Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Tomáš Merhaut

Diabetolog, Internista, MUDr.

• I

Vynikající diabetolog i člověk, s velkou empatyjí a porozuměním. Má nejen odborný, ale i lidský rozměr,
      velmi si ho vážím.

• Vynikající lékař a člověk.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Hana Čechová

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Tato paní doktorka je pro mě a jistě i pro ostatní velikým pokladem. Málokdy se najde tak skvělý lékař, na němž je navíc vidět, že bere svou práci jako své životní poslání. Již při první seznámením poznáte, že jdete k odborníkovi. Nadchla mě svým milým, lidským přístupem, ochotou a profesionalitou. Vždy se na návštěvu u ní těším.

• K

Paní doktorka je opravdu "stará škola", je docela milá, ale jsem přesvědčená, že by měla být již dávno v důchodu. Nedávno jsem u ní byla kvůli hroznému bolení v krku (po dvou dnech vysokých horeček) - ale řekla mi, že "tam nic nevidí" a poslala mě domů. Protože se to zhoršilo, šla jsem k ní další den znovu. Opět mi řekla že "je to mírně zarudlé", ale není to nic vážného, tak ať jdu domů. Nedalo mi, tak jsem zašla na ORL, paní doktorka mi řekla že mám angínu jako hrom a k tomu zánět nosohltanu a hned mi napsala antibiotika. Mé další zkušenosti s paní doktorkou Čechovou jsou velmi podobného rázu. Bohužel ji nemohu doporučit.

• Karel Šilhán

Psychiatr, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: psychiatrické vyšetření

Pan doktor je milý a lidský, ale nikdy jsem nezažila nějakou opravdovou "snahu" pochopit, co mi je, jak se cítím atd. Je to vždy návštěva na 2-3 minuty, kdy mi pouze napíše léky a já odcházím. Tudíž bych si představovala větší zájem lékaře o svého pacienta. Jinak jsem s ním nikdy neměla žádný problém a klidně bych jej doporučila komukoli, kdo postupuje také psychologické terapie, jelikož zde se žádné pomoci (kromě léků) nedočká.

• Z
      Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Velice doporučuji pana doktora, je to empatický, lidský odborník, který neordinuje léky zbytečně a uvažuje v méně závažných případech i o jiných formách terapie. Léky vybírá na míru, pacienty dlouhodobě sleduje . Jsem velice ráda, že jsem natřefila na něj!

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Marie Kyralová

Fyzioterapeut, MUDr.

• A
      Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: bolesti v oblasti pánve

Paní doktorka Kyralová je vynikajícím odborníkem a navíc nadmíru empatickou osobností. Velice mi pomohla a stejně tak i její syn, také fyzioterapeut.

• Umístění: Ordinace rehabilitačního lékařeSlužby: migrény

Byla jsem měsíc v neschopnosti s migrénou, bolest hlavy byla tak veliká, že jsem nemohla otevřít oči. Doktoři mě dopovali různými léky až jsem z nich ke konci začala zvracet. Kamarádka mi doporučila paní doktorku s velkým "D", po pár návštěvách bylo po bolestech!!! Velice doporučuji, a přikláním se k názoru, že se dnešní předražení fyzioterapeuti mají co učit.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Zdeňka Chovancová

Psycholog, PhDr.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Uzasna terapeutka! Trpeliva, naslouchava, podporujici. Pokazde, kdyz jsem od ni odchazela, jsem se citila uzasne. Navic prostredi, ve kterem ordinuje, je utulne a clovek se citi moc prijemne.

• N

Po osmi letech nejlepší psycholožka. Velice nenásilný a přátelský přístup. Absolutní respekt vůči potřebám pacienta. Vřele doporučuji. Výrazný pokrok za 3 měsíce, bez zbytečných komplikací.

• Olga Dědečková

Dermatolog, MUDr.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Jiný

Paní doktorka je moc příjemná. Byla jsem u ní už 2 krat, a mohu jen doporučit.
      Dlouho čekání, ale určitě, stojí to zato!

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Akne

Dlouhe cekani, neprijemna pani doktorka, odesla jsem bez reseni. Pote jsem navstivila jineho dermatologa, ktery byl sice take ne uplne prijemny, ale akne mi vyresil tak, ze mam plet jak z alabastru. Za me tedy pani doktorka urcite ne.

• Marie Červenková

Chirurg, MUDr.

• L
      Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Jiný

Mohu doporučit operaci očních víček. Výsledek předčil všechna moje očekávání. Okamžité pocítení výhod tohto zákroku, zlepšení vidění a omlazení vzhledu obličeje. Zhojení a neviditelnost jakéhokoliv zákroku během několika dní.

• J
      Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Jiný

Byla jsem u paní doktorky na odstranění podkožního zánětu. Paní doktorka i sestřička byly moc příjemné. Zákrok byl bezbolestný a rychlý. Nebyla jsem ovšem vůbec informována o tom, co mi vlastně je, dokud jsem se nezeptala během vyndavání stehů. Pár dnů po vyndání stehů jsem si ovšem najednou půl stehu vytáhla sama doma ve vaně. Pro příště bych ocenila, kdyby mě byl lékař schopný všech stehů zbavit sám.

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Františka Vojníková

Oční Lékař, MUDr.

• J
      Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Jiný

Poprvé se mé vyšetření zrušilo, aniž by mi to bylo oznámeno. Podruhé jsem na pozvání přišel a sestřička se mě na jméno zeptala za hodinu, načež mi řekla, že už na mě nebude mít čas. DĚS. Napotřetí se nám návštěva podařila, vyšetření oproti zkušenostem od minulých lékařů se mi ale přesto zdálo trochu odfláknuté.

• E
      Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: pravidelná prohlídka

K paní doktorce chodím na kontroly od roku 2002. Ze začátku byla velmi
      milá, ochotná a vstřícná, ale při mé poslední návštěvě jsem se nestačil divit. Seděl jsem u perimetru a ona vesele klábosila se sestrou o vnoučatech a pokyny mi dávala z vedlejší místnosti. Jelikož mám složitější oční vadu, poslala mě na další vyšetření na kliniku, ale tam z jejího doporučení nebyli moudří, nepochopili, co po nich chce.
      Takže shrnuto: jsem nucen se po letech poohlédnout po jiném lékaři.
      V dobré víře jsem ji doporučil svým známým a teď vidím, že se jim budu muset omluvit.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Olga Radochlebová

Dermatolog, MUDr.

• V
      Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Jiný

Toto byl jeden z nejhorších zážitků z návštěvy lékaře, co jsem kdy prožila. Opravdu nedoporučiji. Již z telefonického hovoru bylo jasné, že paní doktorka nebude "sympaťákem roku". Začalo to již dlouhým čekáním v čekárně, kdy si paní doktorka odešla na půl hodiny pryč, aniž by cokoli řekla. Při prohlídce byla nepříjemná a arogantní, neprovedla žádné vyšetření, jen od boku předepsala několik mastí. Už v tu chvíli mi bylo jasné, že tady jsem naposledy a že ani její předepsanou léčbu nedodržím, protože paní lékařka zněla naprosto zmateně a nedůvěryhodně. Naprosto ztracený čas, jsem znechucená, kdo všechno může u nás vykonávat lékařskou praxi.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

S vyšetřením u paní doktorkty byla jsem velice spokojená.
      Je to profesionální lékařka jak má být, s vysokými odborními znalostmi a moc pečlivá. 100% doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře

• Roman Horný

Gastroenterolog, Internista, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Jiný

Byl jsem u pana doktora na gastroskopii bez sedace a všechno bylo naprosto v pohodě. Ze začátku to bylo trochu nepříjemné, ale pan doktor je očividně profík a zbytek zákroku jsem ani necítil a po 5 minutách bylo po všem.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Pan doktor je sice velmi jemný při vyšetření, prostředí čisté, sestra milá, ale celkový dojem otřesný. Trpím dlouhodobě těžkými obtížemi, přestala jsem téměř jíst neustálé zvracení a průjmy, záněty atd. Pan doktor mi po vyšetření řekl že mi nic není A ať prý jdu na psychiatrii. Odešla jsem plačící a našla jiného lékaře, který hned diagnostikoval těžkou intoleranci na laktozu ( kterou pan Horný také vyšetřoval a nic nenašel) a zároveň mne poslal na vyšetření slinivky která způsobuje nejspíše většinu mých problémů, nasazená léčba okamžitě zabrala.překvapuje mně že jako specialistu pana doktora Horného nenapadlo že původ problémů může být i jinde než ve střevech či žaludku. Jinými slovy kdybych se řídila jeho radami, umřela bych hlady nacpaná antidepresivy. Naprosto neprofesionální přístup.

Podívejte se na všechny názory (68) na lékaře