Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (47)

MUDr. František Picek artroskopie

Pan doktor je odborník ve svém oboru! Nejlepší přistup, léčba, operace, pooperační péče a i následná. Naprosto doporučují, většího odborníka nenajdete :)
    Kéž by bylo více takových lékařů :)

Jakub Jelínek Jiný

Do ordinace je pomalu nemožné se dovolat. Platba pouze hotově a když chcete doklad o zákroku pro pojišťovnu tak se dost cuká..

MUDr. František Holý Jiný

Děkuji panu Dr.Holému za jeho přístup a provedený zákrok. Objednací termín na první kontrolu byl krátký, když jsem zdůraznil, že mě místo již delší dobu bolí. Kontrola proběhla přesně na čas - stručná, věcná, na všechny otázky jsem dostal odpověď a odcházel jsem s termínem chir. zákroku na příští týden. Vše proběhlo podle mých představ. Za mě naprosto v pořádku, pan doktor je profesionál. Děkuji

MUDr. Jiří Dokoupil Jiný

Sestřička je moc milá a vždy se mi snažila maximálně vyjít vstříc. Pan doktor Dokoupil mi nejednou pomohl: po složité operaci zápěstí s osteosyntézou, distorzi kolene i opakovaných bolestivých problémech s bederní páteří. Děkuji!

MUDr. Alžběta Carbolová Jiný

K paní doktorce chodím již řadu let, úžasná doktorka se skvělým přístupem, její léčba mi opravdu velmi pomohla a pomáhá, má lidský, vstřícný, milý přístup k pacientovi. Ona i její sestra jsou dokonalý tým.

MUDr. Margita Tomanová Jiný

Moje zkušenost dobrá, jen ty občasné fronty i přes objednání. Ale ordinace je nyní uzavřena.

MUDr. František Holý Jiný

Velmi dobrá zkušenost s panem doktorem - vstřícný, milý, ohleduplný a pozorný. Také velmi dobrá organizace, aby čekací doba nebyla dlouhá.

MUDr. Dušan Klein Jiný

Jedná se o velice vstřícného lékaře. Je schopný naslouchat pacientovi, diagnozu s ním lidsky probrat, vysvětlit, jak bude probíhat léčba. Studuje nové lékařské postupy a nabízí kvalitní léčbu. V ordinaci je příjemná atmosféra, čekání dle objednaného termínu se dodržuje.

MUDr. Dobroslav Kalina Jiný

Pan doktor opravdu vyborny a bez vytky, jezdim za nim uz leta a z ruznych casti Prahy, ovsem sestra..!! Nikdy se neda dovolat. Vlastne pokud chci za doktorem, vzdy musim sednout do auta a jet se objednat osobne. Bohuzel nerozumim, proc ji nevymeni. Jinak doktor opravdu mily a sikovny a stoji to za to.

MUDr. František Holý Jiný

U pana doktora jsem byla po špatně provedené parciální ablaci nehtu. Tu mi pan doktor provedl znovu,zavedl drén a dochazela jsem ještě na dvě kontroly. Co se tyče ošetření tak maximální spokojenost, velmi pečlivě a radne provedeny vykon.

Kontakt

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha 169 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna