Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (22)

MUDr. Martin Polenda Jiný

Úžasný a milý pan doktor a také sestřička. Velmi děkuji za každé ošetření v jeho ambulanci ,za krásný lidský přístup jak pana doktora tak jeho velmi milé sestřičky. Má poslední návštěva dnes 27.2.2024 s obrovskými bolestmi v nohou, které trvali již druhý měsíc a již byli nezvladatelné. Pan doktor hned věděl od čeho bolest vzniká a okamžitě mi pomohl. Pane doktore, moc si vás vážím a s velkou láskou a úctou k vám z celého srdce děkuji za vaší pomoc. Za mě nejlepší lékař v celém Karlovarském kraji. Děkuji opravdu velmi děkuji Lenka Sládková

MUDr. Ján Hlivák Jiný

Ne umí rozpoznat angínu od nachlazení. Musela jsem na druhý den jet na pohotovost do nemocnice, jelikož teplota děti diržela pořad 39-40 stupňů, a v krku u dětí byli bílý tečky zvané čepy. Ne doporučuju

MUDr. Jan Šteinfeld Jiný

Skvělý lékař, odborně fundovaný, moje problémy s arytmií vyřešil perfektně. Mohu jen doporučit.

Ivana Tauchertová Jiný

Mám tři děti a všechny k paní doktorce chodí. Jako jediná z doktorů pomohla mému nejstaršímu synovi. Jako jediná naslouchá a neřídí se jen tabulkami. Děkuji že ještě takový lékaři jsou.

MUDr. Martina Žáková Jiný

Celé roky jsem byla spokojena i má rodina, co tam chodí. Bohužel poslední roky jsou děsivé, neustálá přemlouvání k vyšetření. Vyšetření se ukázalo jako důležité vzhledem k diagnóze. Bohužel přemlouvání paní doktorky trvalo 3 měsíce... Nejsem zrovna typ, který by zbytečně navštěvoval lékaře, jdu až je to opravdu nutné. Sháním nového praktického lékaře. Je smutné, že se práce začne brát jako rutina.

MUDr. Martina Tomešová Jiný

Velmi chci poděkovat své dosud nejlepší doktorce jakou jsem kdy měla možnost poznat, mít a mám. Velmi si vážím jejího profesionálního přístupu, skromnosti a s láskou, pokorou chci mohu poděkovat, že ji mám. Je neuvěřitelná osobnost a já děkuji za její velkou sílu v ní a také za kroky, které se snažím nasloucháním využít jako velikou podporu ve své nemoci. Empatie, neskutečná trpělivost a vstřícnost. Je mi ctí. Je mi potěšením, že mi ukázala cestu a nikdy neopustila v dobrém ani zlém na této doživotní cestě. Pomoc je pro ni samozřejmost. 5 let mé léčby u ní je velkým pokrokem a kdybych mohla, modré z nebe bych ji rozhodně snesla už jen za neskutečné pohlazeni, když vcházíte do jejich dveří. Moc Vám paní doktorko děkuji. Nevím jak více vyjádřit slovy, jak moc si vás vážím. Merci z celého srdce. SIMONA JANKŮ

MUDr. Umer Said Jiný

K panu doktorovi jsem byla zaslána od jiného lékaře a když jsem se ptala svých známých byl mi tento pan doktor doporučen i s tím, že i když jsem objednaná na určitý čas tak si počkám. Po hodině čekání jsem si řekla, že asi odejdu, ale čekala jsem dál . Po hodině a půl mě konečně zavolali a to co jsem zažila v ordinaci jsem jen žasla. Pan doktor je skvělí profík, je milý, trpělivý, vše se mnou probíral, na vše se dopodrobna vyptával . Tohle je opravdu PAN DOKTOR. Byla jsem tam poprvé a poprvé říkám, že se těším na další návštěvu k lékaři. Tohle je neuvěřitelný člověk s obrovským srdcem s takovým optimismem a chutí člověku pomoci. Já jen žasla a příště budu klidně zase čekat, ale s tím rozdílem, že nebudu už nervózní. A vážně to co mi doporučil a předepsal zabírá a mě se ulehčil život.
    Pane doktore díky za to že jste.

MUDr. Pavel Strejc Jiný

Maximální spokojenost ve všech směrech . Vřele doporučuji. Konečně se mi někdo věnoval a zjistil důvod mého problému. Moc mu děkuji

MUDr. Ján Hlivák Jiný

Chodíme k panu doktorovi patnáct let a velká spokojenost i s novou sestrickou velká ochota rádi tam chodíme i když teď již málo protože děti tolik teď už nestonaji jen tak dál

MUDr. Jaroslava Svobodová Jiný

Paní doktorka je jedna z nejlepších zubařů které jsem kdy poznala chodíme k ní že synem je milá vstřícná vždy poradi pomůže nemám jedinou výtku Zamne nejlepší.

Kontakt

Rokycanova 1756, Sokolov 356 01 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna