Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Eva Stříteská

Internista, MUDr.

• H

Báječná lékařka,skvělá ordinace,milý přístup.Vyšetření bylo rychlé a přesné. Krátká čekací doba v čekárně.Osobní,přesto profesionální přístup.Ochotná sestra.Komunikace na velmi dobré úrovni,vše pacieentovi vysvětleno.Vřele doporučuji,spokojenost!!!!!!!!!!!!!!Doporučuji každému

• E

Horší přístup jsem nezažila. Když jsem vstoupila do ordinace, ani nepozdravila, ani se neotočila, v klidu si dohrála karty na počítači - Solitare. Mlčky udělala sono - na kterém si ani nevšimla, že mám víc jak 1cm nález, což mi následně zjistili na pohotovosti. Myslím, že je zbytečné, aby takový člověk, kterého očividně práce nebaví, seděl na svém místě a svým přístupem zbytečně znepřijemňoval život ostatním. Kdyby bylo na mě, tak výpověď na hodinu.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Natalie Brožová

• B
      Umístění: Poliklinika UkrajinskáSlužby: Vysoké horečky

Měla jsem velmi vysoké horečky a můj praktický lékař je v jiném městě a tak jsem se vydala od místa, kde bydlím co nejblíž: na ukrajinskou. Pátrání po nějakém praktickém lékaři v letním měsíci je šílené. Sice jsem vlezla do prvních dveří, co se mi otevřeli, ale nelituji. Doktorka mě ne jen starostlivě vyšetřila a nasadila správně antibiotika, ale také mě nechala se u ní zapsat. Musím paní doktorce poděkovat, protože jsem tak milý a ochotný přístup nečekala.

• L

Odborně velmi zdatná a empatická lékařka. Bohužel se k ní dostanu jen když zastupuje mou doktorku. Ovšem MUDr. Natálii Borožovou bych "brala všemi deseti". Je vždy ochotná pomoci, je milá a příjemná.
      Pokud si někdo stěžuje na dlouhé čekání v čekárně, tak to čekání je právě z toho důvodu, že paní doktorka je ze všech praktických lékařů na POLIKLINICE Ukrajinská 11 nejlepší, a každý, komu se podaří se k ní zaregistrovat, už u ní zůstane. :-) Také sestra v této ordinaci je velmi milá.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Ilona Kruntorádová

Oční Lékař, MUDr.

• Umístění: Poliklinika UkrajinskáSlužby: vyšetření očí

Nějak nevím, co si myslet... absolvovala jsem 6x stejné vyšetření a pokaždé mi bylo oznámeno, že výsledky jsou neprůkazné a tak se vyšetření musí udělat znovu. Takže se chystám na sedmé. Už by tu snad nějaká průkaznost být měla, ne?

• F

Paní doktorka je milá a je to profík. Ordinaci má moderně vybavenou. Já doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Eva Preclíková

Oční Lékař, MUDr.

• B
      Umístění: Poliklinika Ukrajinská

K paní doktorce jsem se objednala na základě pozitivních recenzí, kterým po návštěvě opravdu nerozumím. Čekala jsem 45 minut v čekárně (sama paní doktorka dorazila 30 minut po zahájení ordinačních hodin), přičemž samotné vyšetření trvalo asi 3 minuty. Chtěla jsem pouze změřit dioptrie a napsat poukaz na nové brýle. Bylo mi řečeno, že na měření dioptrií paní doktorka nemá čas, v rychlosti mě přezkoušela na čtení na tabuli a podívala se do oka, řekla, že je vše v pořádku a ať si sama řeknu, kolik chci napsat dioptrií? Poukaz mi nejprve napsala na jméno jiného pacienta, evidentně neřešila koho vyšetřuje. Návštěvu tedy rozhodně nedoporučuji, prostředí ani přístup paní doktorky není příjemný. Jediné plus je milá a hodná mladá sestřička, se kterou však paní doktorka přede mnou taktéž jednala neuctivě, což vyvolalo dusnou atmosféru.

• Vynikající odborník ve svém oboru , velmi dobrý přístup k pacientům , vždy milá a příjemná , každému pacientovi se věnuje naprosto důsledně . Celkově opravdu lékař na svém místě !

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jaroslav Spilka

Otorinolaryngolog, MUDr.

• A
      Umístění: Poliklinika UkrajinskáSlužby: Dcera měla 4. Tyden rymu

Pan doktor me 3,5 lete dceri predepsal na 4 tydenni rymu a zalehle usi kortikoidovy driak pro sestilete dite a sirup s davkovanim pro slona s tim, ze simame dojit s nosni mandli do vinohradsks nemocnice. Pote, co se u medikace zhnusila lekarnice, jsem radeji zasla k pediatricce, ktera spatnou medikaci potvrdila a dceri udelala ster a zjistila, ze ma pneumokoka, tedy jsme ji nasledne prelecili atb. Muzu byt rada, ze se bakterie dceri nedostala do mozku.

• P
      Umístění: Poliklinika UkrajinskáSlužby: bezne vysetreni - pozadavek jineho specialisty

Z vysetreni jsem byl rozpacity. Pan doktor se mi uz ode dveri snazil sdelit, ze mi nic neni, at si nevymyslim - ikdyz jsem mu ja nic nevnucoval. Na vysetreni jsem byl jen kvuli tomu, ze mne tam odeslal plicni lekar na doplnujici vysetreni. Kdyz zacal odhadovat puvod mych bolesti hlavy (sezeni u pocitace), dosla mi bohuzel trpelivost a upozornil jsem ho, "at se tohle prosim támhle od stolu odhadovat nesnazi, ze me boli hlava 15 let". Pak jsem se mu omluvil, ale celkove z toho nemam dobry pocit. Urcitou lehkou aroganci u doktoru ocekavam, ale tohle uz mi nejak prislo moc. Takhle se nechova clovek, ktereho bavi prace a snazi se nekomu pomoci. Plati ho za to pojistovna, nesedi tam zadarmo.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Stanislava Strieborná

Internista, Praktický Lékař,

• U
      Umístění: Poliklinika Ukrajinská

Velice nepříjemná paní doktorka. Doporučila mě agenturní firma, ale způsob, jak se se mnou paní doktorka bavila mě nebyl příjemný. Ptala se, proč jsem se neobjednal dříve a že ji agentura musí doporučovat, jelikož je jejich závodní. Doufám, že si v budoucnu budou pacienti moci vybrat a ne navštěvovat nemilé doktory z nutnosti.

• S

S paní doktorkou i se sestrou jsem velmi spokojený,nikdy se mi nestalo to,co tady jiní píší.Paní doktorka i sestra jsou výborný tým dvou lidí,kteří dokážou moc pomoct.Doporučuji všem pacientům.
      Stanislav Štěpánek

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Dana Vlčková

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Neskutečně arogantní a nepříjemná doktorka, takové chování a povrchnost jsem nikdy u lékaře nezažila,
      Absolutně ji nezajímá váš stav, neposilá na žádné vyšetření a kouká na vás jako když ji obtěžujete, nemluvím o tom že vás ani nevyšetří a navíc kouří v ordinaci.Toto chovani jsem nikdy nezažila a veškeré jeji recenze mluvi za vše, Nechápu jak někdo takový vůbec může pracovat ve zdravotnictví.

• K

Určitě nedoporučuji, největší ignorace, jakou jsem kdy zažila, naprosto neprofesionální přístup. V čekárně (která byla naprosto prázdná, když jsem přišla) jsem čekala přes 30 minut v ordinační době, než si se sestřičkou popovídá, za celou dobu se dveře neotevřely a nikdo jiný nebyl uvnitř, jen jsem slyšela družný hovor. Když jsem se dostala dovnitř, potřebovala jsem základní vyšetření a razítko, že jsem v pořádku, ani se na mě nepodívala (neviděla mě přes čtyři roky), jen klábosila dál se sestřičkou a další sestrou, která si přišla popovídat z jiné ordinace. Nicméně mi napsala, že jsem v pořádku a dala mi razítko bez toho, aby se zeptala, jak se cítím, otevřela moji kartu nebo mi třeba jen změřila tlak. Osmdesátiletá paní, která přišla po mě do čekárny, mi potvrdila, že je to takto vždy...

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Josef Flek

Psychiatr, MUDr.

Umístění: Poliklinika UkrajinskáSlužby: Jiný

Velmi dobrý terapeut. Citlivý a zároveň i mírně ironický, když je to potřeba. Naslouchá, pamatuje si, dělá si poznámky, vede k samostatnosti. Ocenila bych sice trochu více "interpretace", přímých verbálních reakcí, ale funguje to i tak.

Umístění: Psychiatrická ordinaceSlužby: úzkost

Velmi vnímavý, říkající pravdu a dávající mnoho možností. Nezastává jen jeden zaručený postup. Má na Vás dostatek času. Každou možnost s vámi velmi důkladně probere a vysvětlí. Jednoznačně doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Olga Opatrná

• V
      Umístění: Poliklinika UkrajinskáSlužby: Jiný

Je mi 41 let a k paní doktorce chodím od svých 18let a neměnil bych. Vždycky, ochotná, upřímná, starostlivá, zajímá se apod. A nikdy nenechá člověka ve štychu!

Umístění: Praktický lékař pro dospěléSlužby: Jiný

Musím říct, že jsem také s paní doktorkou velice spokojena. Je pečlivá, vlídná, snaží se pomoci a prakticky vždy, je příčina diagnotiskována správně, nic nepodceňuje a v případě, že se jí něco nezdá, řeší problém nadále. Mohu doporučit. I sestřička je skvělá.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Ivana Vondrušková

Gynekolog, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika UkrajinskáSlužby: Jiný

Pani doktorku vrele doporucuji! Vzdy mi se vsim pomohla, vse vysvetlila, poradila. Profesionalni a empaticky pristup!
      Moc diky...

• H
      Umístění: Poliklinika UkrajinskáSlužby: Kontrola

Moc hodná a velice ochotná paní doktorka. Se vším poradí a vysvětlí. Chodím k ní léta a neměnila bych.

Podívejte se na všechny názory (78) na lékaře