Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (47)

MUDr. Věra Melicharová Jiný

Pani doktorka skvela!..Sestricka?! Chovani pani v detske ordinaci neskutecne!! Uz nekolikrat byla velmi protivna,neochotna. Myslim ze detska sestra by mela mit jiny pristup kor kdyz se jedna o miminko!

MUDr. Jaroslav Vrkoč Jiný

Na doporučení své obvodní lékařky jsem měl podstoupit vyšetření zraku. Pan doktor se mě zpočátku snažil vyhodit, že tam prý u něj nemám co dělat. Mluví tak, že mu není rozumět a táhne z něj na dálku přinejmenším cigaretový zápach. Souhlasím s jinými negativními recenzemi práce pana doktora a připojuji se k nim. Člověku s takovým přezíravým a, dá se říct, nepřátelským vztahem k pacientům by vůbec nemělo být povoleno vykonávat lékařské povolání. Doporučuji prošetřit přístup MUDr. Vrkoče anonymně někým z České lékařské komory.

Anna Trubanová Jiný

Výborná a komunikativní paní doktorka. Je moc milá a vše mi důkladně vysvětlila. Určitě doporučuji. Je velmi ochotna a to se vidí málo!!!

MUDr. Jaroslav Vrkoč Jiný

Pan doktor je velice, velice nepříjemný, není to hodný člověk.
    Sestřička je moc hodná, nechápu jak v ordinaci s takovým........ může vydržet.

Anna Trubanová Jiný

Byla sem poslaná na rentgen páteře v okénku seděla sestra která neuměla ani pozdravit a tvářila se kysele,vypadalo to že jí spíš otravuju na rentgenu páteře sem byla poprvé a tak sem nevěděla jak to probíhá,rentgen mi prováděla sestra co neuměla ani pozdravit tudíž sem se už dostala do stresu z jejího chování a zmatkovala sem,sestra je nepříjemná a nemá slušné vychování tak by mě zajímalo proč tuhle práci dělá když mají lidé pocit že jí s rentgenem otravují?bylo to vidět hned u okénka ten její pohled a to že neumí zdravit,takový lidé by u Vás pracovat neměli

Anna Trubanová Jiný

Neochotný a otrávený personál na příjem pacientů. Máte pocit že obtěžujete. Nezvedají telefon, ani nereagují na e-mail. Zastaralé zařízení. Rozhodně nedoporučuji a pak chápu, že spolupracují s tak málo pojišťovnami.... to je jasná vizitka a signál se tomuto zařízení vyhnout obloukem.

Anna Matulíková Jiný

Dnes jsem byl u pani doktorky Matulíkové poprvé a popravdě jsem se dlouho nesetkal s tak milým a ochotným přístupem. Při vyšetření i ošetření velice pečlivá a citlivá. Pokud by to takto fungovalo všude začal bych po doktorech chodit rád :-)

MUDr. Andrea Luňáková Jiný

Souhlasím s paní Ilonou. Je novinkou sdělovat své problémy v čekárně plne lidí. Nelíbí se mi přístup nové sestry, která mě z krčního vyhodila s bolestí v krku a horečkou 39,6, dále mě ignorovala. O pár hodin později zjištěno CRP 78, v následujících dnech pak bakterie hemofil v krku, celkem hrozný průběh této nemoci.
    K paní doktorce jsem chodila od mala, tedy celý svůj život. Nikdy nebyl problém přijít s jakýmkoli trápením, ale nová sestra,která převzala lékařskou iniciativu ji bere plusové body. Vůči paní doktorce mě to mrzí, byla vždy skvělá a precizní, ale už k ní nepřijdu.

MUDr. Andrea Luňáková Jiný

Mudr. Lunakova me nejdrive vysetrila kvuli zacinajicimu tinnitusu. Nenavrhla zadnou lecbu, musela jsem jinam, kde mi byly predepsany leky a doslo ke zmirneni obtizi.
    Druha zkusenost jeste horsi, sve zdravotni problemy jsem musela licit v cekarne plne pacientu a nasledne me odmitla vysetrit. Nedoporucuji.

Naděžda Boháčová Jiný

Léčba sice časem pomáhala, ale když mi došla mast a chtěl jsem napsat další balení (po X měsících, takže žádná do zásoby), byl jsem odmítnut, že mi další napíší jen při fyzické návštěvě, ale až za měsíc a půl. Když jsem se snažil dostat vysvětlení proč, tak jsem byl poslán za obvodním lékařem, aby mi mast napsat obvodní lékař. Nic mi nebylo platné argumentovat, že mi obvodní lékař těžko předepíše speciální míchané kožní masti. Přístup byl velice nepříjemný a arogantní!

Kontakt

Ohmova 271, Praha 109 00 Zobrazit v Goole Maps
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna