Zobrazit lékaře

• Jaroslav Novák

Praktický Lékař, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: Bolesti hlavy, břicha a průjem

NEDOPORUČUJI. Pan doktor není v ordinaci v daných ordinacnich hodinách, neopozorni pacienty, že se neordinuje. Telefon skoro vubec nezvedne. Pokud nemate teplotu, nic vám nenapíše i když vám je sebevíc zle a o týden pozdeji skončíte v nemocnci se zápalem plic.

• N

Výborný lékař se spoustou zkušeností. Je velice pečlivý!! Měla jsem dvakrát po sobě zánět močových cest a on při druhém mě poslal hned na odběry apod., zatímco mým kamarádkám se mění jen antibiotika. Nemohla bych si přát jiného doktora. Velice doporučuji!!!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Radek Maixner

Chirurg,

• K
      Umístění: Poliklinika Rokycanova

Milé a citlivé jednání jak ze strany pana doktora, tak ze strany sestřičky!Vždy jsem se setkala s velkou vstřícností a porozuměním.Vše perfektně a srozumitelne vysvětleny veškeré zákroky a postupy léčby.Nikdy se mi nestalo, že bych šla z ordinace znechucena!Velké díky!

• R

Výborný chirurg, s lidským přístupem k pacientům!
      Bohužel do teť jen samý špatný skušenosti v Pardubicích...
      Před časem mi delali v Nemocnici insekci abscesu v oblasti hýždi (kto zažil ví o čem mluvím, hodne bolestivá záležitost)
      Delali mi to zcela bez umrtvení - opravdu šílená bolest!
      Prej to nelze umrtvit kůli zápalu, to pak ale nechápu proč to nedelaji v analogsedaci nebo v krátký narkoze.Neni možný aby v 21.století ma nekdo ,,kuchal,, zcela při vědomí a bez umrtvení.
      p.Maixner na Rokycanovej má zcela jiný přístup...
      A co nešlo v Nemocnici, bez problému udelal.
      Postižené místo před inskeci umrtvil tak, že takžka jsem to necítil.
      Divný viď? U Maixnera to šlo?
      Jednoduše proto, že opravdu to chtel a udelal maximum proto, aby to bolelo co nejmíň....
      Opravdu fajn člověk a profesionál.
      Sestrička je zlatíčko vždy pozitívne naladená...mimochodem i moc hezká :))
      Spokonost...mohu je doporučit.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Jan Řehák

Praktický Lékař, MUDr.

Umístění: Poliklinika Rokycanova

Po cca 3 letech už mohu srovnat přístup tohoto lékaře a mých předchozích. Jsem velice spokojená.
      Naslouchá, přemýšlí, je zkušený, nic nepodcení, ale také nepředepisuje hned zbytečné léky, dokud to není opravdu nutné. Bude mi 50 a takhle bezpečně jsem se v péči jiného lékaře zatím necítila.
      Přečetla jsem i hodnocení sestry a vůbec ho nechápu, vždy jsem ji zažila profesionální. Ne "milou", ale rozhodně nebyla nepříjemná. Je prostě v práci a tu dělá - dle mého - opravdu dobře.
      Ohledně čekací doby si taky nestěžuji. Jsem vděčná, že v čekárně nehraje televize a můžu si v klidu číst. Pokud by mě rušily hovory jiných pacientů, nosím s sebou kromě knihy i sluchátka :-) Nehledám problém tam, kde žádný není.

• D
      Umístění: Poliklinika Rokycanova

Pana doktora moc doporučuji. Je vždy milý, nepodceňuje žádné příznaky, naopak se snaží nacházet souvislosti. Pacienta vždy vyslechne a prohlédne. Ordinace je moderně vybavena, čekací doba je delší, ale to je tím, že se pan doktor každému pacientovi důkladně věnuje. Sestřička je také milá. Kéž by takových doktorů bylo víc...

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Pavel Bulušek

Neurolog, MUDr.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: Jiný

Velice empatický, slušný a vstřícný člověk. Odborník na slovo vzatý, na pacientovi mu opravdu záleží. Takových lékařů je už dnes pomálu. Doopravdy. Má také velice milou a sympatickou sestřičku, ochotnou, usměvavou.

• Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: Bolesti

Vznikající ve svém oboru,je příkladem pro spoustu lékařů i odborníků kteří by se mohly učit.Pán MUdr.Pavel Bulušek milý, vstřícný, přemýšlivý lékař a jeho prioritou je zdravý pacienta. Tak též i zdravotní sestra si zaslouží velký dík za přístup k pacientovi.
      Skláním a děkuji Vám. Váš pacient Šťastný Petr.

Podívejte se na všechny názory (61) na lékaře

• Katarína Jiráková

Oční Lékař, MUDr.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: Jiný

U lékařky jsem byla s 2 letou dcerou, kvůli silhavosti, na doporučení, že je skvělá. Ovšem přišlo velké zklamání, lékařka asi neměla svůj den.... Při příchodu do čekárny jsem viděla, že má dcerka strach, ale podařilo se mi ji uklidnit. Myslím, že v tomto věku je 90% děti, které se bojí lékařů, takže by na to měl být zdravotnický personál připraven a předpokládala bych trochu empatie, která ani zdaleka neproběhla. Po příchodu do ordinace jí nejdříve sestra rozkapala oči a s pláčem jsme se šly na půl hodiny projit. Opět se mi podařilo dceru uklidnit. Podruhé jsme vstupovaly do ordinace s tím, že jsem už mezi dveřmi sdělila lékaře, že se dcera boji a že budeme potřebovat trpělivost a čas. Na to lékařka odpověděla, že to vidí. Hned nás hnala k přístroji, ale jen se přiblížila, malá spustila hysterak a bála se jí. Navrhla jsem lékařce, že půjdeme znovu ven a zkusíme přijít ještě jednou. Opět jsem malou venku uklidnila, ale další vkroceni do ordinace bylo opět s pláčem. Posadila jsem dceru na klín a lékařka už na ní hned brala ruční přístroj, malá stále plakala a už kopala i nožkama. Poprosila jsem lékařku, zda by mohla malé ukázat nějakou hračku nebo ji ukázat ten přístroj a říct, co bude delat, že by nám to možná pomohlo, ale v tu chvíli už bylo pozdě, malá byla úplně paralizovana, ikdyz jsem na ni mluvila a snažila se jí uklidnit. Lékařka na ni křičela, ať je zticha, že u ní se takhle nebreci a pak spustila na mě, ať ji něco řeknu. Na to jsem lékařce řekla, že to kriceni asi nepomůže, jak je vidět a dostala jsem odpověď, že teda bude silhat, když se nedá vyšetřit a nedokážu si ji uklidnit, že jestli to tak chci, tak prostě bude silhat. Tím mě úplně rozebrala až mi tekly slzy také. Odcházely jsme pryč s tím, že se dcera nedá vyšetřit a konec, že jindy. K lékařce už jsme se po této špatné zkušenosti nevrátily. Našly jsme jinou a tam je opravdu profi přístup a dcera tam vůbec neplakala. Opravdu tuto lékařku nedoporučuji pro malé děti, neumí to s nimi, o sestře ani nemluvím. Ani trocha empatie.

• E
      Umístění: Poliklinika Rokycanova

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a příjemné. Chodím do této ordinace i se synem a přístup k dětem je vynikající. Sestřička i paní doktorka působí jako sehraný tým. Obdivuji jejich rychlost a současně pečlivost a svědomitost. Vše vždy skvěle a srozumitelně vysvětlí.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Jan Peršín

Gynekolog, MUDr.

• E
      Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: Jiný

Pan doktor je vstřícný, trpělivý a chápající odborník, děkuji mu za péči, kterou mi mnoho let věnuje

Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: Jiný

S panem doktorem mám nejlepší zkušenost nejen já, ale i moje maminka. Je profesionální, vstřícný a velmi pečlivý. Sestřička v ordinaci je také velmi ochotná a milá. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (118) na lékaře

• Svatava Tomašulová

Gynekolog, MUDr.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: Jiný

K pani doktorce chodim jiz 10 let a to i v tehotenstvi. Je mila, ale na me az prilis propaguje prirodni lecbu hypnoporody atd a take nema prilis moderni vybaveni.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: Jiný

Jsem velmi spokojená s Mudr Tomasulovou.Je to profík ve svém oboru. Překvapili mě názory na její osobu ohledně arogance. Paní doktorka má vždy profesionální přístup, zeptá se vždy na potíže či změny.Snazi se max.pomoci při jakémkoliv problému a zhodnotí možnosti léčby.Osobně ji děkuji za život,kdy u mne objevila příznaky závažné choroby, což se nepodařilo předchozímu gynekologovi i po opakovaných návštěvách.Kdyby bylo více takových lékařů, kteří se zajímají o pacienta celistvě... Ohledně sestřičky,je přímá a pravá ruka lékařky.Za mne obě profesionálky na svém místě

Podívejte se na všechny názory (89) na lékaře

• Zdeněk Dvořák

Revmatolog, MUDr.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: Jiný

Souhlasím s názorem tady kolegy dole. Pan doktor je hodný, milý, pracovitý, laskavý, dobře se s ním povídá...a tak bych mohl pokračovat. Jediná chybička je v tom že váš problém nevyřeší, alespoň taková je má zkušenost. Ani po několika letech docházení na příčinu problémů (přes všechny ty testy) nepřišel a léčil ibuprofenem.

• H
      Umístění: Sam.ord.lékaře spec. - revmatologieSlužby: Jiný

Pan doktor je ve svém oboru jednička, ale též pomůže pacientovi i s jiným problémem i přesto že to není jeho parketa. Jsem s ním velice spokojená a díky že jsou ještě na tomto světě takový lékaři jako je on, děkuji

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Pavlína Paulysková

Kardiolog, MUDr.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: Jiný

jsem diabetik a chodím k paní doktorce už mnoho let a nikdy se mi nestalo že by něco nevysvětlila a naopak když se mi nedaří snaži se mi pomoct a podpoří mě je skvěla všem pacientum mohu jen doporučit

• M

K paní doktorce chodím asi tak 5 let a jsem nadmíru spokojený. všechno mi řádně vysvětlí a snaží se mi pomoct. to, že si ji cením dokazuje i to, že když změnila místo, tak jsem se nechal přehlásit k ní, i když do jiného města.