Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Rehabilitační centrum, pracoviště bariatrické a minimálně invazivní chirurgie s operačními sály, lůžkovým oddělením a JIP, radiodiagnostické pracoviště s počítačovým tomografem a ultrazvukem, stomatologické centrum, oční klinika, pracoviště plastické a estetické chirurgie, centrum reprodukční medicíny, akreditované mamografické pracoviště a další subjekty
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (38)

MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

Byl jsem u paní doktorky na doporučení mého obvodního lékaře.Paní doktorka byla pečlivá,empatická.Vše mi bylo podrobně vyvětleno.Oceňuji rovněž skvělý přístup a odbornost.
    Mohu doporučit.

MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

Velice nadstandardní a obětavý přístup paní doktorky.

MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová

Děkuji a přeji pěkný den. Fejfarová

MUDr. Nikolas Pávek Jiný

hruza a des, nikdy sem uz nejdu a doporucuju vsem pockat si na nekoho kvalitnejsiho, zbytecne ztraceny cas .

MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

Paní doktorku vřele doporučuji, je skvělou odbornicí s úžasným přístupem k pacientovi.

MUDr. Ivona Toufarová Jiný

Je mi ctí, že mám tu výsadu, že se péče o moje zdraví ujala právě MUDr. Ivona Toufarová. Nesmírně si vážím jejího velmi lidského a přitom profesionálního přístupu k pacientovi, upřímného zájmu o naše potíže a odborné fundovanosti. Velice děkuji za veškerou péči, které se mi vždy dostalo.

MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

Byla to moje první návštěva u paní doktorky. Byla konkrétní, věcná, vstřícná a podrobně mi vysvětlila můj problém. Poslala mě na další vyšetření, aby co nejpodrobněji zjistila můj zdravotní stav. Za mě skvělý a velmi vstřícný přístup.

MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

Pani doktorka byla skvela, vse vysvetlila, snazila se me podporit a jeste se mnou ze sve pauzy na obed diskutovala o stavu zdravotnictvi. Venovala mi hodne casu, zaroven me do ordinace volala v cas objednani. Medikace mi skutecne pomohla a ulevila od bolesti. Navic me vzala hned druhy den, co jsem zavolala! U ostatnich neurologi bych cekala dele. Dekuji za takovy pristup.

MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

Paní doktorka je zlatá! Termín objednání byl velice dobrý a rychlý. Paní doktorka je empatická a ráda vysvětlí problém. Já jsem spokojen a určitě se těším na další návštěvu! Děkuji paní doktorko!

MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová Jiný

Vyšetření zrychlené ,takové to honem honem,nejlíp se neptat na nic protože čeká venku další pacient a nedej bože když chcete něco vysvětlit po telefonu.Asi by to chtělo méně pacientů a nebýt ve stresu.Ale jinak své práci rozumí.

MUDr. Alena Čumpelíková Fejfarová

Dobrý den, mrzí mě, pokud nejste spokojen či spokojena,málokdy se to stává. Nevím ,jak Vás oslovit, neb nevidím Vaše jméno. Pokud se chcete na cokoli zeptat v rámci svého neurologického problému, nemohu řešit po telefonu, neb GDPR mi to zakazuje, objednejte se na kontrolní vyšetření a připravte si dotazy. Ráda se Vám budu věnovat. Kontrolní vyšetření zavedeného pacienta je v čase 15min, tak je to nastavené od pojišťovny. Věřím, že to bude dostačující.S přáním hezkého dne A.Čumpelíková Fejfarová

MUDr. Jana Skoupá Jiný

Arogantni pristup,bez zajmu o pacienty. Neposkytli mi osetreni jako akutnimu pripadu.

Kontakt

Viniční 4049/235, Brno 615 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna