Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Poliklinika Petrovice

Ohmova 271

109 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Jaroslav Vrkoč

  Oční Lékař, MUDr.

  • R
   Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: zánět v oku

   S oční ordinací jsem velice spokojena, moc mne bolelo oko, sestřička velmi milá a vstřícná, moc příjemná,usměvavá. Hned mě pan doktor vyšetřil, hodně se mi věnoval. Nakonec mě předepsal ATB kapky do očí a zánět se lepší. Ocenuji, že mě vzal okamžitě bez problémů, ne jako v Golfové ulici kde je to velký problém.. Pan doktor Vrkoč je profesionál, ví jak léčit.Cítila jsem se velmi dobře a starali se o mě moc hezky. Díky!!! Doporučuji.

  • M
   Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: Kontrola běžná

   Pan doktor celou rodinu profesionálně prohlédl, a to s úsměvem a bez nepříjemných slov. Bylo to pro nás vlastně mile setkání v ordinaci. Sestřička také velmi ochotně pomohla dětem k usazení se k přístrojům. Přístup obou je velmi profesionální.

  Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře


 • Lubomír Sklenář

  Internista, MUDr.

  • F
   Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: Un souffle au coeur .

   Le docteur Sklenar est acceuillant, à l'écoute du patient, un professionnel attentif et efficace. Je me fais suivre par lui depuis 20 ans. J'habite à Berroun et cela ne m'a pas dissuadé à trouver une consultation plus proche de chez moi! Merci docteur.

  • Mně pan doktor pomohl, aniž došlo na "skutečnou léčbu". Stačilo vše probrat, trochu mi otevřít oči, že holt každý stárne a že od sebe nemůžu čekat výkony jako ve dvaceti. Doporučení přestat se stresovat nesmysly pomohlo víc a lépe než tuny prášků. S tímto přístupem jsem určitě spokojenější než s "tupým" přikyvováním, léčením neexistujících chorob a předepisováním prášků, abychom se mohli předhánět, kdo jich pojídá více...

  Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře