Zobrazit lékaře

V poliklinice se nachází 67 zdravotnických pracovišť. Více

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

Vltavínská 1289/10

674 01 , Třebíč , vysočina

V poliklinice se nachází 67 zdravotnických pracovišť.

Typ zařízení

• klinika

• Vlastimil Dvořák

Zubař, MUDr.

• M

Nejlepši zubař co znam.Je to profesional.Prostředi je pekne a sestričky jsou mile.Mužu jen doporučit.

• M

Naprostá spokojenost s panem doktorem, jak s ošetřením, zákroky, tak s přístupem a to i sestřičky! Jsem ráda, že jsem se dostala do jejich péče.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jarmila Formanová

Alergolog, MUDr.

• G

Paní doktorku lze těžko hodnotit, protože jsem se s ní setkal pouze jednou a to na cca 10 minut, z toho ještě polovinu protelefonovala se svojí známou, kde si potřebovaly vyjasnit, kam spolu pojednou na dovolenou. Ostatní kontakt probíhal prostřednictvím sester nebo přes asi 2 minutové sdělení po telefonu s obecným doporučením se objednat za půl roku na nový odběr krve. Objednací lhůty jsou skoro 3 měcíce, personál neochotný až protivný.

• ¨super

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Růžena Hávová

Praktický Lékař, MUDr.

• D

S paní doktorkou jsem maximálně spokojen. Ve všem vyšla vstříc a při objednání bere pacienty přesně na čas takže maximalni spokojenost .

• J

Na paní doktorku si nemohu stěžovat, prodělala jsem silnou alergii na antibiotika a díky jejímu rychlému zásahu jsem se z toho dostala. Nikdy mě neodmítla a vždy mi udělala potřebná vyšetření i opakovaně. Pokud se někomu zdá náladová, tak je také jenom člověk, stejně jako my. Za mě je to velmi šikovná a spolehlivá lékařka, kterou mohu jenom doporučit. Pokud si chcete nechat vyplnit nějaké papíry na pojišťovnu, tak jí na to máte nechat čas, ona je tady především pro nemocné, kteří mají přednost.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Luboš Havránek

Revmatolog, MUDr.

• I

Jsem jeho pacientkou už dlouhá léta a jsem s ním naprosto spokojena. Je ochotný, vše mi vysvětlí, při
      aplikaci injekce je velmi citlivý a obezřetný. Ivana

• G

ano souhlasím arogantní je dost v čekárně sedí zřejmě jen ti otrlí

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Bohumila Kóňová

Gynekolog, MUDr.

• P

Je mi jedno, zda je pani doktorka mila ci ne. Nechapu, proc pravidelne se deje to, kdyz se objednam mesic dopredu na urcitou hodinu. Stejne me vezme minimalne s hodinovym zpozdenim. Kazdy nema cas sedet pul dne u doktora.

Navic si pani doktorka Gothova, ktera s pani Konovou sdili ordinaci, na odpoledni smeny chodi zpravidla se zpozdenim a tez bere objednane pozde a nikoliv dle smluveneho terminu.

Nereknu, kdyby se to stalo jednu za cas. Kazdy ma pravo na zdrzeni atd. Ale toto se delo kazdy mesic pri mem dochszeni na pravidelne konroly v tehotenstvi.

• Paní doktorce dávám to nejlepší hodnocení, mé dceři Lence našla rakovinu
      vaječníku. Zajistila ji kompletní léčbu, i v Praze. Dá se říct, že ji umožnila prožití 6-ti let důstojného života s touto nevyléčitelnou nemocí.Tímto ji chceme
      poděkovat,protože ji dcera měla velice ráda.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• Irena Novotná

Zubař, MUDr.

• J

Na rozdíl od předešlých názorů, já mám s touto paní doktorkou zcela opačné zkušenosti. Chodil jsem k ní asi dva roky. Při každé návštěvě mi vynadala že si málo čistím zuby, což ani v nejmenším nebyla pravda a vyhrožovala, že mě přístě už nebude ošetřovat. Dále takřka nepoužívá rentgen, který je u mého nového zubaře samozřejmostí. Z variant ošetření si automaticky vybrala tu nejdražší bez jakékoliv konzultace a když jsem se jí náhodou pokoušel oponovat začala se chovat arogantně a takřka křičet, že když se mi to nelíbí, tak můžu jít jinam a že má pacientů dostatek. Největší katastrofa u ní ale bylo odstraňování zubního kamene, po kterém jsem měl týden tak rozřezané dásně, že jsem musel být na " kašičkách". Nakonec mě to přestalo bavit a přešel jsem jinam, kde jsem zcela spokojený.

• Jako doktorka skvělá.
      Rada si však účtuje na co nemá nárok. Praventivní prohlídka jednou za rok stojí 200,- Kč u paní doktorky přitom to hradí pojišťovna.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Vladimír Hájek

Ortoped, MUDr.

• Rozhodně nedoporučuji. Hrozný přístup jak ze strany sestry (té hlavně),tak ze strany lékaře. Ještě se mi nestalo, že by se mi lékař vysmál a i přes bolest mě poslal domů. Bez jakéhokoliv vyšetření,i přes bolestivý případ - dle něj je to ZBYTEČNÉ. V tom případě tedy nechápu k čemu si člověk platí zdravotní pojištění.

• Josef Cvak

Praktický Lékař, MUDr.

• Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

Vyborny doktor, zkuseny, umi poradit a ani humorem nesetri, kdyz jsem za nim prisel s vysokym tlakem, tak jeho prvni rada byla: min jez a vic souloz...dodrzel jsem a tlak je v pohode! :)

• Z

Je možná chytřejší než mnozí odborní lékaři. Moc si ho vážím. Velmi ochotný a má obrovský přehled. Jsem rád, že patřím mezi jeho pacienty.

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře

• Eva Kolářová

Plicní Lékař, MUDr.

• H
      Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.Služby: plicní vyšetření a přístup k pacientům

Paní doktorka Kolářová se neumí lidsky chovat ke svým pacientům, kteří jí odmítnou jakékoliv její doporuční , a na místo klidného hovoru řve po nich, a následně z mého pohledu si i zasadne. Myslím si že takto žádný lékař by se ke svým pacientům neměl chovat. Bohužel s paní doktorku " Kolářovou " se špatně vychází. Proto doporučuji si najít jiného plicního lékaře.

• Jiří Mužík

Gynekolog, MUDr.

• D
      Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

Jiného lékaře jsem nezažila, ale chodila jsem sem od 15 a nikdy jsem neměla problém. Pan doktor byl milý a usměvavý, to samé sestřička. Za mě rozhodně můžu doporučit.

• Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.Služby: můj lékař

Výborný a lidský doktor,který nenechá nic náhodě.Pokud jsem nemohla při obtížích s nohou se dostavit na vyšetření, zavolala jsem sestřičce a poslali mi e recept na mobil.Takových kdyby bylo víc.Sestřička Jaruška i pan doktor super.Taky jsem u nich již asi cca 25 a více let a nemám žádný důvod měnit.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře