Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (47)

Anna Trubanová Jiný

Výborná a komunikativní paní doktorka. Je moc milá a vše mi důkladně vysvětlila. Určitě doporučuji. Je velmi ochotna a to se vidí málo!!!

Anna Matulíková Jiný

Dnes jsem byl u pani doktorky Matulíkové poprvé a popravdě jsem se dlouho nesetkal s tak milým a ochotným přístupem. Při vyšetření i ošetření velice pečlivá a citlivá. Pokud by to takto fungovalo všude začal bych po doktorech chodit rád :-)

Kateřina Švejdová Jiný

Byly jsme zde s dcerou 2,5 roku na podiatrii na vyšetření nohou a vyhotovení odlehčených vložek do bot. Na rozdíl od jiných ortopedů, nebo “specialistů” jsme zde našly odpovídající péči a lidský přístup. Vložky má dcera konečně opravdu na míru s optimální korekcí na každé noze. Paní fyzioterapeutka je příjemná a přistupuje k problému individuálně. Sice nespolupracuje s pojišťovnou, ale stojí to za to. Pro dceru bylo vyšetření zábava. Těšíme se na příště.

MUDr. Andrea Luňáková Jiný

Specialista na svém místě. Velmi ochotná a vstřícná paní doktorka, která důkladně vyšetří a nasadí správnou léčbu, nic nezanedbá.

MUDr. Alexej Nevedomský Jiný

Přes 20 let úspěšně udržuje moji porouchanou páteř, jeho léčba akupunkturou nemá chybu. Jako plus je jeho vstřícnost a při potížích mne přijme nejpozději do dvou dnů. Díky pane doktore

MUDr. Alexej Nevedomský Jiný

MUDr. A. Nevedomského jsem pozanal jako řed. FN. Bulovka před 25 lety.
    Je vynikající odborník, který pomáhá s terapii pooperačních stavů a jeho ruce tlumí bolest pohybového aparátu. Děkuji mu za jeho přístup a péči.

MUDr. Alexej Nevedomský

Moc děkuji.

MUDr. Alexej Nevedomský Jiný

Vřele všem co znají co je bolest zad, doporučuji pana doktora Nevedomského.
    Nejenže má pochopení čím procházíte, ale okamžitě umí najít jádro problému.
    Péči Vám poskytne v plném rozsahu. Spokojenost a 1000 hvězdiček

MUDr. Alexej Nevedomský

Moc děkuji.

MUDr. Pavel Bambas Jiný

Nejlepší Doktor jakého já potkal moc hodným pro lidi stará se jak nejdříve pomoc doporučujeme pana Bambasa

MUDr. Věra Melicharová Jiný

Paní doktorka je skvělá. Při vyšetření je vždy pečlivá, na děti je moc hodná a i její přístup k rodičům je velmi vstřícný. Vždy je dostupná na telefonu (a to i mimo ordinační hodiny) a je ochotná pomoct a poradit. Jsem ráda, že jsme pro dceru vybrali právě ji.

Naděžda Boháčová Jiný

Paní doktorka je moc příjemná, vše podrobné vysvětli a pořadí co je lepší v tuto situaci. Určitě doporučuji!

Kontakt

Ohmova 271, Praha 109 00 Zobrazit v Goole Maps
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna