Poliklinika Sokolov

Rokycanova 1756

356 01, Sokolov, karlovarský

• Anastázie Růžičková

Fyzioterapeut, Gastroenterolog, Internista, MUDr.

• L

U paní doktorky Růžičkové jsem byla v březnu 2013 na gatroendoskopii a následně po měsíci i na kolonoskopii. Doktorka mi vše srozumitelně vysvětlila. Vyšetření žaludku pro mě bylo hodně nepříjemné, krk mi umrtvily, ale zvedal se mi žaludek kvůli pohybům sondy. Doktorka i sestřičky (byly vždy u zákroku 2) mě uklidňovaly, zákrok prováděly opravdu velmi šetrně. Jejich přístup k pacientovi byl výborný. Perfektní přístup doktorky i sester se opakoval i u následné kolonoskopie. Žádná premedikace se nekonala, před vyšetřením jsem byla klidná. Byla jsem ovšem ujištěna, že v případě bolesti mi hned něco píchnou. Nakonec nebylo potřeba žádných léků, vyšetření bylo téměř bezbolestné až na pár krátkých nepříjemných píchnutí v břiše. Paní doktorku i sestřičky mohu jedině doporučit.

• H

Děkují paní doktorce ,za její přístup k pacientovi

• Jitka Majkusová

Pediatr, MUDr.

• N

Neznám lepší dětskou doktorku než je paní doktorka Majkusová..děkuji vám ze srdce za vaší perfektní péči...

• B

nejlepší doktorka která nám zachránila malého

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Marie Rundová

Internista, Praktický Lékař,

• V

Soňa a Vladislav
      Jsme v péči paní doktorky oba 35 let a vždy byla ochotná vyslechnout naše zdravotní problémy a hlavně vždy našla cestu jak pomoci.Přejeme ještě mnoho úspěšných let.

• Jaroslav Brož

Praktický Lékař, MUDr.

• Pana doktora musím pochválit je ochotný přívětivý jenom aby bylo takových lékařů více jsem maximálně spokojen Děkuji-Míra H.

• Je to lékař vstřícný,milý,ochotný,starostlivý.Jsem s ním velmi spokojená.Vždy poradí, pomůže.Jeho sestřička je človíček na svém místě. Stále usměvavá,milá,ochotná. Tento tým v ordinaci je přesně takový,jaký by měl být všude tam,kde jsou nemocní.Děkuji Stehlíková

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Eva Pázralová

Zubař, MUDr.

• Nedoporučuji!!zuby neléčí!upředňostňuje korunky,můstky a vše co je finančně pro paní doktorku zajímavé. Jsme rádi že se nám podařilo přejít k jinému lékaři,dětem jsme zachránili zuby a nám co v ústech zbylo.

• Paní zubařka odmítla umrtvit mi zub při vrtání.Myslím, že nejsem jediná kdo si nechá umrtvovat zub na vrtání a mileráda si to zaplatim, ale bez udání důvodu to odmítla a dostala jsem ultimátum buď vrtat bez injekce nebo odejít.To už mi mělo dojít, že mám vzít nohy na ramena, ale já pit...c jsem chtěla mít opravený zub...
      No nedopadlo to dobře, zub vrtala dvakrát, jednou bílá plomba (rozsypala se)
      potom tmavá plomba, ale to už zub byl oslabenej vrtáním a prasknul :(
      Už jsem se k ní nikdy nevrátila a ani nevrátím...

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Tatiana Ferková

Internista, Plicní Lékař,

• Dnes jsem byl u p. dokrorky s problemem dychani. Po dukladnem vysetreni a nasledne inhalaci me p.doktorka napsala nove leky ktere opravdu zabiraji a ulehcuji me tim zivot! Profesionalni a lidsky pristup za ktery moc a moc dekuji. Sestricka je take skvela a hodna. Thiele Z.

• Jednoznačně musím vyjádřit úplný, kompletní a bezvýhradý respekt k přístupu a péči se kterou jsem se setkal v uplynulém půlroce. Pravděpodobně úplně nejlepší lékař/ka z těch desítek, co jsem měl možnost v K. Varech a Sokolově poznat. Mimořádně ochotná, šarmatní, inteligentní mladá dáma, vysoce zodpovědná (hm, to by mělo asi samozřejmé, nicméně i ve zdravotnictví platí Gaussova křivka normálního rozdělení...).
      Výhradně kladné, pozitivní hodnocení a doporučení všem!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ivana Tauchertová

Alergolog, Imunolog,

• Paní doktorka je sice příjemná vše se snaží vysvětlit a na děti je hodná,ale podle mého názoru by měla léčit a to bohužel nedělá.Mého syna léčíla 4 roky na astma a alergie ktere se u něj nikdy neprokázali.Neustále byl nemocny a dědiného čeho jsem se dočka od paní doktorky bylo zvyšování lékú a to až na hranice které bězne bere dospelý.Pro předtavu synovi je sedm a važí 20kg.Už bych jí nikdy nenavštívila,jelikož neléčí pouze zato bere peníze.Je to smutné kdýž k ní chodí skoro sáme děti :-(

• A

Paní doktorka je sice příjemná, ale našemu synovi nenatestovala z krve skoro nic a to manžel trpí vícečetnou potravinovou alergií. Počítám, že z finančních důvodů.Čtyřletému dítěti brali krev téměř zbytečně. Dala mu 2x denně xyzal a ještě kortikoid do nosu, na laergii na plísně. Nenatestovala ani základní potraviny jako kravské mléko, lepek s tím, že si dítě nestěžuje. Později tyto alergie našla naše obvodní doktorka. Takže za nás určitě ne! Heslo, kdo šetří má za tři, je sice fajn, ale ne v tomto případě...

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Vojtěch Správka

Gynekolog, MUDr.

• Š

K panu doktorovi sem chodila několik let, vždy byl hodný, pečlivý fajn...Jelikož už je hodně starý, má to následky jako každé stáří.Pan doktor už tam ted není, jeho pacienty převzal jiny mladší doktor.A ted je moc fajn..pečlivý také, zkšený.Oba dva doktory chvalím..

• Š

nesouhlasím s prvním názorem na pána doktora, ke mně byl vstřícný a vždy mi pomohl,díky němu jsem i na světě, mamince hodně pomohl

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Larysa Korkh

Gynekolog,

Umístění: jiné místoSlužby: Utz

Paní doktorka mne měla jako zástup,byla jsem u ní 2x. Nejen, že do ordinace pravidelně přišly se sestrou až skoro po hodině začátku otevírací doby, bez omluvy, bez listecku na dveřích. Velmi nepříjemná, velmi neochotna. Ihned jsem pochopila, že obtěžuji. Než jít ještě někdy k ní, raději si zajdu do nemocnice.

• L

já osobně jsem s paní doktorkou spokojená,nemám s ní nejmenší problém,ale chtěla jsem zaregistrovat i svou dceru a po sdělení( jinak moc fajn )sestřičky,že registrační poplatek činí 500kč,bohužel hledám pro dceru jinou doktorku.škoda.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Martin Polenda

Chirurg, MUDr.

• I
      Umístění: Poliklinika Sokolov

Skvělý doktor, vlídný, stejně tak sestřičky, i když se člověk bál, v ordinaci se uvolnil. Mohu jen doporučit, opravdu skvělý doktor

• J
      Umístění: Poliklinika SokolovSlužby: Prst

Jednoznačně nejlepší chirurg v karlovarském kraji. Profesionální přístup k pacientovi. Pan doktor Polenda je opravdu člověk na správném místě. Víc lékařů jako jste vy pane Doktore.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře