Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

V poliklinice se nachází 67 zdravotnických pracovišť.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (33)

MUDr. Olga Michálková Jiný

chci moc poděkovat paní doktorce Michálkové z endokrinologie, že mě dne 10.4.2024 v mé složité situaci vzala i bez objednání k vyloučeni poruchy štítné žlázy.
    Poděkování patří i sestřičce z její ordinace.
    Ještě jednou moc děkuji.

MUDr. Eva Kolářová Jiný

Doktorka v pohodě, vyšetření důkladné. Vyzdvyhl bych také práci sestry, ta byla vyinikající.

MUDr. Marie Komínková Jiný

Byla velmi dobrá. Léčila mi bradavice na nohách, které jsem měla zastaralé a velmi rozlezlé. Jsou 100% pryč mnoho let a už se neobjevily. Dále jsem u ni byla na laserové epilaci. Stačilo jedno sezení a vše bylo úspěšně zlikvidované

MUDr. Růžena Hávová Jiný

S paní doktorkou jsem bohužel musela komunikovat, kvůli zastupování mého praktického lékaře, důvod návštěvy nevolnost.
    Paní doktorka neochotná, protivná ženská na dotazy reaguje arogantně a nemá žádné pochopení. Nikdy víc k této paní.
    Jinak pochvala sestřičce že to s ní vydrží, jinak sestřička milá a sympatická to je jediné plus teto návštěvy.

MUDr. Dana Vícenová Jiný

Lékař by měl být mimo jiné schopen empatického přístupu, k pacientovi by se měl chovat s úctou (která musí být samozřejmě vzájemná), jako ke klientovi, jako k partnerovi. Vysvětlovat, odpovídat na otázky, snažit se snižovat nejistotu, kterou pacient může pociťovat. Tak na tohle všechno u této lékařky zapomeňte. Neuvěřitelně arogantní přístup, absence základních pravidel slušné komunikace, člověk se u ní v ordinaci často cítí jako podřadný druh, který ji obírá o čas. Hned na počátku léčby jsem paní doktorce sdělil, že její způsob komunikace je zcela nepřijatelný a odmítám akceptovat, aby takto jednala se mnou. To by myslím měla slyšet častěji. Každopádně jsem si po čase našel jiného alergologa. A i když k němu musím až do Brna, ta cesta za to stojí. Na závěr poklona sestrám, které se chovají úplně jinak, než paní doktorka - vstřícně, s úsměvem.

MUDr. Dana Vícenová Jiný

Bohužel tu není dostatek znaků pro to se rozepsat, proto ve zkratce.

Sestřička příjemná, komunikativní ….

Paní doktorka je ale jiná liga. Seřve vás jak malý dítě, je arogantní, z komunikace slyšíte jak moc ji obtěžujete…

Musí se ale uznat, ze po vyšetření mi volala a omluvila se ze to přehnala a poprosila, abych za ni pak přišla s výsledky vyšetření.

Rozhodně nepřijdu a rozhodně nemůžu doporučit. Horší přístup doktora jsem nezažila.

MUDr. Drahomíra Novotná Jiný

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Obě velmi ochotně poradily, vysvětlily, paní doktorka udělala výrazně komplexnější vyšetření, než jsem vůbec čekala. Veliká spokojenost.

MUDr. Alexandra Rosová Jiný

Bohužel jsem se setkala s arogantním a povýšeným chováním jak paní doktorky , tak i sestry. Čekání 2 hodiny v pořádku- chápu, nebyli jsme objednání. Poté v ordinaci nekomunikace, se synem- částečně neslyšícím vůbec, a to měl strach tam jít. Osočování, koulení očima, že neznám název antibiotik, které syn dobral, načež spustila co si dovoluji koukat do spisu a to jsem pouze natočila hlavu, abych viděla co píše za datum, kdy bude kontrola. To už jsem se ozvala, proč se k nám takto chová, že je mi to nepříjemné, načež spustily obě, že nic nevím a že zdržuju. Pak jsem chtěla zavolat obv. doktorce pro název antibiotik, to už obě velice nervózně dávaly najevo, že je zdržuju a že čekají další lidi. A jestli se mi něco nelíbí, ať jdu jinam. Otřesné chování, nedoporučuju. Zejména těm, kteří čekají pomoc, laskavost, zájem o dítě a profesionální komunikaci, nedoporučuji. Ani ne za pět minut jsme byli venku a rozhodně se sem už nevrátíme.

MUDr. Lubomír Pokorný Jiný

Nejhorsi zubar! Prisla jsem k nemu s bolavym zubem, cakl mi studenou vodu do zubu, zeptal se jestli to boli a kdyz jsem odpovedela, ze jo, tak presel k osmicce a najednou, ze je to od osmicky. Mam vydrzet a nebo prijet znovu dalsi tyden. To si jako mysli, ze budu jezdit 25km tam a 25km zpatky kazdy tyden? A kdyz se chci domluvit na vytrzeni osmicek, tak rekne "no to urcite nevytrhnu, prece nejsme zraloci, aby nam narostly novy zuby". Navic tento zubar sedi vetsinu casu se sestrou v kumbalku, kde vice doktoru kouri, takze odchazite smradlavy jako z hospody, ne od zubare. A to jejich tykani? Vidi mladeho cloveka a hned si mysli, ze muzou tykat..

MUDr. Alexandra Rosová Jiný

Paní doktorka i sestra jsou velmi příjemné, vstřícné a profesionální. Člověk ani nemá pocit, že je u doktora. :) Čekací doby rozhodně nejsou delší, než bylo dohodnuto. Určitě doporučuji.

Kontakt

Vltavínská 1289/10, Třebíč 674 01 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna