Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Adresa

Poliklinika Petrovice
Ohmova 271, Praha 109 00
Pojištění
  • Oborová zdravotní pojišťovna
  • Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Názory o lékařích (60)

60 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
    P

    Paní doktorka sice na něco důsledná, ale absolutně nerada připouští nežádoucí účinky očkování. očkovala nám dceru (9 měsíců) v jeden den dvěmi různými vakcínami. Bohužel jsme věřili a dali očkovat. Od té doby začal kolotoč nežádoucích účinků. Po nahlášení zdravotních problémů vše zlehčovala a při naší prosbě zda by nás poslala s problémy k nějakému specialistovi nereagovala. Specialistu jsme si našli sami, který dceru důkladně vyšetřil, udělal různá vyšetření a dle výsledků vypsal okamžitě kontraindikaci k dalšímu očkování než bude dcera v pořádku. Zdravotní komplikace se táhly ještě nějakou dobu a nebýt očkování měli bychom dnes zdravou dceru. Stačilo v očkování nepokračovat, oddálit nebo rozložit vakcíny.

     • MUDr. Věra Melicharová Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    P

    absolutne neochotny pristup, hlavne aby pani doktorka mohla jit co nejdrive domu

     • Anna Matulíková Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    O

    Ja ani moje rodina k tomuto doktorovi už nepůjdeme. Po úraze mimo Prahu, jsem sháněla chirurga. Přišla jsem tedy se zprávou z jiné nemocnice. Načež mi pan doktor řekl, že ve zprávě chybí popis CT (který tam byl). Požadoval abych popis získala, jinak me nevyšetří, volala jsem tedy na pohotovost, kde mě ošetřovali a paní doktorka řekla,že více popisu z CT není. Chápete, že jsem byla už tak ze zranění špatná a on ještě řekne takovou věc. Šla jsem tedy na kontrolu raději jinde do PALACE ATHENY na Hájích, kde mě vklidu s mou zprávou vyšetřili bez řečí.

     • MUDr. Vladimír Kolařík Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    V

    Čekání na termín je jedna věc - myslím, že neexistuje smluvní dermatolog v Praze, u kterého byste na termín nečekali alespoň měsíc. Pak už bych nicméně doufal, že Vás takový lékař vezme v čase, na který vás objednal, plus mínus třeba 10 minut. U paní Boháčové je pravidlem čekat v čekárně alespoň půl hodiny. Jednou jsem, bez přehánění, navzdory řádně objednanému termínu čekal přes 2 hodiny.
    Léčba za to nestojí. Lékařka mi na moje svědivé ekzémy pravidelně předepisovala ty nejmastnější mastičky pod sluncem, na jejichž výrobu jsem musel vždy čekat do odpoledne či do druhého dne. Pomáhaly ve většině případů, ale neustále jsme experimentovali s nějakými novými. Nejkonzistentnější bylo na všech návštěvách doporučení, abych jezdil k moři. Sestra není zrovna nejpříjemnější osobou, naštěstí jsem s ní však nikdy neměl konflikt.

     • Naděžda Boháčová Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    E

    Tak sem opravdu NE! Nemohu ani napsat, zda je doktorka dobrá, protože jsem se k ní nedostala. Na ortopedii jsem byla dvakrát. Poprvé jsem se šla objednat a čekající pán na ošetření, který byl objednán mi začal říkat, že tam čeká už hodinu, i přesto že je objednán. I tak jsem se objednala na 16.30 hod. V den, kdy jsem byla objednaná už při příchodu jsem viděla, že v čekárně jsou další 3 lidé... V ten den měli otevřeno od 13.hod. Jeden pán mi řekl, že byl objednaný na 15:30. Sama jsem bez ošetření musela odejít v 17:30, protože jsem měla další povinnosti a pán tam ještě stále seděl. Takže 2 hodiny zpoždění. Sestřička byla arogantní, po dotazu, proč objednává mi řekla, že se mi nebude zpovídat.
    V této ordinaci je 1-2 hodinové čekání naprosto normální!!!
    Nehledě na to, že sestřička má otevřené neustále dveře, takže vše co s pacienty řeší vč. osobních údajů slyší všichni na chodbě.

     • MUDr. Iva Janíková Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    S

    Pani doktorka skvela!..Sestricka?! Chovani pani v detske ordinaci neskutecne!! Uz nekolikrat byla velmi protivna,neochotna. Myslim ze detska sestra by mela mit jiny pristup kor kdyz se jedna o miminko!

     • MUDr. Věra Melicharová Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    Z

    Na doporučení své obvodní lékařky jsem měl podstoupit vyšetření zraku. Pan doktor se mě zpočátku snažil vyhodit, že tam prý u něj nemám co dělat. Mluví tak, že mu není rozumět a táhne z něj na dálku přinejmenším cigaretový zápach. Souhlasím s jinými negativními recenzemi práce pana doktora a připojuji se k nim. Člověku s takovým přezíravým a, dá se říct, nepřátelským vztahem k pacientům by vůbec nemělo být povoleno vykonávat lékařské povolání. Doporučuji prošetřit přístup MUDr. Vrkoče anonymně někým z České lékařské komory.

     • MUDr. Jaroslav Vrkoč Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    D

    Pan doktor je velice, velice nepříjemný, není to hodný člověk.
    Sestřička je moc hodná, nechápu jak v ordinaci s takovým........ může vydržet.

     • MUDr. Jaroslav Vrkoč Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    P

    Byla sem poslaná na rentgen páteře v okénku seděla sestra která neuměla ani pozdravit a tvářila se kysele,vypadalo to že jí spíš otravuju na rentgenu páteře sem byla poprvé a tak sem nevěděla jak to probíhá,rentgen mi prováděla sestra co neuměla ani pozdravit tudíž sem se už dostala do stresu z jejího chování a zmatkovala sem,sestra je nepříjemná a nemá slušné vychování tak by mě zajímalo proč tuhle práci dělá když mají lidé pocit že jí s rentgenem otravují?bylo to vidět hned u okénka ten její pohled a to že neumí zdravit,takový lidé by u Vás pracovat neměli

     • Anna Trubanová Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    L

    Neochotný a otrávený personál na příjem pacientů. Máte pocit že obtěžujete. Nezvedají telefon, ani nereagují na e-mail. Zastaralé zařízení. Rozhodně nedoporučuji a pak chápu, že spolupracují s tak málo pojišťovnami.... to je jasná vizitka a signál se tomuto zařízení vyhnout obloukem.

     • Anna Trubanová Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu