Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Jana Císařová Jiný

Paní doktorka je člověk na svém místě. Měla jsem rizikové těhotenství, skrz které mne provedla až ke zdárnému konci a porodu zdravého miminka. Nenechá nic náhodě, je velmi pečlivá. Udělá si na mě vždycky dostatečně dlouhou dobu během vyšetření, zajímá se o celkový zdravotní stav, ne jen ve své specializaci. Už se u ní léčím osmým rokem a jsem za ni moc ráda. A sestřička je ta nejúžasnější sestřička na světě. Skvěle se doplňují.

MUDr. Michaela Prosová Jiný

Paní doktorka je milá a příjemná a je vidět, že svému oboru rozumí. Veliká spokojenost! Takže moc doporučuju.

MUDr. Markéta Čevelová Jiný

Paní doktorka je opravdu skvělá. Šel jsem na vytržení všech čtyř osmiček najednou v analgosedaci. Paní doktorka mi vše dopředu vysvětlila, předem zkontrolovala rentgen i zuby a až teprve poté navrhla postup. Vše proběhlo skvěle! P.S. Analgosedaci jako takovou doporučuji všemi deseti, krásný spánek a probudíte se až když je hotovo.

MUDr. Jana Císařová

K paní doktorce chodím několik let a vždy se chovala vlídně a s pochopením pro mé zdravotní obtíže. Udělala mi celkové vyšetření včetně odběrů a nakonec zjistila důvod mých potíží, na který nemohli přijít dva lékaři před ní. Díky ní jsem si ušetřila náročný zákrok a zjistila, že je třeba léčit něco jiného, než se dosud lékaři domnívali. Její úsilí přijít nemoci na kloub je ojedinělé. Jsem velmi spokojená.
    El. Dvořáková

MUDr. Jaroslav Čížek Preventivní prohlídka

MUDr. Čížek je (bohužel) naším podnikovým lékařem. Při pracovně preventivní prohlídce mi ani nezměřil tlak, natož aby alespoň reagenčním papírkem přezkoumal moč. O ostatních náležitostech preventivních prohlídek podle vyhlášky k zákonu ani nemluvě. Moje pravdivá odpověď na jeho otázku: "Co Vám schází?" (slepé střevo, krční mandle a žlučník) se mu hrubě nelíbila. Jeho přístup k preventivním prohlídkám je: dám Vám potvrzení o zaplacení a absolvování prohlídky, nezdržujte, vždyť víte, že je to jen formalita.
    (O týden později mi obvodní lékař zjistil vysoký tlak a diabetes.)
    Tak špatného lékaře, jako je pan doktor Čížek, budete opravdu hledat lupou. Kdyby bylo možné dát nula hvězdiček, bylo by to nejvýstižnější.

Kontakt

Senovážné náměstí 980/22, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR