Zobrazit lékaře

V poliklinice se nachází 67 zdravotnických pracovišť. Více

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

Vltavínská 1289/10

674 01 , Třebíč , vysočina

V poliklinice se nachází 67 zdravotnických pracovišť.

Typ zařízení

• klinika

• Lubomír Pokorný

Zubař, MUDr.

• P
      Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.Služby: Neskutecna bolest.....nedalo se to uz vydrzet

Dnes 19.11.2019 jsem navstivila zubni ordinaci pana Mudr. Lubomira Pokorneho..a skvelou sestricku pani Sylvu Suchou...jsem opravdu moc rada ze mi tento tym lekare a sestricky vazne moc pomohli. Bolesti uz jsem nemohla vydrzet...i kdyz pochazim z Pisku momentalne ziju s pritelem na Vysocine a tento ochotny tym lekaru mi vazne pomohl..mohu jen doporucit. Vlidne chovani..vystupovani a vubec nevim jak rychle zub byl vytrzen...fakt moc dekuji...jsem velmi spokojena s takovym pristupem k pacientum...Moc dekuji. Jana. L.

• H

Pan doktor je lidský a oproti ostatním se vždy snaží najít tu nejlepší možnou variantu pro pacienta. Jak cenově, materiálově tak přístupem. Sestřička by mohla trošku vylepšit zázemí.
      Dostala jsem se k panu doktorovi, když jsem u nejmenované paní zubařky nechala opravit zub. Ani po třetí návštěvě mi nevěřila, že mám bolesti. Pan doktor vše vyřešil během jedné kontroly a už jsem u něj zůstala.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Dana Vícenová

Alergolog, MUDr.

• A
      Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.Služby: diagnostické testy

Sestřičky jsou moc milé, ale už jsem na další objednání nepřišla z důvodu povrchního a nepříjemného vystupování paní doktorky. Nic mi nevysvětlila, nezajimala se, ještě jsem dostala nevhodnou připomínku za to, že jsem v minulých letech navštěvovala jinou alergologii, a pokárala mě slovy, ať se laskavě rozhodnu, kam budu chodit. Přitom je to moje právo, na výběr lékaře. Nedoporučuji. Paní doktorka vypadá, že má syndrom vyhoření a rozhodně to není profesionální péče. Radši si připlatím a půjdu k soukromému lékaři, než toto.

• D
      Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

Nevím no...Paní doktorka věčně chodila pozdě, když jsem byla odbjednaná na 8:00, do ordinace si nakráčela v 8:30 s neříjemným výrazem se tváři...věškerou práci vlastně dělali sestřičky, ona jen podepisovala recepty...na to jestli náhodou nemám přijít na kontrolu jsem se musela připomínat a pak se mě zeptala jestli a kdy jsem smrkala...no upřímně, 16-letá holka si to vážně nikam nezapisuje...Nevím jak jiné obory, ale alergologie za mě ne, nemluvě o to, že objednat se je prakticky nemožné, protože mají příšerně moc pacientů a chodí tam i neobjednaní kvůli vyšetřením...

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jiří Cafourek

Zubař, MUDr.

• P
      Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.Služby: Jiný

U pana doktora Cafourka jsem byl prvně na pohotovosti a pak ještě na dalším ošetření.
      Vždy byl velmi příjemný, ochotný a profesionální.
      Sestřička u pana doktora je rovněž výborná, s panem doktorem tvoří perfektní tým.
      Jen škoda, že další pacienty neregistrují, ale tak je to v Třebíči bohužel všude.

• L

leden 2016
      Lenka
      lékař je velmi dobrý, dovede dobře poradit, je ohleduplný, jeho zákroky mě nebolí, sestřička je velmi milá, jsem maximálně spokojená.
      Komu pan doktro nevyhovuje, může přejít jinam a uvidí, Určitě se bude rád vracet

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Boris Hronza

Praktický Lékař, MUDr.

• J
      Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.Služby: Jiný

Naprostá spokojenost, pan doktor je dosti trpělivý a ochotný, chodim k němu již téměř 30 let a rozhodně bych neměnil, ba naopak bych k němu dotáhl nejraději celou rodinu kdyby neměl plnej stav :(

• M

Lekar, jemuz nejde o nic jineho nez cisla a predepsat pacientum co nejvice prasku, bez ohledu na jeho zhorsujici se stav. Absolutni nezajem o pacienta, pozustatek z komunisticke ery. Jakykoli jiny lekar pro Vas udela vic nez tento.

• Stanislav Mezlík

Praktický Lékař, MUDr.

• I
      Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.Služby: Jiný

Ano, MUDr Mezlík má praxi dlouhodobou a to včetně té, že toleranci od pacienta má za samozřejmost.
      Neodmítl jsem vystavení stvrzenky na platbu za prohlídku k řidičskému průkazu a doktor reagoval poznámkou: „ stvrzenku máte, můžete jít“. Jím vystavené potvrzení si v ordinaci neokopírují. Je opět zavedenou prací, že pacient jde do fronty na kopírování u rentgenu, vrátí se a znovu čeká před dveřmi ordinace na předání kopie. Tolik k té jiné dlouholeté praxi.

• K

Takových doktorů jako je doktor Mezlík kdyby bylo více .Je nejlepší doktor co znám za 60 let.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře