Poliklinika Sokolov

Rokycanova 1756

356 01, Sokolov, karlovarský

Lékaři a specialisté na této klinice

• Martin Polenda

Chirurg, MUDr.

• I
      Umístění: Poliklinika Sokolov

Skvělý doktor, vlídný, stejně tak sestřičky, i když se člověk bál, v ordinaci se uvolnil. Mohu jen doporučit, opravdu skvělý doktor

• J
      Umístění: Poliklinika SokolovSlužby: Prst

Jednoznačně nejlepší chirurg v karlovarském kraji. Profesionální přístup k pacientovi. Pan doktor Polenda je opravdu člověk na správném místě. Víc lékařů jako jste vy pane Doktore.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Martina Tomešová

Psychiatr, MUDr.

• C
      Umístění: Poliklinika Sokolov

Paní doktorka je pro mne velikým zklamáním. Od dveří diagnostikuje, s čím pacient přichází...to mi nepřijde profesionální. Stačily 3 návštěvy, během kterých zvedla hlavu z lejster asi tak na 5 minut. To, že jsem byla objednána na určitý čas a čekání se protáhlo na hodinu a půl, už mi přijde zbytečné zmiňovat, to byla maličkost. Hledám někoho, kdo nebude honit body od pojišťoven, ale skutečně se o pacienta zajímat. Tady se mi to nepovedlo.

• Klobouk dolů před touto vzácnou velice empatickou a silnou osobností,kterou je právě Mudr. Tomešová.Navštěvuji její ordinaci už téméř 6 let a vždy se jí dokážu svěřit se vším,co mě trápí a s čím si sama nedokážu poradit.Vždy mi dokáže pomoci nejen odbornou radou,ale hlavně laskavým přístupem,který je v dnešní době tolik vzácný.Jsem ráda,že chodím k tak skvělé psychiatričce,kterou je Paní Doktorka Martina Tomešová.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Luboš Galek

Ortoped,

• B
      Umístění: Poliklinika Sokolov

Vrátila jsem se k panu doktorovi i když jsem se přestěhovala do jiného města a konečně péče o nemocného taková, jak má být.Velmi lidský a profesionální přístup, vše vysvětleno, podrobné vyšetření a velmi příjemné jednání.Po mudr.Kaplanovi z karlovarské polikliniky je to balzám pro duši i tělo.

• K

Jsem velmi spokojená.Dvakrát jsem byla na operaci s kolenem a vše je v pořádku. Když něčemu nerozumím nebo prostě nevím tak mi to vysvětlí tak abych to pochopila.Doporučuji všem.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Jaroslav Nečas

Praktický Lékař,

• A
      Umístění: Poliklinika Sokolov

Plně se ztotožňuji s negativními názory zde napsanými, jelikož mám s panem doktorem stejné zkušenosti. Poslední dva roky každý druhý měsíc nemoc (zánět průdušek), jediné co pan doktor udělal bylo, že napsal kupu shodných prášku pořád dokola. Když jsem požadoval doporučení na alergologii a imunologii s cílem zjistit opakovanou recidivu (kde mi mimochodem zjistili všemožné alergie a sníženou imunitu) řekl, že tam jít nepotřebuji, že jen přecházím virozy, že není nutné zatěžovat odborné lékaře, ani neprojevil zájem mne odeslat na plicní (kde jsem se z vlastní iniciativy nechal vyšetřit a bylo zjištěné zánětlivé ložisko na plicích po přechozeném zápalu plic). Poslední návštěva u pana doktora, kam jsem přišel do plné čekárny v 10.45 opět nemocen, byla taková, že sestřička ve 12.15 vyšla a sdělila mi že pan doktor už nebude ordinovat a že mám jít na pohotovost, kterou mimochodem si musím zaplatit. Ordinační hodiny měl do 12.30!!!!!Takže můj názor je takový, jak už zde bylo napsáno, na prevenci a pokec dobrý, příjemný lékař s lhostejností na plnou čekárnu, na druhé straně lékař, který Vám při potížích nepomůže, či se domnívá, že zvládne vše sám a nejlépe. A to, že Vás vyhodí v ordinačních hodinách z čekárny je vrchol VŠEHO!!!

• V
      Umístění: Poliklinika Sokolov

Výborný doktor, jsem ráda, že jsem se k němu dostala. Při problémech pomůže, ochotně napíše vyšetření a žádanky. Má velice lidský přístup, vždy je milý a ochotný. Více takových!

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře

• Umer Said

Urolog, MUDr.

• O
      Umístění: Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.Služby: mužský urologický problém

Pán MUDr. Umer Said je skvělý odborník ke kterému jezdím již několik let z Lužce nad Vltavou /nedaleko Mělníka/ , mám k němu naprostou důvěru ,doporučila mi ho další skvělá lékařka,internistka paní MUDr.Alice Kolmerová , která působila v nemocnici Mariánské lázně

• H
      Umístění: jiné místoSlužby: doporuční operace v Nemocnici na Homolce

Pan MUDr Said Ummer je specialista na svém, místě. Přítel měl vážné onemocnění, pro které musel na dvě operace. Obě operace byli v Praze na Homolce a byli velice úspěšné. Děkuji lékaři za vstřícný přístup.

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře