog, MUDr.

• I
      Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Je mi 53 let.přišla jsem k MUDr. Lochmanovi před dvěma lety, na první preventivní kontrolu kde mi po vyšetření ultrazvukem velmi nevybíravě sdělil, ze se budu co nejdřív pomočovat. Koukala jsem nevěřícně na nej, protože žádnétakove příznaky zmíněné nemoci nemám. Doporučil mi urodynamické vyšetření u něho v Gyncentru. Že prevence je přeci důležitá.Po 1. návštěvě u tohoto lékaře jsem byla velmi vystrašena a psychika co se zdraví týče nic moc. Nicméně jsem na poměrně invazivní vyšetření nešla. Na 2. preventivní prohlídce doktor v anamnézách hodně přitvrdil, ze pro změnu mi vypadne děloha tj. konečný verdikt a tak to bude řekl. O tom jak se děla urodynamicke vyšetření jsem si přečetla na netu nic mi totiž nevysvětlil..a když mu říkám, ze to absolvovat nechci, ze jsem o tom četla, přirovnal to: kdybych měl nastudovat každou opravu pračky když má přijít opravář tak bych se ztoto zbláznil. No nic v tuto chvíli jsem už měla jasno, že místního arogantního odborníka změním. Jsem u jiného gynekologa a po vyšetření mi nic avizovaného nehrozí. Ještě jsem se s takovýmto přístupem k pacientovi v životě nesetkala. Nepomočuji se a dělohu mám na svém místě.

• K
      Umístění: GynCentrum PrahaSlužby: gynekologické vyšetření

Pan doktor na mě neudělal dobrý dojem svým jednáním. Protivný, jedovatý, arogantní člověk. Odmítl mě odeslat na odborné vyšetření, že to stojí peníze. Když jsem mu volala, že mám pozitivní těhotenský test, tak se mi zeptal: "A to je dobře nebo špatně"? Vzhledem k tomu, že jsem před tím prodělala potrat, tak jsem samozřejmě byla štěstím bez sebe, že jsem těhotná a on mi dá takovou nevhodnou otázku. Možná že po odborné stránce je to dobrý doktor, to nemohu posoudit ale po té lidské je to nepříjmený protivný arogantní člověk.

Podívejte se na všechny názory (60) na lékaře

• Jana Lacinová

Internista, MUDr.

• S
      Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Oceňuji profesionální a zároveň lidský přístup paní doktorky. K lékařům často nechodím, ale vzhledem k věku (75 let) a náhlému onemocnění jsem se dostala právě k paní doktorce. Vše mi srozumitelně vysvětlila, povzbudila mne a doporučila další kroky k celkovému zlepšení mého zdravotního stavu. Paní doktorku mohu jen doporučit, zejména nám starším lidem, díky jejímu laskavému přístupu. Alena Horská, 75 let.

• Paní doktorka mi pomohla vyřešit problémy s tlakem. Moc děkuji.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Tibor Miklóš

Psychiatr, MUDr.

• T
      Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.Služby: Hranicna porucha osobnosti, panicka porucha a porucha chováni

Láskavý a príjemný pán doktor . Vždy sa teším na stretnutie a vždy odchádzam spokojna a plná síl. Škoda že nerobí terapie ale zatial mam sním výborne skúsenosti a dokáže sa aj usmiať a ujistiť že bude všetko v poriadku! Odporúčam všetkými desiatimi :)

• Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Psychiatr MUDr. Tibor Miklóš mi velice výrazně a lidsky pomoh v léčbě klinické deprese, zvládl současně i funkci psychoterapeuta. Cením si ho jako odborníka, cením si i jeho lidský přístup a doporučuji komukoliv, kdo trpí podobnými problémy. M. Jurkovič

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jiří Novotný

Gastroenterolog, MUDr.

• Š
      Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Jediné za co můžu poděkovat,je zjištění co mi způsobuje problémy.Po lécích,které mi předepsal (prý nejlepší) je mi ještě hůř.Prý je mám přestat brát.Tak Vám PANE DOKTORE MOC DĚKUJI za radu.Navštívila jsem jiného lékaře,který mi bez problémů předepsal léky se se stejnou účinností.

• B

Zdržel jsem se krátce. Poté, co tento muž zjistil, že jsem byl u "konkurence" mne nekompromisně vyhodil z ordinace se slovy, ať si jdu k ní.
      Proto rozpačitý pocit a hodnocení VELMI SLABÝ.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Pavel Melicherčík

Ortoped, MUDr.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: artroskopie ramene

Pan doktor je odborník na svém místě,poradil,pomohl tam,kde jiný lékař selhal.Rameno odoperoval parádně,všem doporučuji.

• Z
      Umístění: jiné místo

Vynikající lékař. Chodím k němu již dlouho a je opravdu lékař na správném místě. Pomůže a vše velmi dobře vysvětlí.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře