Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (44)

MUDr. Kateřina Stárková Jiný

Paní doktorka je sice milá a empatická, ale minimálně v otázce léčení akné neví vůbec nic. Předepisuje léčiva které nejsou hrazené pojišťovnou a zdravotní stav nezlepšují (někdy dokonce i zhorší). Po 2 letech "léčení" mi došly nervy a jel jsem do Prahy, kde mi akné za měsíc úspěšně zalecili a stálo doslova to jen pár korun... Od známého mám také recenzi, že paní doktorka předepsala mnohem dražší variantu léku, který se jinak dá koupit za pár korun. Za mě tedy velká nespokojenost.

MUDr. Kateřina Stárková Jiný

Tato paní doktorka nemá empatii a je neochotná. Nedoporucuji

MUDr. Eva Andrlíková Jiný

Dlouho jsem se nesetkal s takto skvělým a lidským přístupem. Všechny alergologie v Příbrami mě odmítly, nebo mi daly termín za rok.... Zde jsem našel pochopení a opravdovou snahu mi pomoci.
    Hlavně musím vyzdvihnout jednání zdravotní sestry. Mohu doporučit.

MUDr. Jan Dvořák Jiný

Dnes jsem byla s dcerou a nemám si nač stěžovat.Doktor i sestra úplně v pohodě.Dcera se nebála.Ano když ji píchl ucho,tak brečela,ale pouze chvíli.Já k němu chodila jako dítě a nemám na něj zlé vzpomínky.

Jaromír Jiruš Jiný

Pan doktor mi po dobu několika let, co jsem k němu chodila, nebyl schopen zjistit endometriózu. Až po návštěvě jiného gynekologa, který při prvním vyšetření zjistil, že mám srůsty a cysty. Po letech problémů, jsem je konečně vyřešila...u jiného gynekologa.

U
    Stanislava Kvasničková Jiný

Výborná paní doktorka. Kdyby byli všichni lékaři pár exeláns jako ona, naše zdravotnictví ušetří nemalé peníze za drahé vyšetřovací metody. Pokud vás lékař vidí jen na chodbě, téměř vás nepustí ke slovu, stačíte jen říct, že máte velké bolesti a ona vám odvětí, že kdybyste měl bolesti, budete vypadat úplně jinak, tak to už je k zamyšlení. V jednom filmu zaznělo "to jsem vám mohl poslat jen kalhoty a vy byste to poznal podle puků"...tak nějak proběhlo mé první a doufám poslední setkání s paní doktorkou. Proč mi vlastně ze mzdy strhávají zdravotní pojištění? Víc takových lékařů a jsme všichni zdraví jako rybičky i když vykoupíme lékárny a do zaměstnání se budeme belhat o holích. Nějak mi to všechno připomnělo socialistické zdravotnictví.

MUDr. Věra Mandíková Jiný

Bez žádanky, kterou vám nikdo nedá, protože chybí lékaři, se s vámi vůbec nebudou bavit.

MUDr. Jan Dvořák Jiný

Vůbec nedoporučuji návštěvu s malými dětmi kvůli absolutně neempatickemu přístupu, minimu komunikace jak s dítětem, tak s rodičem. Dceři píchali obě uši, což jsem si během strašného zákroku musela sama domyslet. Pan doktor se sestřičkou jenom neustále nadávali, že dceru (2,5) špatně držím, nenechali mě na ní ani promluvit, nic vysvětlit, ani ji utěšit a pochovat. Když jsem se z tohoto hrubého přístupu sama rozbrečela, ještě mi to vyčetli, že jsem pro dceru špatná opora. Příště pojedeme snad radši o 100 km dál než tohle opakovat.

MUDr. Marie Šímová Urbanová Jiný

Lékařka se chovala k mému otci velmi hrubým způsobem. Vynadala mu , že se na vyšetření neobjednal sám , proč ho objednává dcera. Následně vynadala matce , která byla jako doprovod. Celé to vyšetření u paní doktorky otce v jeho vážném zdravotním stavu ještě více rozhodilo. Jako nejbližší rodina víme , jak na tom otec s pamětí a vyřizováním záležitostí je. Lékař má provést vyšetření a ne 70 letého člověka kárat a chovat se nadřazeně. Paní doktorka již zapomněla na etický kodex !!

Jaromír Jiruš Jiný

K panu doktorovi chodím již přes 25 let, chodí tam i moje dcera, protože jsme nadmíru spokojené - je velmi empatický, ochotný, vstřícný, poradí, pomůže . Dcera původně chtěla ke gynekoložce - ženě, ale teď prý by neměnila. I sestřička je velmi příjemná.

Kontakt

Čechovská 57, Příbram 261 01 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda