Zobrazit lékaře

V poliklinice se nachází 67 zdravotnických pracovišť. Více

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

Vltavínská 1289/10

674 01 , Třebíč , vysočina

V poliklinice se nachází 67 zdravotnických pracovišť.

Typ zařízení

• klinika

• Marie Kousalíková

Oční Lékař, MUDr.

• S

Co se týče samotné paní doktorky, tak v podstatě bez problémů - příjemná, ochotná. Podstatně horší je organizace kolem. Sestra příliš ochoty neoplývá, ovšem vše překonává čekání, které se počítá na hodiny. Jednou se mi stalo, že jsem přišel 15 min po otevření ambulance, ale už na mě nepřišla řada, takže je nutné vstávat brzy ráno, přijít min. 30 min před oficiálním otevřením a vysedět si dvě, tři hodiny frontu.

• Pavel Havelka

Dermatolog, MUDr.

• B

Pana doktora bohužel kladně hodnotit nemohu. Nedodržuje ordinační dobu, několikrát jsem k němu jela přes celé město a ani jednou se mi nezadařilo ho zastihnout. Vyhlédla jsem si na netu jeho ordinační hodiny, v úterý by tam PRÝ(!!!) měl být až do pěti, spěchala jsem z práce, nabrala dceru a jela s ní na polikliniku a pan doktor si o dvě hodiny zkrátil pracovní dobu! Jediný den, kdy má déle než do jedné hodiny. Dnes jsem tam šla opět, tentokrát měl ordinovat do 13.00 a končil už v 11.30. Tak s tím ať se jde vycpat! Dceru jsem přihlásila k MUDr.Komínkové a pan doktor ať si ordinuje jen pro ty, kdo má čas sedět tam dopoledne.

• L

Velmi zkušený lékař, který se k pacientům chová velmi pěkně. Je ochotný a snažívý. Na pacienty působí velmi dobrým dojmem s profesionálním přístupem.
      Také já souhlasím i s výše uvedenou poznámkou o nové sestřičce.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Marie Komínková

Dermatolog, MUDr.

• A

Paní doktorka dost podcenila moji léčbu! Musel jsem se jít léčit jinam a její nedoléčení řeším dodnes...

• Alexandra Rosová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• E

Dobrý večer všem našim i potencionálním klientům naší ORL ambulance..Musím reagovat na příspěvek,který sem napsala paní "syraj ".Nemá ani tolik odvahy se podepsat svým pravým jménem.Tyto staránky slouží k hodnocení ambulance a né vyřizování osobních problémů nebo nějakým komplexům.
      Jak jistě víte, v naší ambulanci fungují objednací doby..do toho chodí akutní pacienti.Všem se vám snažíme vyhovět a čekací dobu zbytečně neprodlužovat.Náš přístup je profesionální a to za všech okolností..I když né vždy je to jednoduché.Vzhledem k počtu ošetřených pacientů,je vidět že jste s naší prací a chováním spokojeni.Ráda bych vás ujistila,že i když né vždy je člověku do smíchu, snažím se být příjemná a uspokojit všechny nemocné.Dufám,že předešlý příspěvek vás neodradí a naši amblanci navštívíte..Už jen proto,aby jste se přišli přesvědčit,že předešlý příspěvek je holá pomluva..Moje jméno je ERIKA VENHODOVÁ a u Dr.Rosové pracuji jako zdravotní sestra na částečný úvazek.

• S

Bohužel jsem se u paní doktorky Rosové setkala s nejhorším přístupem sestry, jakou jsem kdy měla čest poznat. Paní E. Venhodová je arogantní a povrchní osoba, která nemá v nejmenším lidský přístup ani k těm nejmenším pacientům. Dělá špatné jméno již zmiňované doktorce.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• olga bartoňkova

Zubař, MUDr.

• V

K paní doktorce chodí obě moje děti a jsme spokojeni. Se sestřičkou tvoří dobrý tým a vědí, jak na děti.

• Magda Vyletělová

Zubař, MUDr.

• K

Paní doktorka Vyletělová mě hodně zklamala ! Dcera je nemocná a každý nemocný zub ji nadělá v těle paseku.I přesto,že jsem doktorku prosila o zpravení zubů do 10 června,kdy půjde dcera opět na krevní testy.Ji odbyla s tím,že ji zub nemůže bolet,že je tam kaz malý a že na ní nemá čas.Objednala jsem ji tedy k jiné paní zubařce a ta jí zjistila váček o velikosti hrachu,když paní doktorka nevěří 18 leté slečně že jí bolí zub a odbyde jí.To u mě není dobrá lékařka a to ještě měla mezizubní kaz.který prý zapřínila paní doktorka,tím,že vrtla do zdravého zubu a z toho se jí udělal nový kaz.Paní doktorko,můžete se stydět a měla by jste věřit více pacientům.Nikdo si bolest zubů vymýšlet nebude :( Kubová

• V

Je to ta nejlepší zubařka jakou jsem v životě poznala. Nejen že jsem se díky ní přestala bát, ale je velmi pečlivá, precizní, milá, ale hlavně se nikdy nestalo, že by nějaký zákrok bolel.Je opravdu vynikající.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Bohumír Picka

Gynekolog, MUDr.

• V

Pan doktor Picka je skutečně nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Je to neskutečně milý a laskavý člověk, který dokáže trpělivě vyslechnout a odpovědět na jakoukoli otázku. U něj se člověk vždy cítí příjemně bez pocitu studu nebo trapnosti. Gynekologické prohlídky nejsou zpravidla to, na co se ženy těší, ale s jeho obrovskou ohleduplností a citlivostí nejsou ničím nepříjemné. Provedl mě třemi těhotenstvími a s snad jen díky němu vše proběhlo v klidu a v pohodě. Myslím, že je nutné touto cestou pochválit i jeho sestřičku, paní Pickovou, která nejenže je také velmi příjemná, ale dokáže si práci a objednávání pacientů zorganizovat tak, že se zde v čekárně opravdu nečeká a objednaná hodina platí s velkou přesností. To si myslím ocení každá žena nejen na konci těhotenství, kdy kontroly probíhají po týdnu.

• Vynikající doktor, dělá vyšetření i nad rámec svých povinností, laskavý, citlivý. Přístup sestřičky taky velmi lidský.

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře

• Dana Kurková

Gynekolog, MUDr.

• M

Já jsem spokojená jak s paní doktorkou, tak i se sestřičkou Světlanou :-). Chodím do ordinace Mudr. Kurkové už 20 let a nemůžu vytknout nic. Vždy milá, vstřícná, pečlivá a člověk tady opravdu nemá pocit, že přišel otravovat. Nikam jinam bych nešla. Vždy osobní přístup a obdivuji paměť - bez nahlédnutí do dokumentace si o mě pamatuje i to, co já jsem už dávno zapomněla. Díky za vše. Marcela Smejkalová

• H

Paní doktorka příjemná, celková spokojenost. Zdrav. sestra Světlana ať je jakákoliv, jedno se jí musí uznat. Výborně umí brát krev. Klobouk dolů.

Podívejte se na všechny názory (51) na lékaře

• Olga Michálková

Endokrinolog, Diabetolog, MUDr.

• H

S paní doktorkou ani její sestřičkou nemám sebemenší problémy. Obě jsou ochotné, příjemné, paní doktorka mi vždy vše detailně vysvětlí.

• K

Paní doktorka mi příjde trošku laxní, ale oboru asi rozumí. Doufám :) Za to sestra je na ranu!! Pokud tam příjdete jako nový pacient, tak si myslím, že s paní doktorkou se ani neuvidíte, protože Vás odradí přístup sestry, která je neuvěřitelně protivná a líná.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Zdeněk Řehák

Praktický Lékař, MUDr.

• J

Tak jsem zděšená co čtu. Každý může někoho soudit. Ano vyšetřuje v sesterně pokud máte virozu, ale zdaleka ne jak se tady píše. Vyšetřuje kvalitně, mile. Vždy poradí. Nic nepodcení. Jeho ordinace je moc příjemná. Nikdy jsem dlouho nečekala a ba naopak chřipky bere přednostně, aby nenakazil ostatní v čekárně. Snaží se spoustu věcí řešit prvně klidem, odpočinkem, neordinuje hned léky jako někteří, kteří se chtějí napakovat. Nemyslím si, že má fóbii z bacilů, chápu, že nechce chytit každý svinstvo. Jednu dobu jsem byla hodně často nemocná a nikdy se na mě neobořil,.....jde o to jaký máme přístup k životu a co chceme vidět. Za mě skvělý doktor a člověk a chápu ho.

• J

Dobrý den, chci se zeptat nemáte někdo email či telefoní číslo přímo na Pana doktora Řeháka..? Děkuji

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře