Zobrazit lékaře

• klinika

Nejbližší zařízení

• K
    Lékař: MUDr. Pavel Bambas Jiný

Nejlepší Doktor jakého já potkal moc hodným pro lidi stará se jak nejdříve pomoc doporučujeme pana Bambasa

• V
    Lékař: MUDr. Věra Melicharová Jiný

Paní doktorka je skvělá. Při vyšetření je vždy pečlivá, na děti je moc hodná a i její přístup k rodičům je velmi vstřícný. Vždy je dostupná na telefonu (a to i mimo ordinační hodiny) a je ochotná pomoct a poradit. Jsem ráda, že jsme pro dceru vybrali právě ji.

• N
    Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

Paní doktorka je moc příjemná, vše podrobné vysvětli a pořadí co je lepší v tuto situaci. Určitě doporučuji!

• K
    Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

K paní doktorce chodím přes 20 let (od svých asi 12 let) a vidíme se tak 3-4x do roka. Pokaždé a vždy je velmi precizní, ochotná, snaží se pomoci, vyslechne problém i s příčinou. Vždy dá prostor na další otázky. Nikdy jsem neměla pocit, že bych ji obtěžovala či zdržovala. Vše vysvětlí i opakovaně. Je pravdou, že na dveřích je upozornění, že objednací časy jsou orientační a pořadí pacientů určuje doktor (když máte mimino v autě, jste za toto "předbíhání" rádi). Stalo se mi tedy, že jsem někdy čekala třeba 20 minut, ale paní doktorka mi za to vždy stála.

• M
    Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

K paní doktorce Boháčové chodím téměř 20 let a jsem velmi spokojen. Dnes už bydlím 150 km daleko, ale přesto jezdím stále k ní. Vždy mi pomohla a dobře poradila. Dobře starala i o moje postarší rodiče. Čekání je někdy trochu delší oproti objednané hodině, ale vyplatí se to.

• D
    Lékař: MUDr. Pavel Bambas Jiný

U pana doktora Bambase chodím již 25 let,i když jsem změnila bydliště,stejně fojzdim protože vím ,že vždy mi poradí a pomůže.Zajmajo vždy i celkový stav ne jen co momentálně mě bolí.
    Byla jsem daleko spokonejssi s přístupu předešlou sestřičku,snad se to zlepší.

• J
    Lékař: MUDr. Vladimír Kolařík Jiný

Skvělý doktor, skvělá sestra, léčba účinná, co víc si přát.

Lidský přístup, sestra naprosto skvělá a příjemná, což normálně nebývá. Pan doktor je vtipný, což dost pomáhá proti stresu z toho, že jste si naprosto nesmyslně zlomili půlku těla.

• F
    Lékař: MUDr. Lubomír Sklenář Un souffle au coeur .

Le docteur Sklenar est acceuillant, à l'écoute du patient, un professionnel attentif et efficace. Je me fais suivre par lui depuis 20 ans. J'habite à Berroun et cela ne m'a pas dissuadé à trouver une consultation plus proche de chez moi! Merci docteur.

• R
    Lékař: MUDr. Jaroslav Vrkoč zánět v oku

S oční ordinací jsem velice spokojena, moc mne bolelo oko, sestřička velmi milá a vstřícná, moc příjemná,usměvavá. Hned mě pan doktor vyšetřil, hodně se mi věnoval. Nakonec mě předepsal ATB kapky do očí a zánět se lepší. Ocenuji, že mě vzal okamžitě bez problémů, ne jako v Golfové ulici kde je to velký problém.. Pan doktor Vrkoč je profesionál, ví jak léčit.Cítila jsem se velmi dobře a starali se o mě moc hezky. Díky!!! Doporučuji.

• M
    Lékař: MUDr. Jaroslav Vrkoč Kontrola běžná

Pan doktor celou rodinu profesionálně prohlédl, a to s úsměvem a bez nepříjemných slov. Bylo to pro nás vlastně mile setkání v ordinaci. Sestřička také velmi ochotně pomohla dětem k usazení se k přístrojům. Přístup obou je velmi profesionální.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu