Zobrazit lékaře

• klinika

Nejbližší zařízení

• P
    Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

U paní doktorky jsem absolvovala návštěvu před více jak měsícem . Měla jsem akutní problém, ale i tak jsem dostala termín až za 14 dní !!! Nicméně jsem do ordinace dorazila, akutní problém už byl jen problém. Paní doktorka se na mne ani nepodívala, ale dala mi mast na daný problém, s tím že po 4 týdnem sám odezní. Opravdu odezněl, nicméně do 14 dnů se opět vrátil a s větší razancí. Při pokusu se opět objednat jsem dostala termín až za 3 týdny !!!! Bylo mi řečeno sestrou, že nejsou ordinací pro akutní případy. A k čemu tedy jsou ?? Asi tato ordinace pacienty neléčí. Já k lékaři chodím krom jiného , když mám problém a ne až je po něm. Pokud návštěvu lékaře nemáte jako společenskou událost, ale chcete aby vám pomohli, tak tam nechoďte.

• K
    Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

Píši svůj velmi čerstvý zážitek. Do ordinace jsem přišla kvůli zdravotnímu problému maličkého syna. Předem jsme byli objednáni a z tohoto směru bylo vše naprosto v pořádku, snad i nad míru. Nebyli jsme tu zaregistrovaní a volali s prosbou o vyšetření vleklého problému. Sestřička byla velmi vstřícná, ochotna pomoci, objednala nás ještě ten stejný týden a to dokonce bez žádanky. Za to opravdu velmi děkuji. To, za co dávám negativní hodnocení je přístup lékařky v ohledu na empatii a obyčejnou kapku lidskosti. Synovi je 17 měsíců a po hrubém zážitku z jiné ordinaci má z ordinací, nemocnic a zdravotníků panický strach. Ať dělám co dělám, bojí se a to doprovází nejen pláč ale také dost hlasitý křik. Ano, je to nepříjemné a povolání lékaře není snadné. Ale máme vyzkoušeno, že se syn při vlídném zacházení uklidní. Zde ho lékařka ani nepozdravila, nepodívala se mu do tváře, nijak se nesnažila o to, aby se jí nebál. Naopak, byla křikem popuzena, vzdychala nad psaním do karty, chytala se za hlavu a přála si, abych syna dala do kočárku do vedlejší místnosti k sestře. Neudělala jsem to, stačilo syna vzít do náruče a odstoupit od lékařky do protějšího rohu ordinace. Co se týče vyšetření, syn se jí bál, nepromluvila k němu ani jednou, neprobíhalo tedy ani v nejmenším klidně. Znovu uznávám, není její problém, že syn křičí a nemusí ji to zajímat, ale pokud mezi pacienty přijímám i malinké děti, neměla by chybět empatie a trocha pochopení. Sama jsem vystudovaným zdravotníkem. Už sem nikdy nepůjdeme proto, že jsme rodiče, kteří si přejí, aby syn do života získal v lékaře důvěru.

• S
    Lékař: Anna Trubanová Jiný

Byla jsem telefonicky objednana v prubehu tehotenstvi na sono vysetreni bulky v podpazi na zaklade zadanky od prakticke lekarky. Kdyz jsem se na vysetreni dostavila, sestra 10 min studovala zadanku a pak ji poslala pryc s tim, ze toto nedelaji. Po vyzadani konzultace s pani Trubanovou mi pani diagnostickou bylo receno, ze se bude jednat spise o vysetreni prsu, ze o necem takovem jeste neslysela a ze se mam bud objednat na pristi tyden, nebo jit jinam. Nechapu, proc je objednany pacient nucen preobjednat se znovu, na pristi tyden. Asi se nechtelo pracovat.. Rozhodne sem uz nikdy vice a radeji se objednat jinam. Tragicky pristup, obzvlaste k tehotne a behem situace kolem covidu.

• M
    Lékař: Anna Trubanová Jiný

Doktorku rozhodně nedoporučuji. Při pádu jsem si zlomil žebro. Hodně to bolelo a špatně se mi dýchalo. Zašel jsem k praktikovi a ten mě poslal na rentgen. Paní doktorka mi po skoro hodině čekání přinesla zprávu obsahující 5 cizích slov, kterým jsem nerozuměl. Zeptal jsem se jí, co mi je. Odpověděla mi, že tu ruku mám jen naraženou. Na to jsem jí upozornil, že mě ale po pádu bolí hrudník a ten mi rentgenovali. Chvíli na mě koukala a pak mi řekla, že se spletla, a že to prý platí pro ten hrudník, prý naražený. Připadala mi celkově nějaká zmatená. Předal jsem zprávu svému praktikovi a ten mi řekl, že té zprávě moc nerozumí, že toto není poprvé a že mě pro jistotu pošle na rentgen znovu jinam. Zlomenina se potvrdila. Takže k této doktorce už příště raději ne.

• J
    Lékař: Martin Pokorný

Pan doktor lecil vsechny synovi nemoci pouze antibiotiky a po 5-ti letech na mou zadost nam konecne napsal doporuceni na imunologii, kde diagnostikovali astma. Behem preventivnich prohlidek nikdy nevysetroval zrak a po zmene pediatra nas nova pani doktorka ihmed pri vstupni prohlidce vysetrila a poslala na ocni. Synovi byla zjistena ocni vada v pravem oku, ktera mohla byt odhalena jiz pri preventivnich prohlidkach a vse se mohlo resit jiz davno. Nyni mozna prijde nenavratne o zrak na prave oko. Dekujeme pane doktore.

• J
    Lékař: MUDr. Alexej Nevedomský

Doktor hovoří více rusky než česky, tak domluva trošku vázne.
    Ordinace stísněná, jsou zde 2 lůžka a lékař, lékař ošetřuje 2 pacienty současně.
    Pro mne byly masáže příliš rasantní, nikdy jsem se s ničím takovým nesetkala. Bolesti se mi touto léčbou zhoršily, musela jsem rehabilitace ukončit.

• M
    Lékař: MUDr. Jaroslav Vrkoč

Pan doktor je velice nepříjemný, na oko synka se ani nepodíval . Už v tehdy jsem cítila, že pana doktora akorát obtěžuji. Vyhledala jsem nakonec jiného lékaře a synovi napsal antibiotika. Dnes byl manžel u lékaře z důvodu pracovního úrazu oka. Tak nehorázné chování jsme nikde nezažili. Lékař byl nepříjemný, na manžela se opět nepodíval a posílal ho do Benešova,kde byl manžel včera bezodkladně ošetřen a pak si měl druhý den dojít na oční na kontrolu v místě bydliště. Už nikdy tohoto doktora nevyhledáme. Je to nepříjemný, arogantní pán a je mi líto pacientů,kteří s ním přijdou do styku. A sestřička bohužel nepatří taky mezi ty nejmilejší. Já jsem taky zdravotník, pracuji v nemocnici na služby a takhle bych se k lidem nikdy nechovala. Děkuji. Behenská

• D
    Lékař: Anna Matulíková Zanícená mazová žlázka

Jestli chcete navštívit tuto paní doktorku, tak možná jen se zlomeninou, co vám dá do sádry, ale jestli tam jdete na chir. zákrok, tak je lepší tam nechodit!!!!
    Šla jsem tam se zanicenou mazovou zlazkou v podpaží. Jednoho pacienta, má v ordinaci pul hodiny a když už na vás dojde rada po x hodinách čekání, tak vám řekne, ať vy se ještě posadite a vezme lidi, co tam přišli před par minutami... Paní doktorce říkám, nezlobte se, ale mám jít na radu a už mám bolesti...
    Na to mi drze odpověděla, ze jestli se mi něco nelíbí, tak ze se mužů sebrat a jít se ošetřit jinam. Když mě paní doktorka nakonec vzala, tak jsem se ji ptala na na další věci k mému problému a jen mi skakala do řeči a k tomu měla dodatek, ze se mě na nic neptala.
    Když už došlo na zákrok, tak mi ránu “umrtvila” nepockala ani 5 vteřin a už mi to řezala !!! Takže jsem všechno cítila a slzy mi tekly proudem.... Nejsem žádný doktor, ale nemělo by se chvíli počkat a pak se pacienta zeptat, jestli to necítí a nebolí ho to ?
    Bylo ji to jedno, když mě viděla v bolestech.
    Poté mi ránu zalepila, mě bylo z té bolesti špatně a na omdleni a hnala mě, ať se zvednu a ať jdu čekat do čekárny na zprávu.
    Neměla by mi zprávu napsat náhodou hned ?
    Psala ji další hodinu a já v bolestech čekala v čekárně, bez prášku na bolest. V čekárně už nikdo nebyl, jen já sama a byla jsem v takovém šoku, ze i přítel se uvolnil z práce a přijel.
    Po hodině čekání vylezla ven a říká, zítra si přijďte na prevaz ráno a pockate si tady zase par hodin. Vzala jsem zprávu a říkám, ze zítra už vážně nepřijdu a ani nikdy jindy !!!!
    Takovéto chování, jsem už dlouho nezažila a doufám, ze už nikdy nezažiju. Mate nám pomáhat a ne nás uvádět do šoku a větších bolesti!!!!
    Za mě nejhorší doktorka, co sem kdy zažila.

• S
    Lékař: Anna Matulíková

Neprofesionalni, nepodava dostatecne informace o lecbe, resp. o moznostech lecby. Velmi neochotna, hlavne se pacienta co nejdrive zbavit. Na to, ze ma plnou cekarnu, chodi pozde. Naprosta nespokojenost, nelze doporucit.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu