Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

MUDr. Irena Kocková Jiný

Navštěvuji paní doktorku již dlouhá léta a vždy jsem byla spokojená. Pracuje rychle , efektivně a s minimální bolestivostí. Jak už zde zazněl názor, v ordinaci se užije i legrace, musím jen souhlasit. Chválím i sestřičky Květu a Helenu, jsou obě zlaté, milé a příjemné.

MUDr. Petr Kocek preventivní prohlídky

Výborný lékař. Je jemný, trpělivý a vše opakovaně vysvětlí. Málokdo chodí k zubaři rád, ale tady jsou obavy zbytečné
    Doba objednání většinou platí, jen někdy dojde k k minimálnímu zdržení, ale to se nedá nic dělat, když se zákrok u předchozího pacienta protáhne. K dispozici je dostatek míst k sezení.
    Musím vyzdvihnout i sestřičky Květu a Helenu, obě jsou profesionálky a velmi milé a příjemné.

MUDr. Ivo Němec Jiný

Konci o 1.5 hodiny drive nez ma ordinacni hodiny. Pacienta deset minut pred ukoncenim ordinacnich hodin nevezme i kdyz uz zadneho pacienta v ordinaci nema.

MUDr. Zuzana Šímová Jiný

Paní doktorka Šímová je ten nejlepší obvodní lékař, kterého jsem kdy poznala. Je milá, chapava, vstřícná, lidská, snaží se pomoci a pochopit. Velmi dobře určuje diagnózu. Určitě každému doporučuji.

MUDr. Petr Kocek preventivní prohlídky

Nejlepší zubař, trpělivý, hodný. Nikdy bych neřekla, že je to možné, ale já i moje děti k němu chodíme rádi. Kéž by bylo takových doktorů víc.

Pavla Šandová vyšetření kojenců a dětí

Super pediatricka. Velmi mila a ochotna. Sestricka taky prijemna. Pristup skvely. Doporucuji zvlastne maminkam s detmi.

MUDr. Petr Kocek

Pan MUDr. Petr Kocek je mladý vstřícný doktor. Oceňuji především jeho přístup k pacientovi, kdy dokáže i naprostému laikovi vysvětlit daný problém a případný zákrok. Vše ochotně zodpoví a nezažila jsem, že by se na nějakého pacienta mračil. V době, kdy jsem docházela do jeho ordinace, mi dokázal napravit a zachránit spoustu zubů, aniž by to výrazně zasáhlo můj rozpočet. Do ničeho Vás nenutí a u všeho sdělí případné plusy i minusy. Z jeho práce je vidět, že se ve svém oboru neustále vzdělává. Kdybych se neodstěhovala, docházím k němu nadále. Být takových zubních lékařů více, lidé by určitě nechodili do ordinací se strachem a o svůj chrup pečovali mnohem víc.

MUDr. Petr Kocek prevence zubního kazu

Profesionální zubař s přátelským přístupem, skvělý na děti. Za naší rodinu 100% doporučení a jsme rádi, že můžeme být jeho pacienti.

MUDr. Petr Kocek

Pan doktor Kocek je nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla. Snaží se zachránit zub do poslední chvíle, ceny zákroků nižší než kde jinde. Mohu jen doporučit! Lucie Romanová

Pavla Šandová

Nejlepší pediatr, kterého jsme kdy měli. Milá, ochotná, vše vysvětlí, poradí, doporučí a nenutí. Za nás absolutní špička!

Kontakt

Benešova 511, Stříbro 349 01 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, ... Pojišťovna VZP, a.s. Všechna pojištění