Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (59)

MUDr. Katarína Jiráková Jiný

Skvělý a profesionální přístup paní doktorky a sestřičky, empatické a příjemné prostředí, děkuji.

MUDr. Hana Veselá Jiný

Kontrola po šestinedělí - v podstatě celkem nezájem. Nezkontrolována jizva, žádný zájem o potíže (inkontinence po porodu), pouze ihned nabídka antikoncepce.

MUDr. Zdeňka Maixnerová Jiný

Doktorka poradí a vyslechne, dělá podrobné vyšetření, sestra vždy bere ohledy na první dojem a dle toho se k vám pak chová.

MUDr. Zdeňka Maixnerová Jiný

Paní doktorka příjemná a opatrná, ale už se nevzdělává a pořád razí hormonální léčbu kupředu. Když jí pacient nechce, tak mu řekne, že pro něj nic jiného nemá. Dávno už jsou i jiné antikoncepční metody a pomůcky.
    A pak je tam sestřička, která je vždy velmi, ale velmi nepříjemná. Díky ní jsem získala oprávněný strach zavolat a objednat se. Minule mi např. vynadala, že nevím, jakou chci předepsat antikoncepci (chtěla jsem předepsat antikoncepci po 6 letech neužívání). Po dotázání, že to snad určuje paní doktorka po vyšetření, mi bylo sestřičkou sděleno, že to mám mít nastudované.
    Nehledě na to, že jsem byla objednána na 12:30 (od 12 do 12:30 měli obědovou pauzu), nikdo nebyl v ordinaci, nikdo nebyl ani v čekárně a já šla do ordinace až o HODINU později!
    Dříve jsem byla spokojená, ale tohle, co se děje je hrůza a momentálně si hledám novou gynekologii, protože tohle nejsem ochotná podstupovat.

Jiřina Pavlíčková Jiný

Chodí k paní Dr.opravdu hodně těhotných, takže paní doktorka má zkušenosti s GDM.

Paní sestřička možná nehýří úsměvy jak zde zaznělo, ale je profesionální, vše srozumitelně vysvětlí, je ochotna když je potřeba něco. K paní doktorce, vyhovuje mi i způsob komunikace, že se tam nemusím honit každou chvíli a je možnost konzultovat výsledky přes @.

Já doporučení vzala důsledně, takže se daří těhotenská cukrovka zvládat jen dietou a jak p. doktorka, tak já jsme spokojené. Občas mi nějaké jídlo neprojde, ale snažím se sama hledat proč a chyby neopakovat a nestalo se mi, že by skrz to paní doktorka mi utrhla hlavu nebo byla nějak nepříjemná, jak se zde píše. Naopak mám s paní doktorkou příjemnou zkušenost.

Ohledně vhodné stravy vám ordinace zprostředkuje schůzku s odbornicí na výživu, takže máte dost podkladů k těhotenské cukrovce i k vyváženému pestrému jídelníčku.

Děkuji paní doktorce i sestřičce za profesionální přístup a vřele doporučuji.

MUDr. Petr Dvořák Jiný

Pan doktor se mi věnoval a vše pečlivě ukázal a vysvětlil. Jednání milé a příjemné. Sestřička také velmi milá.

MUDr. Ivana Plášilová Jiný

K paní doktorce chodím již přes 23 let, což velmi oceňuji, protože jsem k ní začala chodit jako dětský/dorostový pacient a pokračuji i v dospělosti. Zná tedy můj zdravotní stav lépe, než praktický lékař :). Sestřička je milá a ochotná, vždy se na všem domluvíme.

MUDr. Hana Veselá Jiný

Já tedy moc nechápu ty negativní komentáře. K paní doktorce chodím cca od svých 15 let. Naopak mně vyhovuje, že v čekárně nemusím trávit hodiny, že se lze objednat přes internet a pokud je vše v pořádku, nerozumím tomu, proč bych v ordinaci měla trávit půl hodiny. Kdykoli jsem se na cokoli zeptala, dala mi jasné vysvětlení a kdykoli jsem měla nějaký problém, vždy ho vyřešila. Asi by si stěžovatelky měly uvědomit, že je to lékařka, která léčí a ne psycholožka, k níž si chodíte vyprávět.

MUDr. Ivana Plášilová Jiný

Jak již bylo zmíněno, paní doktorka je arogantní. Myslela jsem že jen vůdči nám, ale když čtu tak nejsme sami. Jinak endokrinologické záležitosti jsou hodně o psychice a zdravém životním stylu.

MUDr. Lucie Krejčí Jiný

Moc hodná a příjemná paní doktorka. Svědomitá. Jsem ráda její pacientkou.

Kontakt

Rokycanova 2798, Pardubice 53002 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda