Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytuje široký rozsah zdravotnických služeb.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (28)

MDDr. Martin Štěrba Jiný

Nejlepší zubař, jakého znám. Vždy maximálně ochotný, precizní a férový. Navíc pohodář s lidským přístupem. Maximální péči a pocit příjemného prostředí dodává super sestřička s úsměvem a přátelským přístupem. Nechápu stěžovatele ... k panu doktorovi chodíme celá rodina a všichni jsme maximálně spokojení. Pan doktor je TOP!

MUDr. Tomáš Míka Jiný

Pan doktor i sestřička jsou velmi ochotní, vstřícní, milí. Čas objednání seděl na minutu. Během jedné návštěvy mi pomohli s problémem, který se vlekl mnoho let. Kéž by to takto fungovalo u všech lékařů. Děkuji za vše.

MUDr. Karel Šustr Jiný

U doktora Šustra jsem byla dnes na kontrole s uteženými vazy v koleni po předchozím ošetření v Rakousku. Viděno zpětně, větší chybu než jít sem, jsem sotva mohla udělat. Přinesla jsem s sebou kompletní dokumentaci z prvního ošetření, kde proběhl rentgen a magnetická rezonance. Aby to měli lékaři v ČR jednodušší, lékařskou zprávu jsem přeložila do češtiny, protože němčinou poměrně dobře vládnu. Na co jsem bohužel zapomněla bylo, že ve složce zůstala i faktura z ošetření v Rakousku. Od chvíle, kdy ji doktor Šustr uviděl, ho prakticky nic jiného nezajímalo. Nepodíval se ani na snímky z rentgenu, ani z magnetické rezonance, prostě nic. Ohledně dalšího postupu léčby jsem z něj nedostala ani slovo, natož abychom plánovali budoucí plastiku vazů. Jediné k čemu se vyjádřil bylo, jak je možné, že mám drahou ortézu, jak to že si za vyšetření v AT na sportovní klinice řeknou tolik atd. Takže děkuji, že jste mě uvedl opět do české reality, bohužel nebo bohudík už se neuvidíme.

MUDr. Karel Šustr Jiný

S panem doktorem naprostá spokojenost. Žádný doktor za 20 let mi nedokázal říct diagnózu. Pan doktor během první návštěvy. Za mě naprostá spokojenost a pana doktora doporučuji.

MUDr. Daniela Výborná Jiný

Chtěla jsem se u paní doktorky registrovat. Hovořila jsem se sestrou. Před sedmi lety jsem prodělala vyvolaný komplikovaný potrat ve dvacátém osmém týdnu těhotenství. S traumatem se stále potýkám i dnes. Byla to desetidenní noční můra, kterou bych nikomu nepřála. Konečně jsem se po těch letech odhodlala opět registrovat se na gynekologii. Sestra mě po telefonu odsoudila, že nejít sedm let ke gynekologovi z důvodu prodělaného potratu je výmluva a že pacientky stejně nepřibírají. Tak Vám sestři moc děkuji za vaší neskutečnou empatii, zase si dám pauzu od gynekologů a opět si to celé znovu prožívám. Nikdy bych Vám nepřála, abyste si zažila to, co já. Na druhé straně jsem ráda, že jste svou náturu projevila hned, tak děkuji, že už nepřibíráte pacientky.

MUDr. Tomáš Míka Jiný

Pana doktora jsem poprvé navštívila letos začátkem jara. Při prvním setkání byl vůči mě vstřícný, s příjemným vystupováním. O mých dvou kožních záležitostech komunikoval se mnou věcně a naprosto srozumitelně. Vysvětlil mi, jak je mám léčit a jak si počínat, protože se jednalo i o závažnější diagnózu. Svůj zájem o mě vyjádřil i pozváním na kontrolu po 3 měsících, s čímž jsem se u nikoho předtím nesetkala. Při následné kontrole jsem mu s velkou radostí oznámila, že jeden problém je zcela vyléčen k mé úplné spokojenosti. Jsem velice ráda, že mám po dlouhé době takového lékaře a jsem jeho stálou pacientkou.

MUDr. Josef Šafr Jiný

Je mi 67 let. Poprvé v životě jsem se setkala s lékařem který mne důkladně vyslechl a provedl veškeré potřebná vyšetření ke stanovení diagnosy. Jsem spokojená a vřela ho doporučuji. Má moji plnou důvěru.

Ř
    MUDr. Karel Šustr Jiný

Po zlomenině ruky mi jiný doktor nechal dat sadru a po sundani sádry ještě ortezu jelikož ruka byla pořad otekla.

Na poslední kontrolu jsem šel k panu Šustrovi a pan doktor nadával proč už s tím necvicim i přes to ze mi bylo jasně řečeno ať s tím zatím necvicim a ruku ještě nechám v klidu. Pan doktor se chová velmi hrube a neprofesionalne. Už nikdy víc k tomuto doktorovi nepůjdu.

MUDr. Petr Řehoušek Jiný

Přes 2 roky jsem chodila s bolestí u zápěstí pravé ruky,ano doktor mi udělal rentgen dokonce 2 x ale s tím že tam nic nevidí.Poslal na rehabilitaci -zadny účinek a když na mne sestra po 4 m objednací lhůtě vyštěkla když mám bolesti ať si nechám dát silnější analgetika od obvodaka -jsem to vzala.po výměně ortopeda jsem měla prasklé šlachy u zápěstí a zánět.Za mne doktor k ničemu.A u 80leté tety přehlédl nekrotizující kyčel,díky rychlé výměny v Pisku se noha zachránila.

MUDr. Josef Šafr Jiný

Pan doktor je jako Štěpán Šafránek - je s ním legrace, pokecá s vámi, i léky vám napíše... A na Homolce se po první návštěvě dozvíte, že dávky, které vám předepisuje několik let na základě stejných testů, mají podobnou účinnost, jako kdybyste nebrali žádné.

Kontakt

Na sadech 23, České Budějovice 370 01 Zobrazit v Goole Maps
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR