Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Nemocnice poskytuje ambulantní zdravotní péče zaměřené na primární i specializovanou zdravotní péči.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (191)

Ivan Karel Jiný

Vemi ochotný lékař, který vše do detailu vysvětlí.a snaží se pomoci.

MUDr. Jana Jourová Jiný

Velmi neseriózní lekař! Nedoporučuji v žádném případě.

MUDr. Jaroslava Procházková Jiný

Super paní doktorka a super paní sestřička,vděčný pacient Schneider

MUDr. Helena Holá Jiný

Profesionální přístup, ochota, příjemné jednání. Děkuji i za vnučku. S náušničkami je velice spokojená.

MUDr. Kateřina Klímová Jiný

Velmi nepříjemná doktorka, když s ní člověk nesouhlasí nebo se jí hodně ptá, tak přestane odpovídat raději úplně, než aby něco vysvětlila. Má strašně neosobní a agresivní přístup.

MUDr. Věra Höferová Jiný

Zubařka nemilosrdná, žádná komunikace. Veme si šťít a vrtačku do ruky a mlčí. Pohled jízlivý a prostě tam nemá už co dělat. Děti mají trauma. Měla by být uznalá a dávno toto místo opustit. Empatie žádné. Netýrejte naše malé dětičky.

Petr Veselka Jiný

S bolestivým otokem zápěstí jsem do ordinace raději předem zavolala. Sestra mi ihned v úvodu vyndala, že přesně nevím, co mi je, neuvěřitelně arogantní a drzá k člověku, který se obrací o pomoc. Ordinaci se raději vyhnu.

Petr Veselka Jiný

Zkušenost otřesná. Nevím proč tento lékař má čekárnu plnou. To Vám to všem, nevadí? V 10 hod. už pacienty nové - příchozí nevezmou. Odmítli ošetřit i pacienta s úrazem se slovy sestry..., "Takových tu je". I když čekáte a nevejdete hned, vyhodí vás. Není ani snaha se domluvit, že tu čekáte od rána, a ač jste se vzdálili po 3,5 hod. na chvíli ode dveří, počkáte tedy až ošetří pacienty další a pak by Vás vzal. Jít na WC se nevyplácí, jak se vzdálené více jak 30 cm ode dveří, mate smůlu. Nezájem. Že máte také úraz nikoho nezajímá. Do dveří doktor křičí... nezajímá mě to, ať přijdou jindy. To jen pár postřehů ze 4 hod. čekání v čekárně. Pardon, ale pane doktore, chybí Vám empatie, záklopka a absolutně zpětná sebereflexe a vlastně úplně vše co by Vás dělalo lékařem a také hlavně člověkem. Snad se mi nepodaří potkat už horšího lékaře. Co jsem viděla byla neskutečná ostuda - Vaše, pane doktore. Děkuji za zkušenost, pro mě byla dostačující. Věřím, že se Vám vrátí co děláte druhým.

MUDr. Ctibor Dostál preventivní prohlídky

NEDOPORUČUJI.. hlavně pro někoho, kdo hledá u doktora alespoň špetku ampatie, přijde mi, že tento člověk nemá vůbec rád děti. Zatím byl pokaždé na telefonu a ani se nezajímal, že v ordinaci jsme, vedla to celé sestra, podotýkám, že u nej jsme rok a pokaždé návštěva probíhala stejně.. jejich manipulace s moji dcerou se mi vůbec ale vůbec nelíbí, zachází s ní hrozně, když byla malé miminko, tak ještě v pořádku, ale jakmile byla větší tak ji sestra bouchla do hlavy pokaždé když ji měřila, doktor když ji šel prohlédnout, tak jsem přesně u viděla kde se ji dotykal, protpze ta místa měla vždy rudá.. nevím, nelíbí se mi ani způsob jakým s ni mluví, jak už jsem říkala ani spetka empatie a když už dcera měla hystericky záchvat ze lapala po dechu, tak ji ještě placnul do břicha a řekl je to dobrý prosimte. Jednalo se o pohou preventivní prohlídku. A bohužel mi ještě nevyhovovala komunikace na e-mail mi neodpovedeli na žádný a dovolat se tam, je také oříšek..

Eva Kašparová Jiný

K paní doktorce a její sestřičce, chodím již několik let. Obě jsou skvělé, empatické, s příjemným projevem, lidským přístupem a chutí pomoci. Jsou to lidé na svém místě a to se v našem zdravotnictví dá dnes říci opravdu o málokom. Několikrát mi velmi pomohly v těžkých situacích a dostávají mě na nohy z opakujících se nemocí a to né tím, že by mě přesvědčovaly do léků za tisíce. Děkuji Vám

Kontakt

Lovosická 440/40, Praha 19000 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, ... Pojišťovna VZP, a.s. Všechna pojištění